Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Śro Maj 22, 2024 01:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 17:53 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Zakładam temat, bo jednak ktoś z forum jedzie i warto wspomnieć. Może ktoś się jeszcze skusi. Jadę ja, Aga i Bialkomat.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2011 18:40 
Offline
Droogie
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 28, 2010 13:52
Posty: 24
O, miło widzieć, że nawet jeszcze organizują jakieś większe koncerty u mnie na dzielni ;)
Szkoda tylko, że nie jestem fanem Dream Theater, bo naprawdę fajny klimat musi być na ich koncertach ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 17:05 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
Ponoć ładny gnój był

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,11058112,Dlaczego_Fani_Dream_Theater_marzli_pod_Arena_.html

Mateusz żyjesz?

Ja z kolei wczoraj zaliczyłem zajebisty koncert Kylesa'y w Blue Note. O tak. :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 19:28 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Miszcz napisał(a):
Ponoć ładny gnój był

Daj spokój, myśleliśmy, że pierdolca dostaniemy. I tak byliśmy w lepszym położeniu, bo przyjechaliśmy sobie pod Arenę tak gdzieś 40 minut przed, a tutaj bubel. Nie chcę myśleć, co czuli ci ludzie, którzy tam czekali po kilka godzin. Stopy przymarzały do betonu. Jakaś kurwa ogólna paranoja. Nikt nic nie powiedział, organizatorzy zachowali się jak totalne bezmózgi. Kpina i tyle. W środku i tak dalej były jaja, bo się okazało, że jeden gość miał taki sam bilet jak my. Myślałem, że padnę. Jak można sprzedać 2 bilety na to samo miejsce? !!! Doszliśmy jednak do kompromisu, bo facet coś kręcił trochę - przesiadł się ostatecznie.
Na samo przywitanie zjebali nam totalnie nastroje, ale sam koncert był już na poziomie i zatarł w pewnym stopniu złe wrażenie po tym całym zasranym cyrku.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 21:28 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Taaa, tak właśnie było.. ;] Mateusz właściwie już pokrótce wszystko opisał.
No faktycznie myśmy byli w dużo bardziej komfortowej sytuacji, bo mieliśmy bilety z miejscówkami i dlatego specjalnie przyjechaliśmy sobie pod Arenę chyba jakoś przed 20-ą, czyli przed planową godziną pojawienia się supportu. Byliśmy przekonani, że największa rzesza ludzi swoje odstała i wszyscy są już w środku, tak więc spokojnie sobie wejdziemy, zajmiemy nasze miejsca i będziemy się raczyć koncertem. A tu klops. Samo to stanie na mrozie nie było nawet takie najgorsze - humor nas cały czas nie opuszczał, żartowaliśmy sobie z tej sytuacji i tak właściwie to było całkiem wesoło :) Najgorsze jednak było to, że nikt nas o niczym nie informował i tak naprawdę odczuwało się pewien niepokój czy w ogóle koncert się odbędzie. Nikt nic nie wiedział. Tylko stał i czekał. No ale w końcu drzwi się otworzyły i tłum powoli zaczął włazić do środka. Ja tak naprawdę najbardziej wkurzyłem się jak już byliśmy w Arenie, bo okazało się, że pomimo tego całego opóźnienia i chaosu, zespół zaczął swój show praktycznie punktualnie, co w tej całej sytuacji nie było moim zdaniem akurat specjalnie wskazane. Nie zdążyliśmy nawet oddać kurtek do szatni, bo trza już było lecieć na koncert! W dodatku musieliśmy się jeszcze użerać o miejsce z tym typkiem od biletu, a zaczynał się już pierwszy kawałek. Wrrr. No a ludzie cały czas jeszcze dochodzili! Ogólnie organizacja wołająca o pomstę do nieba.
Ale... i tak cały wypad był zajebisty :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 21:43 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Ale... i tak cały wypad był zajebisty :mrgreen:

Zgadza się :D
bialkomat napisał(a):
Samo to stanie na mrozie nie było nawet takie najgorsze - humor nas cały czas nie opuszczał, żartowaliśmy sobie z tej sytuacji i tak właściwie to było całkiem wesoło

Nawet urządziliśmy sobie mini-koncert ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 21:45 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
Nawet urządziliśmy sobie mini-koncert ;)

Hehe ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jak ktoś jest zainteresowany szczegółami koncertu, to zapraszam do mojej relacji:
http://www.rockmetal.pl/relacje/dream.t ... .12.2.html


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie masz gdzie pisac tylko akurat tam ? wstydu nie masz ? ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:32 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
nie masz gdzie pisac tylko akurat tam ? wstydu nie masz ? ;)

