Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Śro Maj 22, 2024 02:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Kwi 03, 2013 23:52 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Ja bym chciał oczywiście Megadeth i powtórkę z zeszłego roku, gdzie ekipa (forumowiczów) była doborowa. Przeżyć coś podobnego - bezcenne!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 13:12 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
I skład już jasny. Niestety nie ma Megadeth, a jest Helloween.
http://www.deathmagnetic.pl/trash-metal ... estu-2013/

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 13:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Szału nie ma. Przecież oni chyba w zeszłym miesiącu byli u nas. Kolejny raz przewałkują ten sam set? Gdzie logika? :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 15:14 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
Też byłem w zeszłym roku (był to mój pierwszy taki poważniejszy koncert :) ) i też się świetnie bawiłem, ale nie liczyłem na Rudego w tym roku, bo patrzyłem wcześniej na trasę i oni 20 to już w Ameryce są. Po cichu liczyłem na Slayera, bo oni 21 czerwca grają na Metalfeście w Niemczech. Jedynie na co miałbym jechać to na pierwszy dzień z kolegą, bo on chce jechać na Accept, a mnie szczególnie ciągnie na Down. Uznałem, że czekam do maja, jeśli nie ogłoszą Megadave'a, albo coś innego co by mnie interesowało to jadę na Metalfest. :D

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 15:22 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Szału nie ma. Przecież oni chyba w zeszłym miesiącu byli u nas.


nie tyle co w zeszłym miesiącu co tydzien temu :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 15:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
A tydzień temu był jeszcze marzec, więc się zgadza :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 20:59 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
wybiera się ktoś na ten fest? szczególnie chodzi mi o to, czy ktoś na pierwszy dzień? :)

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 24, 2013 02:26 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
Informujemy, że ostatnim zespołem z zagranicy, który dołącza do składu MetalFest 2013 jest angielska thrash-metalowa horda Onslaught. Skład festiwalu powiększy się jeszcze dwie polskie grupy wyłonione w ramach konkursu „Zrób głośniej na MetalFest”.


Image

tak więc eto wsio ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 24, 2013 09:55 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Kurde, Onslaught. Chyba chcą mnie wkurzyć, że nie zobaczę tylu fajnych zespołów.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 12, 2013 19:36 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
http://www.metalfest.pl/newsy/signing-session widział ktoś?! haha :D tylko bardzo mi szkoda, że nie ma Down. :/ ale i tak super! :)

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 16:07 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
Byłem tylko na jednym dniu. Powiem tak. Genialnie! Na Singning Session pojawił się również Down! Ale niestety nie pozwolili zdjęć robić, bo coś się menadżer podobno rzucał. Ale nigdy nie zapomnę reakcji Phila na moje słowa! To jest nie do opisania! Do teraz do mnie to ledwo co dociera co się wczoraj stało! Mam autografy od całego Down i od Wolfa z Accept! Na koncertach zaraz pod sceną! :) Accept bardzo dobry koncert! Mark, który wziął od któregoś fana polską flagę i nią wymachiwał - genialny moment! Oczywiście odjazd na Balls To The Wall, czy Metal Heart! A Down poprostu zrobili taki rozpierdziel! Phil jest poprostu bogiem! To jak się bawił, jaki autorytet ma wśród ludzi! Poprostu fantastyczne!


Załączniki:
Komentarz do pliku: Zdjęcie z Wolfem z Accept. A drugi to mój bilet z podpisami wszystkich z Down i Wolfa z Accept :)
IMG_20130621_161749.jpg
IMG_20130621_161749.jpg [ 1021.64 KiB | Obejrzany 5706 razy ]

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 22:19 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
a co Ci powiedział Phil?

Znajomi, którzy byli podsumowują ten dzień tak: koncert Down zajebisty, ale niech Anselmo lepiej nie gada do publiczności:D.
(Podobno dobrze dla tych, którzy nie rozumieją angielskiego, albo byli zbyt pijani, żeby wszystko ogarnąć, bo narobił wstydu)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 22:56 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
Z tą reakcją to mi chodziło, że on tak podpisał, dał mi bilet do ręki i siedział taki jakby zawstydzony, patrzył w stół, kręcił lekko głową i wtedy podniósł wzrok i powiedział coś w stylu: "thank you, man", pożyczyłem mu "good show" i ruszyłem do następnego :) Down genialny koncert dał! Accept też! Gardło całe zdarte, kark cały napierdziela. :D Przed Losing All Phil zaproponował, żebyśmy razem zaśpiewali i powiedział, jeśli dobrze zrozumiałem, że na pewno zaśpiewamy lepiej niż Dave Mustaine! :) Ale nie mówił żadnych takich głupich rzeczy, przynajmniej tak mi się wydaje. A Phil super bawił publikę, to mu trzeba przyznać! :) Lysergik Funeral Procession zadedykował Jeffowi Hannemanowi i oczywiście tradycyjnie Lifer zadedykował Darellowi. Ale na prawdę jestem bardzo zadowolony! :)

P.S.
Mój tata przyjechał po mnie i kolegę koło północy i spokojnie wszedł bez biletu. :D Z tego co mi mówił to stali ochroniarze, ale schował ręce do kieszeni i szybko szedł przed siebie i go nie zatrzymali. :D Ciekawe, czy jakby przyjechał po Accept, a przed Down to by sprawdzali. Bo to jak on przyjechał to Down już grał. :)

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group