Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 17:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 13:52 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Gru 29, 2015 03:59
Posty: 4
Rozumiem problem gdyby to był konkurs na ilość przygotowanych "prac" i zalewanie forum okładkami typu grafika+logo+tytuł.

Zamieściłem 3 grafiki - jeżeli były biedne to wystarczyło je po prosto olać i nie brać ich pod uwagę w konkursie.

Stronę / forum przeglądam od kilku lat. W konkursy się nie bawię ale akurat w tym przypadku (okładka Dystopia) jakoś od razu mi się skojarzyła podczas oglądania trailera do Cyberpunk 2077 z której to właśnie są grafiki.

Grafiki zostawiłem nie tknięte. Nie z lenistwa, chęci oszustwa czy co tam sobie tutaj jeszcze wymyślacie. Po prostu tak to widziałem i nie chciałem nic w nich zmieniać.

Image
Po lewo to jest mega oszustwo - ban, po prawo już akceptowalne bo zrobiło się o jedno ctrl+c, ctrl+v więcej ?

Daruje sobie wysyłanie jakichkolwiek już grafik. Dziękuję za bana na dzień dobry.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 14:00 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. W Twoich pracach nie ma żadnej inwencji poza tym, że znalazłeś kilka obrazków i dodałeś dla nich logo a teraz zmieniłeś tonację kolorów...
Nie ma w tym nic Twojego pomysłu. Po prostu stosujesz obrazek i doklejasz logo.

Dla przykładu moje prace składają się z co najmniej 5 warstw i wielu pociętych grafik. Miałem pomysł a do niego poszukałem materiałów i kilka godzin nad każdą z nich posiedziałem. U Ciebie to obrazek + logo +ew. zabawa kolorami. Owszem fajne ale nie ma w tym pomysłu. Nic od Ciebie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 14:05 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Gru 29, 2015 03:59
Posty: 4
Ale ja nie twierdzę inaczej :)

Tylko chodzi mi o argumentacje bana - kary za wystawienie grafiki i tyle.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 14:24 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Ja bym proponował, akceptować wszystko co zostanie zgłoszone, z zastrzeżeniem, że należy dopisać do zgłoszenia pochodzenie - link, do wykorzystanych, gotowych grafik z sieci. Nie będzie problemu z rozstrzyganiem, kto się wystarczająco napracował, a kto nie (bo to bardzo subiektywne) - głosujący ocenią sami.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 14:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Zaczyna w ogóle jakaś absurdalna sytuacja wynikać. Wszyscy potrafią wszystko zrozumieć i się dostosować, a przez jedną osobę nagle powstaje jakaś gównoburza.
Why napisał(a):
Tylko chodzi mi o argumentacje bana - kary za wystawienie grafiki i tyle.

Już Ci napisałem dlaczego dostałeś bana:
Cytuj:
Oszustwo = ban. Interpretuję to jako chęć wywalczenia nagrody po najmniejszej linii oporu. Nie sądzę by taka osoba chciała coś wnieść w późniejszej działalności do tego forum - raczej jej zamysł był taki, by tylko coś wynieść, ewentualnie skubnąć w tym przypadku.
a Ty dalej swoje. Jak chcesz żebym Ci to jeszcze uargumentował? Mam Cię cmoknąć w berło żebyś zrozumiał, czy wystosować jakieś podanie odnośnie zrozumienia powodu bana? W moich oczach jesteś oszustem i za to dostałeś bana. Nie ma taryfy ulgowej w tym przypadku. Dostaje się bana i amen. Pragniesz z siebie jakąś ofiarę zrobić? Oczekujesz jakiegoś odszkodowania? Czego chcesz? Jak mogę Ci jeszcze pomóc? Kompletnie nie rozumiem po co w to dalej brniesz?

Khomaniac - róbcie co chcecie. Moja cierpliwość już się kończy. Poza tym, jestem przekonany, że do głosowania nie dojdzie nawet.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 18:14 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Mateusz, co do głosowania to podzielam zdanie, że przy zbyt małej ilości prac trochę bez sensu, ewentualnie można zagłosować i zwycięzcy czteropak ufundować :D

A co do tego bana, to uważam żeby był konieczny, myślę że wystarczyłoby ewentualnie wykluczenie prac i nie branie ich pod uwagę, ale mniejsza z tym bo nie zapowiada się aby ich w ogóle było wystarczająco dużo zgłoszonych.