Niby dlaczego? Sam przecież podawałeś linki z recenzjami z rockmetal.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no podawalem ale głownie po to aby sie posmiać z nich ;) oni już dawno zeszli na psy ;)
chociaż perełki sie zdarzają ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 15:49 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Wolę ten portal od innych, zdecydowanie. Zresztą nie przypominam sobie jakichś ciekawszych.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 16:00 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
co kto lubi ;)
fajna relacja ale troszke za długa jak dla mnie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 10:59 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Kolega był, potwierdza gnój i w sumie ma mieszane uczucia. Ale nagłośnienie podobno było nawet ok:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 11:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
MartiFromHell napisał(a):
Ale nagłośnienie podobno było nawet ok:D

Mogło być lepsze. Czasem głos James'a ginął wśród instrumentów. Było jeszcze kilka mankamentów.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 15:29 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mateusz, relacja super! I wcale nie za długa :) Czytać te wszystkie wspomnienia to czysta przyjemność :)
Muszę też przyznać, że szybciutko się z nią uwinąłeś, byłem pewien, że dłużej będziesz zbierać myśli :)

Cytuj:
W końcu coś drgnęło i fani zaczęli w miarę sprawnie przekraczać barierki, kontrolę i ostatecznie wchodzić do środka.

No z tym "sprawnie" to bym akurat polemizował, bo na początku otworzyli przecież tylko jedno wejście :!: i tłum się posuwał raczej w ślimaczym tempie. Właściwie dopiero już pod sam koniec otworzyli drugie drzwi i jako tako zaczęło to iść. Sama rewizja i kontrola biletów też już wtedy była na szczęście taka "bylejaka", tak że pewnie bez problemu można byłoby przejść z jakąś maczetą i ze skanem biletu wydrukowanym na domowej drukarce ;) No ale nie było wyjścia - zespół przecież był już w blokach startowych.
Cytuj:
Ostatecznie doszliśmy do kompromisu i spór został rozstrzygnięty. Zdezorientowany fan postanowił ulokować się gdzie indziej

Myślę jednak, że ten typek nie nazwałby tego kompromisem :mrgreen:
Cytuj:
Cała ta lawina nieprzewidywanych wydarzeń mocno nas rozdrażniła, jednak od tej chwili mogliśmy się skupić wyłącznie na występie Dream Theater.

No właśnie. Istny Dramatic Turn of Events... ;)
Cytuj:
Można powiedzieć, że Teatr Marzeń, paradoksalnie, zagrał w cyrku.

Hehe :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 15:44 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
No to ja już nic nie muszę dodawać, szczególnie po tej długiej relacji :D.

Z tym czekaniem na mrozie lipa straszna. Nie dość, że nie dotarliśmy na początek koncertu to jeszcze kolejny kawałek lub dwa mialam z głowy bo dochodziłam do siebie po tym zimnie :D.

Nie mogę się doczekać kolejnego zlotu :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 15:49 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
No z tym "sprawnie" to bym akurat polemizował, bo na początku otworzyli przecież tylko jedno wejście :!:

Tak, tak. Skupiłem się już jednak na tym, co działo się na chwilę przed samym wejściem. Starałem się w miarę skrócić czas oczekiwania ;)
bialkomat napisał(a):
Sama rewizja i kontrola biletów też już wtedy była na szczęście taka "bylejaka", tak że pewnie bez problemu można byłoby przejść z jakąś maczetą i ze skanem biletu wydrukowanym na domowej drukarce ;)

Zgadza się, dlatego właśnie napisałem, że sprawnie się to odbywało. Pominąłem tę część, gdy otworzyli tylko jedno skrzydło.
bialkomat napisał(a):
Myślę jednak, że ten typek nie nazwałby tego kompromisem :mrgreen:

Taaa, ale też już sobie podarowałem zagłębianie się w szczegóły.
bialkomat napisał(a):
Mateusz, relacja super! I wcale nie za długa :) Czytać te wszystkie wspomnienia to czysta przyjemność :)

Dzięki, proszę bardzo :)
bialkomat napisał(a):
Muszę też przyznać, że szybciutko się z nią uwinąłeś, byłem pewien, że dłużej będziesz zbierać myśli :)

Notatki zrobiłem sobie po przyjeździe, a w poniedziałek rano wstałem i złożyłem to do kupy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 15:53 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mateusz napisał(a):
Taaa, ale też już sobie podarowałem zagłębianie się w szczegóły.

No tak tak, wiadomo, nie pisałem tego w kontekście Twojej relacji :)
Agnieszka napisał(a):
Nie dość, że nie dotarliśmy na początek koncertu to jeszcze kolejny kawałek lub dwa mialam z głowy bo dochodziłam do siebie po tym zimnie :D.

Ja też chwilkę dochodziłem do siebie, ale bardziej po wkurwie niż po zimnie :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 15:05 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Na stronie Rock-Serwisu są oficjalne przeprosiny (baner pojawia się zamiennie z reklamą koncertu Anathemy)
Postaram się jeszcze dzisiaj w nocy posłuchać co powie Kosiak w Nocy Muzycznych Pejzaży.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group