Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 11:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 17:31 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Przecież tu właśnie nie ma nic o losowaniu Nie chodziło też o to, czy się komuś nagrody podobają czy nie, moja propozycja była tylko (nie pozbawionym logiki zresztą) sposobem na powyższe dywagacje odnośnie tego co jest dla kogo cenniejsze i jak to rozmieścić,

Wiem, wiem, dlatego właśnie prezent od Fixxxa podzieliłem na 2 (ten pick card z Juniorem bym dołączył do tych kostek) i uszczkną z niego 2 osoby. Myślę, że tyle starczy. Osoba zajmująca 3 miejsce będzie musiała zadowolić się samą książką lub płytą. Myślę, że to wystarczający kompromis. Chodzi mi o to, że nie ma co przesadzać i się rozdrabniać jakoś. Nie sądzę by ktoś w takiej sytuacji poczuł się urażony ;) Takie jest moje zdanie oczywiście. Jak chcecie to kombinujcie, ale jakoś średnio to widzę. Najwyżej niech wygrani zamieniają się między sobą, już bez naszej wiedzy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 22:07 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Koniec z wybrańcem. ;)

Zestaw drugi jest spoko. Jestem przeciwny wybieraniu nagród przez zwycięzców, te powinny być ustalone z góry, każdy kto będzie chciał wziąć udział, będzie wiedział o co walczy. IMO o wartości nagród powinna decydować ich cena. Nie bawmy się w jakieś sentymentalne gierki. Zakładając, że pula na nagrody wynosi 250 zł, to można to podzielić tak:
I miejsce -125 zł,
II miejsce - 75 zł,
III miejsce - 50 zł.
Powinniśmy też zebrać około 300 zł, nagrody za darmo się nie wyślą.

Co do zrzutki, to nie ma problemu, zaznaczam tylko, że ewentualne pieniądze przesyłam tylko i wyłącznie Mateuszowi, ponieważ, z całym szacunkiem do reszty, to jego najlepiej znam i mu najbardziej ufam. Jeśli zajdzie potrzeba wysłania ich kogoś innemu, kto zajmie się organizacja, to myślę, że Mat nie będzie miał problemów z przelaniem ich dalej. ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 10:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Powinniśmy też zebrać około 300 zł, nagrody za darmo się nie wyślą.

Dokładnie, z tym, że ja kupuję jedną nagrodę, więc trochę mniej zostanie do zebrania :)
yaku napisał(a):
Zakładając, że pula na nagrody wynosi 250 zł, to można to podzielić tak:
I miejsce -125 zł,
II miejsce - 75 zł,
III miejsce - 50 zł.


1 miejsce wyniesie trochę więcej. Licencjonowana koszulka to koszt 100 zł (jak nie więcej). Płyta pewnie też na początku tania nie będzie i beknie się za nią jakieś 60 zł, ale wiadomo co miałeś na myśli ;)
yaku napisał(a):
Co do zrzutki, to nie ma problemu, zaznaczam tylko, że ewentualne pieniądze przesyłam tylko i wyłącznie Mateuszowi, ponieważ, z całym szacunkiem do reszty, to jego najlepiej znam i mu najbardziej ufam. Jeśli zajdzie potrzeba wysłania ich kogoś innemu, kto zajmie się organizacja, to myślę, że Mat nie będzie miał problemów z przelaniem ich dalej.

Dziękuję bardzo za zaufanie (Yaku, nie zawstydzaj mnie ;) ). Załatwiałem nie raz ludziom z tego forum bilety na koncerty, także mogą poświadczyć, że jestem uczciwy. Widzę, że i tak już się trochę wczułem w rolę, więc organizacją konkursy mogę się zająć. Proszę tylko żeby ktoś wrzucił info na FB jak już dopniemy wszystko na ostatni guzik.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 12:12 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
Dokładnie, z tym, że ja kupuję jedną nagrodę, więc trochę mniej zostanie do zebrania :)

Mat, fajnie z Twojej strony, że masz taki gest, ale może znajdzie się na tyle dużo chętnych na zrzutkę, że każdemu przypadnie w udziale nieduża sumka i nie będzie potrzeby, aby ktoś się bardziej dokładał do interesu? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 13:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Dla mnie nie ma problemu. Chcę to zrobić :)

Ustalamy jakieś maximum co do ilości prac na jedną osobę czy róbta co chceta i ile chceta?
A tak w ogóle niech ktoś zmieni na FB zdjęcie. Mamy nowy skład ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 20:40 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Konkurs pomysł zacny, popieram zestaw drugi, o którym pisał Mateusz.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 14:43 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
mateusz napisał(a):

Ustalamy jakieś maximum co do ilości prac na jedną osobę czy róbta co chceta i ile chceta?


Jak dla mnie to "róbta co chceta". Im więcej prac tym lepiej ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 11:00 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Dobra, zrobimy tak, że ilość prac na jedną osobę nieograniczona, z tym, że dana osoba nie może przedstawić kilku projektów związanych z jednym utworem. Pomijamy również kawałki bonusowe.