Ps. Za Lemmy'ego trzeba wypić, więc nie zajmujmy się głupotami.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 01:19 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Spokojnie, nie widzę tutaj powodów do kłótni, również uważam, że kolega powinien dostać tylko ostrzeżenie, nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Skąd można wiedzieć czy użytkownik będzie miał wkład w forum czy nie?
Ale wracając do głosowania, również wydaje mi się, iż trzeba będzie zrezygnować z rozdania nagród, jeśli nie przybędzie prac. Mimo wszystko najlepiej będzie jak zadecydują o tym użytkownicy, od których wpłynęły wpłaty - to ich pieniądze, więc mają najwięcej do powiedzenia. Tak czy siak zwycięzce (jeśli będzie wyraźny) można nagrodzić jakimś symbolicznym drobiazgiem, chociażby za poświęcenie swojego czasu i włożony trud w wykonanie pracy.
Fixx, swoją drogą wpadłeś na całkiem fajny pomysł, niby oczywiste, ale nie wpadł bym na to ;)

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 08:42 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
No i widzisz. Gdybyś się nieco wytężył, to byś wiedział, że w zeszłym roku konkurs wygrała osoba, która sama wszystko narysowała.

A właśnie, ciekawe co się z nią dzieje i czy zagląda jeszcze na forum? (pewnie nie...)
Może warto by było szepnąć jej jakieś słówko na priva? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 09:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jimmy0555 napisał(a):
że kolega powinien dostać tylko ostrzeżenie, nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Skąd można wiedzieć czy użytkownik będzie miał wkład w forum czy nie?

Vic Rattlehead napisał(a):
A co do tego bana, to uważam żeby był konieczny, myślę że wystarczyłoby ewentualnie wykluczenie prac i nie branie ich pod uwagę,

Ktoś na tym forum musi podejmować szybkie decyzje w takich przypadkach. Taką osobą jestem tutaj tylko ja. Nie będę w każdej kwestii przeprowadzał referendum. Akurat nie raz udowodniłem, że potrafię być pobłażliwy i dawałem szansę nawet największym popaprańcom. Mam nadzieję, że o tym się pamięta, bo nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś dyktatora.
Dla mnie sprawa w przypadku Lelka była analogiczna do sytuacji w zeszłym roku, gdzie jakiś pajac udostępnił swoją gównianą pracę, zwołał kolesi i wszyscy na niego głosowali. Oba podejścia traktuję jednakowo i karę stosuję taką samą. Wolę to zwalczyć, zanim złoży jaja.
Użytkownik Lelek/Why dostał drugą szansę. Zobaczymy czy z niej skorzysta. Szczerze w to wątpię, ale mam nadzieję, że miło mnie zaskoczy i wniesie coś do tego forum.

MetalDeth ostatni raz logowała się 10 kwietnia. Nie sądzę by PW pomogło.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 09:43 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
MetalDeth ostatni raz logowała się 10 kwietnia. Nie sądzę by PW pomogło.

Niby tak, ale wtedy dostaje się też info na maila - jeśli odbiera, to pewnie przeczyta info.
Z drugiej strony może nie ma też większego sensu ciągnąć kogoś na siłę


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 09:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Z drugiej strony może nie ma też większego sensu ciągnąć kogoś na sił

