Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 06:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 262 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Ulubiony kawałek
The Threat Is Real 6%  6%  [ 1 ]
Dystopia 11%  11%  [ 2 ]
Fatal Illusion 0%  0%  [ 0 ]
Death from Within 0%  0%  [ 0 ]
Bullet to the Brain 6%  6%  [ 1 ]
Post-American World 22%  22%  [ 4 ]
Poisonous Shadows 17%  17%  [ 3 ]
Look Who's Talking (bonus track) 6%  6%  [ 1 ]
Conquer...or Die 0%  0%  [ 0 ]
Lying in State 22%  22%  [ 4 ]
The Emperor 11%  11%  [ 2 ]
Last Dying Wish (bonus track) 0%  0%  [ 0 ]
Foreign Policy (F.E.A.R cover) 0%  0%  [ 0 ]
Me Hate You (japanese bonus track) 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 04:33 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Me hate you
https://youtu.be/1I2TePOaZgQ

Przyznam ze nawet udany ten japoński bonus
A wam jak się podoba?

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 09:02 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Z bonusów rzeczywiście najbardziej udany.
Zaczyna się jak Motorhead :)

Znając już wszystkie kawałki, które zostały nagrane przy okazji nowej płyty, trza przyznać, że wybór utworów, które ostatecznie trafiły na jej podstawową wersję był optymalny.

Do ściągnięcia też tutaj:
http://www.mp3mobille.me/mp3/megadeth+me+hate+you


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 11:29 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Sty 19, 2016 19:14
Posty: 11
Czy ma ktoś dostęp i może się podzielić Me Hate You i Melt The Ice Away ale w bezstratnym formacie np. FLAC?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 11:41 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Me Hate You jest zdecydowanie najlepszy z bonusów. Kojarzy mi się nawet trochę z klimatami CTE. Zawiewa tu i ówdzie Crown Of Worms ;)
Najbardziej martwi mnie jednak, że nie doczekałem się utworu, którego fragment był na Pledge. Może trafi na kolejny album ;)

Wiem jedno. Wersja podstawowa albumu mi zdecydowanie wystarczy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 11:45 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
mateusz napisał(a):
Najbardziej martwi mnie jednak, że nie doczekałem się utworu, którego fragment był na Pledge. Może trafi na kolejny album ;)


Albo był to jego jedyny słuchalny fragment i zrezygnowali z publikowania go gdziekolwiek :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 11:51 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Vic Rattlehead napisał(a):
Albo był to jego jedyny słuchalny fragment i zrezygnowali z publikowania go gdziekolwiek

Hehehe ;) Albo był tak zajebisty, że Dave stwierdził, że jak następny album będzie chujowy, to przynajmniej ma już jeden dobry akcent ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 13:14 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
Wysłuchałam sobie Dystopię jeszcze kilka razy i jako ulubione utwory wyodrębniły mi się Poisonous Shadows oraz The Emperor (Refren! Piękne ♥). Głównie ze względu na tekst. W drugim numerze Dave niewybrednie wyzywa... prawdopodobnie Baracka Obamę. Hehe.
Podoba mi się również Bullet to the Brain, częściowo z powodu początkowych zwrotek efektu śpiewania Rudego do muszli klozetowej, skąd uzyskał fajne echo (?). Instrumental też niezły. I uważam, że danie Dystopii 6,5 punktów było niesprawiedliwe, po czym daję jej teraz 8/10. Ładna muzyka, fajne. Na plus :D

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 13:56 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
mateusz napisał(a):
Hehehe ;) Albo był tak zajebisty, że Dave stwierdził, że jak następny album będzie chujowy, to przynajmniej ma już jeden dobry akcent ;)


Też prawdopodobne :lol: Mógł też uznać, że jest zbyt dobry aby znaleźć się wśród utworów z Dystopii :D Nie no dobra, żartuję, album jest niezły. Tak tylko gadam do śmiechu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 14:22 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
eddie napisał(a):
Jestem tu po raz pierwszy i szczęka mi opada. Takiej gromady malkontentów jeszcze nie miałem okazji widzieć. Megadeth wydaje najlepszą płytę od wielu, wielu lat, kto wie czy nie taką, która wdrapuje się na podium, do pierwszej trójki. Zamiast zachwytu rzekomych fanów, jest tylko jojczenie, a w najlepszym wypadku jakieś protekcjonalne "może być", "nawet taka sobie płytka" itd. Ludzie kochani, opamiętajcie się. Gdyby tą płytę rudzielec wydał 25 lat temu, a dziś zamiast niej Rust in Peace to pewnie teraz byście narzekali, że Rust in Peace nie dorasta do Dystopii. Nie wiem czy część z was w ogóle żyła jeszcze na początku lat 90-tych. Mimo tego marudzicie jak stare dziadki, co to z rozrzewnieniem wspominają czasy przed II wojną światową. Pewnie przez najbliższe 10 lat nie doświadczycie tak zajebczej płyty, więc cieszcie się nią.

