Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 20, 2024 02:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 00:09 
A konkretniej kilkanascie kilometrow od Cieszyna, w niejakim Třinecu ;) jak dla mnie pozycja obowiazkowa (przy okazji Saxon). Koszt w zasadzie psi, 450 koron (sirka 75 zl). 27-28 czerwca. No bajka :mrgreen:


Góra
  
 
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 16:30 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Lecho napisał(a):
jak dla mnie pozycja obowiazkowa


a jak dla mnie strata czasu i kasy, lata 80-te dawno mineły i już nie wrócą a szkoda ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 19:13 
bo Ty jesteś maruda Żułek 8-)


Góra
  
 
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 08:41 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
cicho;)
Ja sama nie szaleje za Anthraxem ale z ciekawosci pojade, jeszcze saxon ma byc to w sumie czemu nie? wakacje!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 13:31 
raczej będę :) w końcu rzut kamieniem ode mnie.


Góra
  
 
PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 17:04 
Ale bylo!
Zdam relacje wkrótce :)


Góra
  
 
PostWysłany: Śro Lip 01, 2009 20:31 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
chyba miedzy jednym piwem a olewaniem mnie a kolejnym piwem a kolegami. no wiec marti standardowo była w pierwszym rzedzie juz od 16 z przerwami na piwo(czesi to cioty, miłe i sympatyczne ale miedzy koncertami zamiast klepac czadmiejsca to sie rozchodzili xD)było kilka fajnych kapelek, m.in.witch hammer(leszek słyszal ale mowil ze czadowi), citron(chyba grali w ostrawie przed Judasem, starsi panowie ale dawali super czadu!), legendy se vraci(L mowi ze nudni ale mi sie bardzo podobali-2 labo 3 gitary i 2 bebny, bardzo harleyowe brzmienie:) zagrali pinka floyda i acdc ikilka swoich numerow, bardzo sympatyczni:)), visaci zamek, taka punkowa kapelka, gitarzysta strasznie smieszne miny robiuł, takiego zakapiora zadziora xD. no i potem był blaze bayley, moje cycki dostały kostkę, całkiem sympatyczna kapela, basista jak otwierał buzie to wygladał jak glonojad, taaakie duze japsko ma xD. pozniej grała Doga, czeska gwiazda, ale była mtlyko na kawałku bo poszłam po(jedyne chyba co jadlam obok parowek za 30m groszy) bułki z pA!sztetem. showmani, były gołe dupy(niestety meskie xD) i jakies zime ognie czy cos. (w miedzy czasie powiem ze moje cycki najczesciej pojawiały sie na telebimie przy okazji Leszek i chłopaky z ktorymi byłam :)) no i przyszedł czas na gwiazde wieczoru-na Anthrax. byłam zmeczona i chcialam wracac, ale w sumiena Anthrax tam przyjechałam to zostałam. i ani troche nie załuje!! jak zobaczyłam DN, wokaliste w typie Chrisa... bardzo fajnie spiewa, a Scott Ion to zwierzak ;) mam kostke! moje cycki znowu wygrały xD koncert był superansi, zagrali swoje hiciory, tyle ze jak DN zapytrał czy chcemy posłuchac nowej piosenki to darlismy sie ANTISOCIAL!ANTISOCIAL! to zagrali antosocial:) nawoływali nas do moshowania ale czesi to jaki mowilam i wszycy wiecie cipki. byl taki jeden smieszny chlopaczek z polski, cherlawa pipka, nie sposob go opisac xD. Anthrax na scenie tak mi sie spodobał ze pojade na 2gi koncert do wawy.
po wszystkim poszlismy bezowocnie czatowac na zespol ale przy okazji zgarnelismy autografy Blaze'a w zamian za moje zdjecia z nim i moj numer telefonu xD.
nastepnego dnia poł dnia przespałam, taaaka byłam zmeczona i obolała od headbangingu xD poszłam dopiero na Uli jon roth + kee marcelo. mieli opoznienie w wystepie i uli zagrał tylko kilka utwoow, bardzo niefajnie ze kazali mu wczesniej konczyc, on sam był zniesmaczony(p.s.jego matka jest z Olsztyna tak jak nasza ekipa:)) ale bardzo zajebiscie grał!!
pozniej byla prawie godzina przerwy do saxona, to podzieliłam sie m&m z chłopakami i piwem xD no i saxon zaczał grac to był szałciał i tak jak na anthraxie gdy za[ytali czy chcemy nowy utwor to darlismy pizde 747!747! to wokalista porwał setliste i grali dalej:) całkiem spoko, bez szału bo nie mogłam machac głowa tak mnie bolała;( wiec sie nie wyzyłam. i nie rzucali kostek!!
generalnie wyjazd uwazam za b.udany poza tym ze Leszek prawie ze mna zerwał zanim tam dojechalismy, ale chyba tak bywa xD
noooooo i w ogole Love xD:*^^