Tak właśnie sobie myślę, tym bardziej, że zostały tylko 4 dni do końca.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 09:56 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Składek tez nie wpłynęło od więcej niż 10 osób więc jestem za podtrzymaniem nagród ale i za wydłużeniem terminu nadsyłania powiedzmy do 10 stycznia.
No i pw do wszystkich uczestników poprzedniego konkursu. Na maila powiadomienia dostaną. Powalczymy jeszcze trochę.
Mam przeczucie, że jeśli ten konkurs zostanie unieważniony to już chyba żaden nie dojdzie do skutku.
Inna sprawa, że nie wiemy czy Rudy coś jeszcze nagra. Patrz wydarzenia ostatnich dni...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 14:00 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
W razie mniejszej ilości prac, można zmniejszyć ilość nagradzanych miejsce do 2 i jakoś zmienić nagrody, np. z 3 miejsca rodzielić między 1 i 2. 3 nagrody przy 10 zgłoszeniach to i tak mała konkurencja.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 15:20 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
To już coś. I wydłużmy konkurs do 10 stycznia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 15:51 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jak dla mnie możecie przedłużyć konkurs nawet do końca stycznia. Ja, zgodnie z tym co napisałem, oddam wszystkim kasę i odpuszczę sobie dalsze prowadzenie tego. Nie widzę po prostu ratunku, ale przede wszystkim nie będę miał czasu na wieczne przedłużanie tego, ponieważ czeka mnie masa pracy. Poproście Marko by zajął się nadzorem, albo zrobi się kogoś nowym modem i niech to ogarnia. Moja rola kończy się 04.01.2016. Wybaczcie, ale mam inne obowiązki poza forum i będę tutaj naprawdę bardzo rzadko zaglądał.
Niech nikt nie wyjeżdża z argumentem, że przecież i tak konkurs miał się skończyć (z głosowaniem) około 14-18 stycznia i miałem się tym zająć. Jasne, jakby wszystko poszło według planu to bym to pociągnął bez problemu, ale w przypadku przedłużania terminu ja rezygnuję. Umówmy się - zrobieniem ankiety może zająć się każdy, a nadzorować wszystko może drugi mod lub mod tymczasowy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 12:48 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Może warto przedłużyć, ogarnąłem żeby DeathMagnetic wrzuciło posta o konkursie, to może przyciągnąć trochę ludzi, więc może coś się będzie działo :)

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 12:51 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ja bym nic nie przedłużał - skoro przez tyle czasu praktycznie nie było odzewu to raczej się to nie zmieni. Poza tym konkurs z nagrodami nie polega na tym, aby organizatorzy musieli za wszelką cenę i na siłę prosić ludzi, aby wzięli udział i dostali nagrodę...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 13:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Vic Rattlehead napisał(a):
Ja bym nic nie przedłużał - skoro przez tyle czasu praktycznie nie było odzewu to raczej się to nie zmieni. Poza tym konkurs z nagrodami nie polega na tym, aby organizatorzy musieli za wszelką cenę i na siłę prosić ludzi, aby wzięli udział i dostali nagrodę...

Otóż to.
Jimmy0555 napisał(a):
oże warto przedłużyć, ogarnąłem żeby DeathMagnetic wrzuciło posta o konkursie, to może przyciągnąć trochę ludzi, więc może coś się będzie działo

No to teraz będziesz musiał wziąć całą odpowiedzialność na siebie. Do końca konkursu zostały jeszcze 2 dni. Nie wiem co ty sobie w ogóle wyobrażałeś? To jest jakieś absurdalne posunięcie. Ja nie zamierzam z siebie robić idioty i się tłumaczyć. Nie sądzę by ktoś chciał przejąć konkurs i poprowadzić go za mnie, więc życzę powodzenia. Nie wyszło i tyle. Zupełnie nie rozumiem po co na siłę kombinować?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 14:10 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Spokojnie, jak widzisz opinie są podzielone, więc nie wiem po co na mnie naskakujesz. Mała frekwencja to wina słabej promocji. 4 osoby z 10 aktywnych to i tak niezły wynik i nie wiem czego innego można było oczekiwać. Nikt z siebie idioty nie robi, a to, że post został wstawiony akurat dziś to nie moja wina, skoro podsunąłem ten pomysł kilka dni temu, a podobno ktoś inny apelował w tej sprawie na początku konkursu...
Jak nikt się nie znajdzie chętny, to trudno - zakończymy to bez żadnego gadania, póki co są jeszcze 2 dni!

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 14:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jimmy0555 napisał(a):
a podobno ktoś inny apelował w tej sprawie na początku konkursu...

Na początku, a nie 2 dni przed końcem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group