Mi natomiast, co raz bardziej eddie się podoba. Nie przejmuj się chłopie, co tu piszą, bo tu tak jest od zawsze. Jak Endgame się pojawił, jakie tu były płacze. Pozwolę sobie przypomnieć, moderatora tego forum, który twierdził, że ma lepsze rzeczy do roboty, niż słuchanie nowej płyty i wrzucał tu jakieś foty z gównem. Od momentu pojawiania się Dystopi, to czułem się tu jakbym czytał, Żułka, który dyskutuje z Zułkiem :P :lol: .Tu jest słaby refren, tu jest słaba pierwsza zwrotka, a tu znowu refren. Tak w kółko. Tu kopiują Hangar, tam tamto, a tam coś jeszcze innego. Ale jak się nazywa Black Sabbath i nagra się Zeitgeist, to jakie to genialne :D . Oceny płyty pisać jeszcze nie będę, bo czekam na vinyla. Nie będę jej oceniać ze słabej jakości mp3.
Pojawił się ktoś nowy z własnym zdaniem i już został wyzwany od troli. Litości panowie i panie. Już wystarczy, że dano tu komuś bana za użycie zdjęcia w konkursie, tylko ciekawe, że nie wszyscy byli tak samo potraktowani.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 14:44 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Burzum napisał(a):
Już wystarczy, że dano tu komuś bana za użycie zdjęcia w konkursie, tylko ciekawe, że nie wszyscy byli tak samo potraktowani.

Cóż, taki regulamin ;) Dostał drugą szansę, nie udziela się. Wiadomo w jakim celu się zarejestrował.
Burzum napisał(a):
Jak Endgame się pojawił, jakie tu były płacze.

Ja tam byłem zachwycony. Dalej jestem.
Burzum napisał(a):
Tu kopiują Hangar, tam tamto, a tam coś jeszcze innego.

Tylko zapomniałeś dodać, że nie wszystkim to przeszkadza.
Burzum napisał(a):
Tu jest słaby refren, tu jest słaba pierwsza zwrotka, a tu znowu refren. Tak w kółko.

Ludzie, przecież na tym polega ocenianie. Dlaczego niektórym tak ciężko zaakceptować to, że ktoś ma własne zdanie? Jak komuś jakiś fragment przypomina inny to dlaczego ma milczeć? Naturalnie pisze się o takich sprawach. Zaraz się jeszcze okaże, że Mechanix nie jest podobny do The Four Horseman.
Większość ocen jest pozytywnych, a niektórzy uparli się, że 100% użytkowników uważa, że album jest kiepski. Wyluzujcie, nikt nie zrównał z błotem tej płyty. Po prostu nie każdy się nią niezdrowo podnieca.
Burzum napisał(a):
Pojawił się ktoś nowy z własnym zdaniem i już został wyzwany od troli.

To nie tak (przynajmniej z mojej strony). Pojawił się ktoś, kto od razu naskoczył na całe forum i nie może zrozumieć, że są ludzie z innym podejściem do Megadeth, a na koniec prosi o wyluzowanie się, podczas gdy on jako jedyny się tak naprawdę spiął. Kto tutaj ma problem z akceptowaniem zdania innych? Uważam, że facet ma coś do powiedzenia (stylem Megakruka mi wręcz zaleciało), ale wszczynanie na samym starcie bezsensownej gównoburzy jest średnio rozsądne.

Jedynym problemem jest to, że pewne osoby nie mogą się pogodzić z faktem, że dla niektórych ten album nie jest tak wspaniały jak większość uważa.

