Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 18:22 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Vic, ożeniłeś się? ;)

Rozwajler fajna ta okładka. Byłoby jeszcze lepiej gdybyś nawiązał do teledysku i zamiast tego terminatora dał tego "złego" z klipu. ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 19:16 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
No coś Ty, powiedziałbym że w sumie to wręcz przeciwnie i znów jestem do wzięcia 8-) . Nie jestem masochistą aż w takim stopniu :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 20:46 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Okładkę zrobiłem jako pierwszą jak tylko pojawił się pomysł konkursu i zanim zrobili ten denny teledysk :)

Cytuj:
Myślę, że wprowadzę do regulaminu zapis, że konkurs nie będzie ważny jeśli przystąpi do niego mniej niż 10 osób czy coś takiego. W przeciwnym wypadku ktoś rzutem na taśmę może jakiegoś gniota zgłosić i będzie oczekiwał nagrody, a okaże się, że w konkursie uczestniczyły 3 osoby


Te "coś takiego" ja bym zmienił z 10 osób na 10 prac bo jak by nie patrzeć ja i inni trochę się napracowaliśmy a nie było by miłe anulowanie konkursu. W końcu póki co nie ma tu jakiś gniotów jak w poprzednim konkursie tylko każda z prac ma coś w sobie i ma szansę na zwycięstwo.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 20:48 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Lelek, to Ty jesteś autorem rysunków/fotomanipulacji do konkursowych okładek?:)

Jeśli tak to wow :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 20:57 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Agnieszka napisał(a):
Lelek, to Ty jesteś autorem rysunków/fotomanipulacji do konkursowych okładek?:)

Jeśli Lelek to niejaki Txusjfuentes, to tak ;)
http://txusjfuentes.deviantart.com/art/Cyberpunk-2077-fan-art-369094877
Pozostałe też idzie znaleźć...
http://www.tapeta-2077-cyberpunk-kobieta-1.na-pulpit.com/
http://123hdwallpapers.com/pl/science-fiction-cyberpunk-fantasy-city-buildings.html#.VoGWNFI_bwA


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 21:29 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Widzę, że Txusjfuentes jest z Hiszpanii, więc raczej nie :D
Tak właśnie mi się zdawało, że widziałam to na Deviantart..


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 22:09 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Spoko spoko proszę państwa, już kończę drugą pracę i prosto po złoto i po medal :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 22:41 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
Lelek, genialna okładka do "Post American World"! Ale i tak wszystkie mi się podobają i miałabym problemy z wyborem :lol:

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 22:57 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
A ja uważam, że znalezienie w necie jakiejś fotki lub grafiki i nałożenie na to logo Megadeth to jednak trochę za mało.. Tego typu prace powinny być z miejsca odrzucane.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 23:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Oczywiście. Piszę z telefonu. Jak będę w domu zajmę się tym. Usunięcie prac + ban.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 23:16 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Yyyy... żeby nie było również użyłem zdjęcia z Internetu, aczkolwiek jak widać trochę je przerobiłem :D Nie jestem grafikiem, nie potrafię tak rysować komputerowo, prędzej ołówkiem bym to narysował ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 23:28 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Vic Rattlehead napisał(a):
Nie mogłem się zdecydować, który wariant wygląda lepiej i czy nie dać tytułu singla na dół, ale już pal licho


Nad tym samym się zastanawiałem ;)

bialkomat napisał(a):
znalezienie w necie jakiejś fotki lub grafiki i nałożenie na to logo Megadeth to jednak trochę za mało.


Na pewno przy głosowaniu nasi ankietowani wezmą to pod uwagę :)

Każdy bazuje na materiałach z internetu lecz chodzi tu o odpowiednią aranżację a net służy tylko jako materiał do obróbki.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 23:32 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Vic Rattlehead napisał(a):
Yyyy... żeby nie było również użyłem zdjęcia z Internetu, aczkolwiek jak widać trochę je przerobiłem :D Nie jestem grafikiem, nie potrafię tak rysować komputerowo, prędzej ołówkiem bym to narysował ;)

Jeśli się wykazało choć odrobiną kreatywności (nawet jakiś najdrobniejszy fotomontaż, retusz, cokolwiek) to absolutnie nie ma problemu. Nikt nie oczekuje od nikogo profesjonalnych umiejętności.
Natomiast wyłącznie samo doklejenie logo do czyjegoś zdjęcia/grafiki, to już jednak lekka chamówa ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 01:01 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
bialkomat napisał(a):
Jeśli się wykazało choć odrobiną kreatywności (nawet jakiś najdrobniejszy fotomontaż, retusz, cokolwiek) to absolutnie nie ma problemu. Nikt nie oczekuje od nikogo profesjonalnych umiejętności


o to chodzi


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 01:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Lelka i jego prac już z nami nie ma.

Użytkownicy muszą zacząć się wypowiadać co zrobimy w sytuacji, w której w konkursie wezmą udział tylko 4 osoby, jak ma to miejsce obecnie. Ja uważam, że zabawa bez minimum 10 osób powinna być unieważniona (nawet jeśli jakimś cudem nagle by się znalazło ich 8 czy 9). Jeśli żaden user się nie wypowie konstruktywnie w tej kwestii to zrobię po swojemu i niech nikt nie ma później do mnie pretensji. Nie będę przeprowadzał ankiet za i przeciw tylko 04.01.2016 odeślę wszystkim kasę i po sprawie. Teraz jest czas na wyrażenie zdania.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 04:34 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Gru 29, 2015 03:59
Posty: 4
Byłbym w stanie zrozumieć usunięcie grafik z tematu...
Ale usunięcie całkowicie konta ? Bo ... ???

