Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 02:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 12:32 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Luzik ;-) Można już wtedy zacząć oficjalnie ogłaszać start zabawy. Miejmy nadzieję, że pula będzie już uzbierana :-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 08:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Chętnych wciąż brak. Stanęło na 140 zł. Może jak pojawi się utwór, to więcej osób się zainteresuje konkursem. Proponuję poczekać do tego momentu. Jeśli to nic nie da, to wtedy zmieni się nagrody i wykorzystamy budżet, który mamy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 19:14 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Kompletnie zapomniałem zrobić przelew! Jutro od rana lecę na pocztę, wybaczcie. : P

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 13:23 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Ojej, sorki że tak późno piszę, ja również dołączam się do zabawy, z tym że przelew mogę zrobić dopiero po 26tym. Może być?

Poza tym zastanawiam się czy nie można by tego tematu przerzucić do O zespole" a nie o wszystkim, nie wiem czy ktoś inny ma z tym problem ale ja np długo tu nie zaglądałem, jedynie sprawdzam tematu dotyczące zespołu. NIe miałem pojęcia o tym konkursie, wszak temat/konkurs jest związany z Zespołem? :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 08:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
mro-ziak napisał(a):
Ojej, sorki że tak późno piszę, ja również dołączam się do zabawy, z tym że przelew mogę zrobić dopiero po 26tym. Może być?

Może być. Około 25 pojawi się pewnie nowy utwór, więc może coś ruszy. Ostateczny termin zbiórki zamknie się jakoś 5 dni po udostępnieniu Fatal Illusion. Nie sądzę by pojawiło się więcej chętnych. Dalej stoi na 140 zł. Zrobi się "przesiew" w nagrodach i tyle.
mro-ziak napisał(a):
Poza tym zastanawiam się czy nie można by tego tematu przerzucić do O zespole" a nie o wszystkim, nie wiem czy ktoś inny ma z tym problem ale ja np długo tu nie zaglądałem, jedynie sprawdzam tematu dotyczące zespołu. NIe miałem pojęcia o tym konkursie, wszak temat/konkurs jest związany z Zespołem?

Nie ma co kombinować. Niewiele się dzieje, więc taki zabieg niczego nie zmieni.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 11:49 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
mro-ziak napisał(a):
Poza tym zastanawiam się czy nie można by tego tematu przerzucić do O zespole" a nie o wszystkim, nie wiem czy ktoś inny ma z tym problem ale ja np długo tu nie zaglądałem, jedynie sprawdzam tematu dotyczące zespołu. NIe miałem pojęcia o tym konkursie, wszak temat/konkurs jest związany z Zespołem?

Nie ma co kombinować. Niewiele się dzieje, więc taki zabieg niczego nie zmieni.

A może pomysł wcale by nie był taki zły?
Zresztą dopiero teraz zauważyłem, że temat z poprzednim konkursem był w głównym dziale i estetyka forum chyba jakoś przez to nie ucierpiała? Dzięki temu informacja może dotrzeć do wielu osób, które nie są zarejestrowane na forum, ale tutaj zaglądają. To samo się również tyczy zarejestrowanych userów, którzy jak widać nie zawsze się logują. Ja wiem, że pojawi się argument, że zaraz się zleci pełno sępów, ale z drugiej strony jeśli ktoś nowy miałby dostarczyć jakąś fajną pracę, albo dzięki temu zachęcić się do zostania na stałe i pisania na forum, to czemu nie? Zresztą na czas samego głosowania i tak planujemy wyłączyć opcję rejestracji.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 13:48 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
No właśnie, może lepiej pozwolić nowym użytkownikom na udział w konkursie? Zareklamowałoby się forum tak jak poprzednio i może zyskamy nowych userów. Zresztą wydaje mi się, że frekwencja nie będzie duża jeśli weźmiemy pod uwagę stałych użytkowników forum.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 15:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Ja liczę na to, że pojawią się nowi użytkownicy i tak na bank się stanie w momencie uruchomienia konkursu. Niektórzy tylko właśnie po to się zarejestrują.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 15:38 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Czy każdy wrzuca swoje prace sam czy wysyłamy jednej osobie która w jednym momencie wrzuci wszystko na raz i założy ankietę?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 15:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
W zeszłym roku każdy chyba publikował sam, ale nie jest głupim pomysłem zebrać wszystko i wrzucić jednocześnie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 23, 2015 19:20 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Już mam dwa single zrobione.
Jak Wam idzie? :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 08:42 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
W zeszłym roku każdy chyba publikował sam, ale nie jest głupim pomysłem zebrać wszystko i wrzucić jednocześnie.