Jestem chyba zmuszony polecić ;) :
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 14:54 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Sty 19, 2016 19:14
Posty: 11
Też miałem wrażenie, że po pierwszych przesłuchaniach na prawdę dobrego albumu, za dużo bylo narzekań na tym forum. A jak już czytałem np.: fajny refren ale całość słaba albo że 15s jakiegoś kawałka przypomina jakiś inny utwór albo jak to riff gitarowy grany jest "tylko" na jednej strunie - normalnie masakra.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 14:55 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Gównoburza chyba zakończona i nie ma sensu się nad tym roztrząsać, będzie miał ochotę to będzie się udzielał dalej ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 15:12 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Jimmy0555 napisał(a):
A pamiętacie? Jeszcze w studio Dave porównywał jakiś utwór do Holy Wars. Wiadomo o który mu chodziło?


Chyba chodzi o to:

Cytuj:
In July 2014, Mustaine announced that he was editing a demo for a new track titled "Why We Lie to You". He has described the track as "kind of like if Jack Bauer was in a band, what he would sing about,"[35] and compared the song's structure with that of "Holy Wars... The Punishment Due".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 15:26 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Na ten moment moimi faworytami z płyty są tytułowa Dystopia (wiele zyskała na tle całości)

Czy mamy to rozumieć w ten sposób, że całość okazała się tak słaba, że przeciętny wcześniej utwór tytułowy zyskał na tle owej całości? ;) Oczywiście żartuję sobie.. ;)
Tak czy inaczej dla mnie również jest to ścisła czołówka tej płyty.
Cytuj:
absolutnie znakomite Post American World

Muszę przyznać, że coraz bardziej się do niego przekonuję, szczególnie po drugim refrenie mamy naprawdę świetną część instrumentalną.
W ogóle uważam że zarówno ten kawałek jak i Bullet To The Brain zasługują na bardziej wnikliwą uwagę, bo nie wchodzą od razu i trzeba trochę czasu aby się do nich przekonać.
fiXXXer_85 napisał(a):
Conquer od die - piękne intro! Szkoda, że nie trwa dłużej, ale kiedy wchodzą ciężkie gitary i solówki to dalej jest bardzo dobrze. Aż żal, że całość trwa zaledwie 3,5 minuty

Zgadzam się w 100%-ach.


ojciecdyrektor napisał(a):
albo jak to riff gitarowy grany jest "tylko" na jednej strunie - normalnie masakra.

Zapewne pijesz do mnie, tylko powiedz mi proszę w którym miejscu ja pisałem coś o "graniu tylko na jednej strunie"?
Burzum napisał(a):
Tu jest słaby refren, tu jest słaba pierwsza zwrotka, a tu znowu refren. Tak w kółko.

A tego zarzutu przyznam szczerze nie bardzo potrafię zrozumieć. Przecież utwór muzyczny składa się z wielu elementów: mamy zwrotki, refreny, przejścia, są riffy, melodie, solówki itp. itd. Dlaczego niby tych wszystkich części składowych nie można oceniać osobno i osobno się do nich ustosunkowywać? No kurde, czy nie może być tak, że przykładowo zwrotka mi się podoba a refren już nie ?? A jeśli tak jest, to dlaczego niby nie miałbym o tym napisać ?? :roll:
Cytuj:
Tu kopiują Hangar, tam tamto, a tam coś jeszcze innego.

Jak wyżej, zresztą w większości przypadków wskazywanie tego typu podobieństw było zwykłym stwierdzeniem faktu, ciekawostką itp, a nie od razu jakimś wielkim zarzutem. A nawet gdyby to był rzeczywiście zarzut, to co z tego?? Dlaczego ktoś obojętnie musi przechodzić obok tego, że Rudy po raz kolejny gra to samo/podobnie albo wręcz dopuszcza się autoplagiatu (np. wspomniany wcześniej przeze mnie stary patent z This Was My Life w Post Amercian World). A tłumaczenie tego wszystkiego tekstami w rodzaju "Megadeth nagrał już 15 albumów", i ciężko jest wymyśleć coś nowego i zawsze będą jakieś podobieństwa - uważam po prostu za śmieszne! Albo ma się coś nowego do zaproponowania albo może lepiej sobie czasem odpuścić ?
Cytuj:
Pojawił się ktoś nowy z własnym zdaniem i już został wyzwany od troli.

Z tym się akurat zgadam, że co niektórych trochę niepotrzebnie poniosło.