Proszę podać choć jeden powód przez który moje konto zostało wykasowane ?

Cytuj:
polega na zilustrowaniu/wymyśleniu grafiki/okładki dowolnego tytułu/ów utworu/ów z nadchodzącego albumu Megadeth - Dystopia.


Nie ma informacji co jest konkretnie wymagane ! Logo + tytuł + grafika ? czemu nie ? Żadnego punktu nie złamałem. Jeżeli komuś grafika współgra do tego co chciałby przedstawić ?
Na prawdę trzeba na siłę przerabiać grafiki tylko po to aby znacznie różniły się od tego co można znaleźć w sieci ? (jeżeli tak to napiszcie)!. Tak naprawdę to nie tylko moje "prace" powinny zniknąć.

To jest konkurs. Jeżeli okładki okażą się zbyt banalne to osoby głosujące to zobaczą.

Nie twierdzę, że okładki są skomplikowane.... ale są jakie są i... ? Ważny jest przekaz czy kto ile na to poświęcił czasu ? Czy wklejanie Vica ma być obowiązkowe w okładce czy może sama prostota grafiki wystarczy ? Takich grafik można robić tysiące bo każdy interpretuje tytuł inaczej - ale to jak do tego podchodzicie tylko zniechęca ludzi do brania udziału... bo myślą, że trzeba całą okładkę stworzyć od nowa a najlepiej narysować.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 10:30 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Why napisał(a):
Nie ma informacji co jest konkretnie wymagane ! Logo + tytuł + grafika ? czemu nie ? Żadnego punktu nie złamałem. Jeżeli komuś grafika współgra do tego co chciałby przedstawić ?
Na prawdę trzeba na siłę przerabiać grafiki tylko po to aby znacznie różniły się od tego co można znaleźć w sieci ? (jeżeli tak to napiszcie)!. Tak naprawdę to nie tylko moje "prace" powinny zniknąć.

Jeśli ktoś nie jest zwykłym leniem i jest nieco bardziej inteligenty od głowonoga, to domyśli się, że to nie jest droga do zwycięstwa i zostanie zdemaskowany. Pomyśl - każdy mógłby pójść tak na łatwiznę jak Ty, dlatego wyraźnie napisałem, że:
Cytuj:
Konkurs polega na zilustrowaniu/wymyśleniu grafiki/okładki dowolnego tytułu/ów utworu/ów z nadchodzącego albumu Megadeth - Dystopia.

Skoro coś ma polegać na wymyśleniu lub zilustrowaniu to jakim cudem Ty interpretujesz to w sposób "zerżnięte z sieci"? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Why napisał(a):
ale to jak do tego podchodzicie tylko zniechęca ludzi do brania udziału... bo myślą, że trzeba całą okładkę stworzyć od nowa a najlepiej narysować.

No i widzisz. Gdybyś się nieco wytężył, to byś wiedział, że w zeszłym roku konkurs wygrała osoba, która sama wszystko narysowała. Nikt nie płakał, tylko teraz - jeden "pokrzywdzony" przez los ma pretensje do całego świata, że brakuje mu wyobraźni i próbuje zrozumieć co autor konkursu miał na myśli. Wszyscy pojęli tylko jeden bidulek nie może.

Organizator ma prawo do zmiany regulaminu konkursu, zrobiłem więc odpowiedni zapis dla mniej rozwiniętych umysłowo.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 10:58 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Gru 29, 2015 03:59
Posty: 4
Spoko, dobrze wiem na czym polegały moje edycje. Nigdzie nie pisałem, że to są moje grafiki lub też, że się na tym napociłem. inni to też widzą i pewnie wezmą to pod uwagę.

Nie rozumiem tylko dlaczego dostałem bana a następnie zmieniony został regulamin -> można było dodać komentarz lub prostą informację, że to za mało i tyle.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:00 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Lelku vel Why-u w regulaminie w punkcie 4 jest napisane iż nie będą tolerowane plagiaty a to chyba samo z siebie wychodzi że prace innych z doklejonym logo to nie tędy droga.

Posiłkuj się materiałami z internetu ale używaj ich jako materiał do obróbki a nie jako gotowych 3/4 produktów.

Zegar tyka a Ty po prostu działaj.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:08 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Why napisał(a):
Nie rozumiem tylko dlaczego dostałem bana a następnie zmieniony został regulamin -> można było dodać komentarz lub prostą informację, że to za mało i tyle.

Bo to jest jasne jak Słońce. Ja nie mogę do każdego podchodzić indywidualnie. Oszustwo = ban. Interpretuję to jako chęć wywalczenia nagrody po najmniejszej linii oporu. Nie sądzę by taka osoba chciała coś wnieść w późniejszej działalności do tego forum - raczej jej zamysł był taki, by tylko coś wynieść, ewentualnie skubnąć w tym przypadku. Możesz udowodnić, że tak nie jest. Zostawię Twoje obecne konto w spokoju (póki co) i zobaczymy czy wykażesz się jakąkolwiek aktywnością w innych tematach.
Został zmodyfikowany punkt w regulaminie, choć nie musiałem tego robić (wszystko jest zwyczajnie proste do zrozumienia), ale gdyby ponownie trafił się ktoś z podejściem jak Twoje, to zrobiłem to w razie czego. Już prościej i jaśniej być nie może.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group