Jak ktoś chce może już wpłacać kasę na zrzutę. W tym celu proszę napisać do mnie PW, a ja podam numer konta i dane. Jeśli po jakimś czasie okaże się, że mamy zbyt mało chętnych na składkę, to oczywiście odeślę wszystko do osób, które dokonały wpłaty. Powiedzmy, że minimum zrzutki to 20 zł. Jeśli ktoś będzie chciał dać więcej - nie ma problemu :) Jeśli ktoś mi nie ufa i boi się wpłacić to trudno - nie mam pomysłu jak rozwiązać taką sytuację. Oczywiście poinformuję wszystkich w momencie gdy ustalona kwota zostanie osiągnięta. Użytkownicy, którzy wpłacą mogą to wyrazić w formie postu, żeby nie było, że oszukuję czy coś.

Uważam, że konkurs może wystartować oficjalnie w momencie uzbierania przez nas sumy odpowiedniej do ufundowania nagród. Nie ma sensu robić tego wcześniej i narażać się na śmieszność gdyby nie udało się zebrać kwoty na fanty. Szkoda czasu i pracy osób biorących udział w zabawie. Ja oczywiście nie startuję i będę starał się trzymać wszystko w kupie.

Bardzo ważną kwestią jest to, z czym borykaliśmy się w zeszłym roku - intruzi, którzy pojawiają się znikąd i na krzywy ryj chcą coś zgarnąć.
Znając życie to pewnie znowu trzeba będzie zablokować forum i może okazać się, że zabawa będzie rozgrywać się w jakimś skromniejszym gronie.
Myślałem, żeby jednym z warunków wzięcia udziału w konkursie była ilość postów na forum. Przykładowo - osoba ubiegająca się o nagrodę musi być zarejestrowanym użytkownikiem i mieć na liczniku minimum 10 lub 20 postów, przy czym muszą to być jakieś rzeczowe wypowiedzi, a nie pojedyncze zdania na odwal się.
Prosiłbym tutaj o jakąś pomoc lub pomysły, bo trzeba to jakoś sprytnie rozwiązać (chyba, że pasuje Wam mój). Na bank na czas głosowania forum zostaje zablokowane!

Technika wykonywanych prac jest dowolna. Absolutnie nie ma żadnych ograniczeń. Oczywiście wszelkie plagiaty oraz inne próby oszukiwania będą "nagradzane" banem.

Liczę na Was i mam nadzieję, że uda się dość szybko zebrać kasę, bo tylko wtedy będziemy mogli zacząć zabawę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 08:47 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
I jak tam idzie zbiórka? :)
Temat coś zamilkł
To są w końcu jacyś chętni czy nie ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 09:10 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Ja się biję w piersi, żem zapomniał :P

Mateusz prześlij mi nr konta na PW, ale czy nie mógłbyś go wrzucić tutaj do tematu?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 09:24 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
khomaniac napisał(a):
Mateusz prześlij mi nr konta na PW, ale czy nie mógłbyś go wrzucić tutaj do tematu?

Spoko, niech będzie. Proszę :)
85 1090 1926 0000 0001 1308 2465
W tytule najlepiej napisać swoją ksywkę.
bialkomat napisał(a):
I jak tam idzie zbiórka?
Temat coś zamilkł
To są w końcu jacyś chętni czy nie ?

Póki co, szału nie ma. Zgłosiłeś się Ty i dzisiaj Khomaniac.

Słuchajcie, jeśli ktoś chciałby się zrzucić, a sugerowana kwota jest dla niego zbyt duża, to może wspomóc nasz budżet mniejszym wkładem. Jeśli ktoś ma w ogóle jakieś zastrzeżenia, uważa, że to może zbyt śmiały lub głupi pomysł, to niech też o tym napisze.
Ogólnie chciałbym wiedzieć na czym stoimy i czy będą jacyś chętni na wpłatę, bo faktycznie temat ucichł w momencie jak przychodzi do zrzutki. Dlatego właśnie jeśli komuś się coś nie podoba itp. to niech się uzewnętrzni.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 12:07 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Ja przeleje jutro :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 13:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Miło, trzymam za słowo. Fajnie, że coś ruszyło :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 11:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Przelewy od Bialkomata i Khomaniaca dotarły. Dziękuję Panowie :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 19:35 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Podpisuję się pod wszystkim. Jak tylko stanę na nogach po wczasach, to dołączę się do zbiórki :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 09:27 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
fiXXXer_85 napisał(a):
Podpisuję się pod wszystkim. Jak tylko stanę na nogach po wczasach, to dołączę się do zbiórki

Z tego co widziałem to wakacje miałeś udane :D Fixxx, wystarczy, że zaoferowałeś swoje pamiątki. Nie musisz się już dorzucać ;)

Rozwajler, Twoja wpłata również dotarła. Dzięki :)

Wpłata od BadOmena także zaksięgowana :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 16:05 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Kiedy zaczynamy? Mateuszu, składka jest wystarczająca czy wciąż oczekujesz od kogoś wpłaty?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 17:25 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Mam 90 zł. Wpłaty dokonali:
-Khomaniac
-Bialkomat
-Rozwajler
-BadOmen


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 19, 2015 19:38 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Szczepan wpłacił dzisiaj 50 zł, więc mamy już 140 zł. Dziękujemy za tak miły gest :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 06:34 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Jeśli się nie obrazicie, to ja wpłacę coś po wypłacie, tj. po pierwszym. ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group