Ostatnio edytowany przez bialkomat Sob Sty 23, 2016 17:23, edytowano w sumie 3 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 15:28 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Witam wszystkich. Nowy album to zawsze dobry powód żeby się trochę uaktywnić w dyskusji, więc też dorzucę swoje trzy grosze.
Można śmiało powiedzieć, że na Dystopię czekałem z podeskscytowaniem porównywalnym do premiery ostatniej części terminatora, czyli 'pewnie będzie kompletna kupa, ale posłucham w imie zasad'. Ani Fatal Illusion ani Threat is Real nie zmieniły za bardzo tego nastawienia - wydały mi się poprawne, ale bez ikry. Natomiast po przesłuchaniu tytułowego kawałka coś drgnęło, Dystopia bardzo mi się wkręciła, do tego stopnia jak kiedyś Kick The Chair - tzn potrafiłem słuchać jednego kawałka kilka godzin w kółko. Od tego momentu rzeczywiśce zacząłem wyczekiwać całego albumu.
Na dzień dzisiejszy, przesłuchałem kilka-kilkanaście razy wycieku i właśnie słucham CD kupionego wczoraj w empiku. W skrócie muszę powiedzieć jedno - dla mnie ta płyta jest dużym pozytywnym zaskoczeniem, co może nie było wielką sztuką po tym jakie wrażenie po sobie zostawiły 13 i Super Collider, ale nawet pomijając otoczenie w jakim ujrzała światło dzienne - zajebiście mi się jej słucha - takiego efektu 'wow' nie miałem od TSFH. Cały album wreszcie ma klimat (zresztą już sama okładka całkiem fajnie ten klimat oddaje), jest dopracowany a kawałki są dość urozmaicone. Dla mnie ta płyta to trochę połączenie mrocznego (i również cenionego przeze mnie) TWNAH z melodyjnym TSFH.

A teraz po kolei.
Threat is Real - początkowo w tym kawału najbardziej podobało mi się orientalne intro. Po iluś przesłuchaniach, szczególnie w kontekście całej płyty wkręcił się cały - zdecydowanie bardzo fajny energiczny otwieracz.
Dystopia - kawałek szybki i melodyjny - jak napisałem wcześniej w pojedynke zmienił moje nastawienie i podejście do albumu. Świetny wybór na singiel promujący płyty - z jednej strony wpada w ucho z drugiej nie brakuje w nim stylu i charakteru Megadeth. Do tego kawałek świetnie rozwija się w końcówce dolewając oliwy do ognia
Fatal Illusion - jako pierwszy ujrzał światło dzienne i poczatkowo przeszedłem obok niego zupełnie obojętnie, ale podobnie jak Threat Is Real w kontekście całego albumu ryje czachę. Znowu intro z basową solówką, poktórej utwór zaczyna się mocno rozkręcać budząc we mnie skojarzenia z pierwszymi dwoma płytami - Killing is My Business i Peace Sells.
Death From Within - Ogólnie bardzo porządny energiczny kawałek z fajną solówką w środku i nachodzącymy na siebie partiami wokalnymi. Trochę nie potrzebny tekst 'Death From Within' powtarzany w finale.
Bullet to the Brain - Akustyczne intro rozpoczyna ciężki nieco wolniejszy kawałek - takie utwory porównuję do czołgu rozjeżdzającego wszystko na swojej drodze. W środku na uwagę zasługuje bardzo przyjemna, z początku trochę bluesowa solówka.
Post American World - Mroczny kawałek, bardzo w stylu TWNAH. Refren potrafi mocno zapaść w pamięci, a na wyróżnienie zasługują również udane solówki
Poisonous Shadows - Obok tytułowego, główny kandydat do numeru 1 na tej płycie. Intro trochę przypomina mi wstęp do Wasted Years Ironów - a szczególnie akustycznego coveru. W tle dużo różnych instrumentów nakręcających klimat kawałka. Cały utwór wolny i melodyjny, prawie balladowy, ale z pazurem. Na koniec outro na pianinie nasuwające skojarzenia z Dream Theater. Czegoś takiego jeszcze u Megadeth nie było!
Conquer or Die - Świetny instrumentalny kawałek rozpoczynający się akustycznym wstępem. Potem wchodzą typowe instrumenty i popisowe solówki. Cały utwór stanowi doskonały wstęp dla
Lying in State - wstęp przypominający Blackmail the Universe. Sam kawałek w całości to kawałek dobrego heavy metalu - osobiście kojarzy mi się miejścami z Helloween z Dark Ride, tylko ostrzejszy i w Megadethowym stylu.
Emperor - dla mnie ten kawałek do tej płyty zupełnie nie pasuje - taki trochę a la FFF - w sumie dobry kawałek i na Cryptic Writings by się sprawdził, ale tu niekoniecznie
Foreign Policy - najsłabszy punkt całej płyty, chociaż z każdym przesłuchaniem trafia do mnie coraz bardziej. Mimo to wolałbym coś innego niż uzdatnianie słabego kawałka słabej kapeli.