Eee, kombinowanie ;)
Jestem za wrzucaniem na bieżąco, wtedy to też może zainspirować innych. Poprzednio też się konkurs długo rozkręcał i ludzie potrzebowali "zachęty" ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 10:58 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Słuchajcie. Czas najwyższy zacząć zabawę. Stanęło na 140 zł i nie sądzę by ktoś wykazał jeszcze chęć na zrzutkę.
Wpłacili:
- Szczepan
- BadOmen
- Rozwajler
- Bialkomat
- Khomaniac
Ja, tak jak obiecałem, ufunduję w nagrodę najnowszy album.
Pojawia się też mały problem, ponieważ premiera dopiero w styczniu. Czy konkurs ma trwać tak długo, czy najwyżej nagrody wyślemy później?

Poczekam jeszcze 2 dni, może ktoś się zdecyduje rzutem na taśmę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to proponuję w sobotę lub niedzielę ostatecznie ustalić nagrody, termin rozpoczęcia i zakończenia konkursu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 18:21 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Możemy zaczynać. Pierwsza praca prawie gotowa ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 10:06 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Dobra. Ostatecznie zamykam zbiórkę.
Jestem i tak miło zaskoczony, że udało się zebrać te 140 zł. Dziękuję za pomoc wszystkim, którzy bezinteresownie sięgnęli do swoich portfeli oraz Fixxxowi za wkład w postaci zaoferowanej nagrody :)

W związku z tym, że udało się zebrać mniejsze środki, trzeba zmienić nagrody. Pamiętać należy również, że fanty trzeba wysłać do zwycięzców.
Proponuję odpuścić formę dostarczenia firmą kurierską i wybrać listy polecone priorytetowe. Koszty wysyłki wyniosą wtedy góra 20 zł do wszystkich. Gabaryt A, opcja priorytet to koszt 5,50 zł.
Na nagrody mamy przeznaczone więc 120 zł + CD ode mnie lub kwotę 50 zł.

Moja propozycja jest taka:

- 3 miejsce: singiel (o ile będzie go można dostać na CD i nie będą żądali za niego fortuny) lub przykładowo CTE Live
- 2 miejsce: płyta + magnesy
- 1 miejsce: płyta (może jakaś rozszerzona wersja) + kostki + pick card

Problem jest jedynie taki, że premiera krążka dopiero pod koniec stycznia chyba. Musimy zadecydować czy bawimy się przez 3 miesiące (uważam, że to by było jednak przegięcie ostre) czy kończymy zabawę wcześniej, a nagrody wysyłamy po ukazaniu się albumu? Jest jeszcze możliwość rozpoczęcia zabawy później i wpasowanie się terminem rozstrzygnięcia z dniem wydania płyty.

Liczę na choćby umiarkowany odzew i propozycje.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 13:51 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Chyba lepiej zacząć później i skończyć w dniu premiery. Propozycje nagród są ok, popieram.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 18:48 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Racja, można zacząć później i mieć jeszcze trochę czasu na zareklamowanie konkursu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 21:35 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Zacząć później i nie kończyć równo z premierą, bo większość jednak nie wygra, a ludzie wcześniej lubią wiedzieć na czym stoją i czy np. muszą zamawiać preorder ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 22:05 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
khomaniac napisał(a):
Zacząć później i nie kończyć równo z premierą, bo większość jednak nie wygra, a ludzie wcześniej lubią wiedzieć na czym stoją i czy np. muszą zamawiać preorder

Tak, tak. Oczywiście nie miałem na myśli aż tak stykowej sytuacji :) Najlepiej zakończyć konkurs jakoś 2 tygodnie przed premierą.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 04:37 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Mat, moja wpłata nie dotarła?

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group