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 01, 2009 22:22 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
setliste dajda

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 14:15 
co to za emo żale na forum :roll:
co do setlisty z tego co pamietam (Anthrax):

Indians
Got the Time
Cought in a Mosh
Antisocial
Fight till you can't(czy jakos tak - nóweczka, mam nagranie)
Jeden kawałek którego nie znałem, bardzo prawdopodobne ze tez nówka
Safe Home (<3)
Only
I Am The Law
Madhouse
What Doesn't Die

i to chyba było tyle :) set genialny, zabraklo jedynie Medusy, Room 4 1 more, ewentualnie NFL, ale poza tym miodzio :D
a dokladniej wkrotce


Góra
  
 
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 14:21 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
krótko :? mam nadzieję, że w Warszawie set będzie dłuższy


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 14:25 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
to pochwal sie nowym kawałkiem, jestem troszke ciekawy tego wokalisty ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 21:06 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
jest cudowny<3
jak leciało safe home to sie poryczałam(głupia!!)
ja jestem emo a ty jestes cholernym gotem ;p


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 01:21 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
pozwoliłem sobie zmienic lekko nazwe tematu ;)

w wawie przed wąglikiem mają zagrać Toxic Bonkers

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 06:34 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Toxic Bonkers? a co to za cholera? :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 12:10 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
polski death metal ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 13:00 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
eeeee tam... nie lubię deathu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 13:19 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
Grupa Anthrax odwołała trzy koncerty otwierające europejską trasę kapeli.

- Wokalista, Dan Nelson, niespodziewanie poinformował zespół, że jest poważnie chory i nie jest w stanie ani podróżować, ani występować - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie bandu.

Do skutku nie doszły występy w Szwecji (18 lipca), Danii (19 lipca) i Niemczech (20 lipca).

Do Polski grupa ma zawitać 28 lipca, pojawiając się w klubie Stodoła. Warszawski występ poprzedzi premierę nowego albumu, "Worship Music", którą zaplanowano na październik.


ciekawe w jakiej będzie u nas formie

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 21:08 
zeby nie dali dupy tylko :roll: przypadek losowy, ale na miejscu szwedow i dunczykow bylbym mocno zawiedziony. W Niemczech to pewnie nie taka tragedia, co roku anthrax tam pewnie po kilka koncertow gra


Góra
  
 
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 21:10 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
na last.fm czytałem dobrą akcje na temat koncertu

ludzie podawali setlisty z ostatnich koncertów, a jeden koleś napisał mniej więcej coś takiego:

Cytuj:
to będziemy napierdalać do połowy koncertu, później piwo i powrót na ostatni kawałek
:lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 21:03 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Cytuj:
Agencja Go Ahead z przykrością poinformowała, iż zaplanowany na 28 lipca warszawski koncert formacji Anthrax został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.
Potwierdziły się niestety informacje o niedyspozycji wokalisty Dana Nelsona, w związku z którą odwołane zostały wszystkie występy na trasie zaplanowanej przez legendarną grupę.

Bilety na koncert Anthrax można zwracać w punktach zakupu.
Za Onet.pl

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group