Bonusy przesłuchałem na razie ledwie kilka razy, więc moje zdanie może się jeszcze wyrobić
Me Hate You - spokojnie mógłby trafić na regularną płytę zamiast Foreign Policy.
Melt The Ice Away - Całkiem niezły cover, chociaż sprawia wrażenie, że nie został do końca dopracowany. Trochę też nie pasuje do płyty, wiec nie dziwi mnie że został jedynie bonusem
Look Who's Talking - kawałek który w specjalnej edycji płyty oddziela Poisonous Shadows od Conquer or Die. Gadany zwrotki w stylu TWNAH i melodyjny refren. Widziałem wiele głosów które ten kawałek (podobnie z resztą jak pozostałe bousy), jak dla mnie nie ustępuje jednak niczym regularnym kawałkom z Dystopii. Szczególnie podoba mi się riff w refrenach oraz solówki
Last Dying Wish - Znowu troche gadany kawałek - ale tym razem w stylu Endgame. Trochę nieprzekonujący refren, ale pod względem gitarowym jest bardzo dobrze.

Podsumowując wreszcie Dave porządnie śpiewa - zapewne spora w tym rola Autotune - ale na ostatnich płytach nawet tego brakowało. Charakterystyczną cecha płyty jest to, że większość utworów rozpoczyna intro - mi osobiście bardzo to pasuje tym bardziej że w tych intrach słychać sporo eksperymentów i urozmaicenia. Do tego sporo akustycznych wstawek w środku utworów, i różnych ciekawych motywów w tle. Przed rozpoczęciem prac nad płytą Dave musiał znaleźć nowego gitarzyste i perkusistę - myślę że Dystopia sprawia, że za poprzednimi nikt już nie tęskni. Szczególnie pod względem solówek mamy tu jakość jakiej od TSFH w Megadeth brakowało.

Finalny werdykt - zdecydowanie najlepsza płyta Dave'a od TSFH i (choć może jeszcze nie ochłonąłem) niewiele TSFH ustępująca, a na pewno równiejsza. Dla przypomnienia TSFH stawiam w pierwszej trójce płyt Dave'a

Widząc sporo chłodnych opinii, zastanawiam się czy coś mi na głowe nie padło na głowę, ale co ja poradzę, że mi się Dystopia podoba ;)
9/10


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 16:37 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Stormy napisał(a):
The Emperor (Refren! Piękne ♥). Głównie ze względu na tekst. W drugim numerze Dave niewybrednie wyzywa... prawdopodobnie Baracka Obamę. Hehe.

Nie wnikałem jeszcze w tekst tego kawałka, ale jeśli to prawda to może jeszcze polubię The Emperor :lol:
szczepan napisał(a):
Na koniec outro na pianinie nasuwające skojarzenia z Dream Theater.

Może to nazbyt odważne porównanie, ale ta długo wybrzmiewająca gitara i wyłaniające się spod niej delikatne pianino może ciutek przywołać na myśl końcówkę Space-Dye Vest ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 16:58 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
całkiem fajny ten japoniec
mogli go dać na płyte zamiast coveru ;)

widze że małe zamieszanko na forum ;)
Burzum ja dalej jestem zdania że Endgame to słaba płyta i nic na to nie poradze ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 20:10 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Nie jest źle, da się tego słuchać, ciut bardziej radyjkiem zaleciało niż się tego spodziewałem, ale to i tak nie sprawi, że bardziej polubię te pierwsze wypuszczone utwory. Jak na razie Bullet To The Brain najbardziej przypadł mi do gustu. Może byłoby inaczej gdyby któryś z "mocniejszych" utworów nie powodował u mnie wrażenia deja vu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 23:08 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Pią Sty 22, 2016 10:50
Posty: 33
Dzięki burzun za miłe słowo. Ja się absolutnie nie martwię. Ba, nawet się trochę spodziewałem lekkiego sponiewierania za zakłócenie atmosfery i puszczenie bąka. Są takie momenty gdy trzeba się wtrącić


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dystopia
PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 23:30 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Ostatni sprawiedliwy się kuźwa znalazł :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 262 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group