Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 20:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dave Mustaine
PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 13:26 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
fragmenty wywiadu (dotyczące Megadeth) z Billem Hale dla Atmospheric Magazine , autorem książki „METALLICA: The Club Dayz, 1982-1984”

Cytuj:
AT: Na tych wczesnych zdjęciach METALLIKI widać pryszczatych chłopców, niewiele starszych od swoich fanów. Jacy oni byli wtedy prywatnie? Nieśmiali, zakompleksieni? Czy już wtedy byli świadomi swojej wartości i zdeterminowani na sukces? Jak ich odbierałeś wtedy?
Bill: :-) Lars od początku wiedział, że chce być gwiazdą rocka! [a to skromniś i spryciarz:-) red.] Dążył do tego i udało mu się! Za to James był nieśmiały, Ron też był normalnym chłopakiem. A Mustaine od początku był maniakiem metalu. W istocie to Dave „wszczepił” „metal” do METALLIKI! Mogę powiedzieć o chłopakach jeszcze jedno - od początku byli naprawdę zaangażowani w muzykę i to, co robili! Żyli metalem, żyli dla metalu. Byli tacy sami poza sceną, jak na scenie. Zero pozerstwa, liczył się tylko metal!

AT:W czerwcu 2010 ukazała się autobiografia Dave`a Mustaine`a „A Heavy Metal Memoir”, a w niej najwięcej zdjęć Twojego autorstwa (21). Jak Ci się podoba ta publikacja?
Bill: To fajna książka o świetnym muzyku. Cieszę się, że mogłem fotografować Mustaine`a od początku jego kariery. Dave był jednym z pierwszych gitarzystów, który grał muzykę heavy, a teraz jest gwiazdą, Bogiem Metalu...

AT:Niektóre z tych fotografii z Mustainem znamy już z „The Club Dayz, 1982-1984”, a inne znajdą się jeszcze w książce o MEGADETH „Another Time A Different Place” (z okresu 1982-1986)...
Bill: Tak, aktualnie jesteśmy w trakcie negocjacji związanych z wydaniem mojego drugiego albumu, tym razem o MEGADETH.

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dave Mustaine
PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 14:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Przysłodził ładnie. Buzi pewnie też wystąpi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dave Mustaine
PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 10:26 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Lip 26, 2016 10:09
Posty: 1
Oo matko, temat ruszany 5 lat temu, aż trochę wstyd pisać mi tu. :D Ale nic, a co, napiszę. Ogólnie Dave ma reputację, nie oszukujmy się, dupka i to się ciągnie za nim x lat. Jakiś czas temu, po festiwalu czekałam ogólnie na muzyków. No wiadomo, każdy chciałby autograf czy coś takiego. No i wychodził, jeden z innego zespołu do nas podszedł, sympatycznie. Po kilkunastu minutach wyszedł Dave. :D Jacyś kolesie go wołali, aż w końcu stanął i do nas podszedł. Podobno ktoś powiedział mu coś niemiłego, ale on tylko kazał mu odejść. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo nie słyszałam tego. Zadał mi tam parę pytań. Dotąd się stresuję, bo zastanawiam się, czy dobrze wypadłam. Mam nadzieję, że nie waliło ode mnie potem czy czymś, no w końcu te paręnaście godzin bez jedzenia, praktycznie bez wody i wśród spoconych ludzi. Zdjęć jednak nie można było sobie z nim robić, ale to było wiadome od początku, bo podszedł z nim ochroniarz, który nam to oznajmił. Ale autograf jest! To zostanie mi do końca. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dave Mustaine
PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 16:37 
Offline
Droogie

Rejestracja: Pią Lip 17, 2015 12:28
Posty: 10
Luzzy napisał(a):
Oo matko, temat ruszany 5 lat temu, aż trochę wstyd pisać mi tu. :D Ale nic, a co, napiszę. Ogólnie Dave ma reputację, nie oszukujmy się, dupka i to się ciągnie za nim x lat. Jakiś czas temu, po festiwalu czekałam ogólnie na muzyków. No wiadomo, każdy chciałby autograf czy coś takiego. No i wychodził, jeden z innego zespołu do nas podszedł, sympatycznie. Po kilkunastu minutach wyszedł Dave. :D Jacyś kolesie go wołali, aż w końcu stanął i do nas podszedł. Podobno ktoś powiedział mu coś niemiłego, ale on tylko kazał mu odejść. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo nie słyszałam tego. Zadał mi tam parę pytań. Dotąd się stresuję, bo zastanawiam się, czy dobrze wypadłam. Mam nadzieję, że nie waliło ode mnie potem czy czymś, no w końcu te paręnaście godzin bez jedzenia, praktycznie bez wody i wśród spoconych ludzi. Zdjęć jednak nie można było sobie z nim robić, ale to było wiadome od początku, bo podszedł z nim ochroniarz, który nam to oznajmił. Ale autograf jest! To zostanie mi do końca. ;)


Dupkiem był, jest i będzie, ale muzykę tworzył/tworzy na poziomie (oprócz "Risk" i "Super Collider), a autografu jedynie pozazdrościć :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group