Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 05:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 00:03 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
bialkomat napisał(a):


Ale kto jest trzeci tego już nie wiemy :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 00:47 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
khomaniac napisał(a):
bialkomat napisał(a):


Ale kto jest trzeci tego już nie wiemy :P


Właściwie to wiemy :D

viewtopic.php?f=1&t=644


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 01:38 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Przepraszam, pomyliłem, Mat dał mu 6/10,

Obecnie, dałbym mu 5. Tak wynika ze średniej ocen w moim rankingu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 13:25 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Ja musze przyznać zaczynam doceniać Super Collider - uważam, że to całkiem ambitna płyta. I przynajmniej wnosi jakieś świeży powiew do dyskografii Megadeth. Jej głównym problemem jest tragiczny wokal i 3 kaszaniaste numery. Wielka zaletą różnorodność i niecodzienne pomysły (banjo, trąbka, bluesowy wstęp itd.), a ja ponad wszystko cenię sobie oryginalność. Po kilku zbyt podobnych do siebie płyt Mega wręcz potrzebowało takiej płyty jak Koliber, takiego fermentu, jak zresztą to było również z Riskiem.
Risk to juz w ogóle perełka. Bardzo ją doceniam. A The World Needs A Hero byłby wręcz rewelacyjny gdyby nie 3 pierwsze utwory, ale mimo to jest bardzo dobry, w końcu posiada jakieś 40 minut muzyki na cholernie wysokim poziomie. Jeśli ktos uważa, że płyta nic nie wnosi to niech przypomni sobie szybko When - absolutnie unikatowy i bez precedensu numer w historii zespołu.

Absolutnie nic nie wnosząca płytą w dziejach Mega jest United Abominations. Mogłoby dla mnie nie powstać, Megadeth nic by nie straciło.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 13:39 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Yer Blue napisał(a):
Absolutnie nic nie wnosząca płytą w dziejach Mega jest United Abominations. Mogłoby dla mnie nie powstać, Megadeth nic by nie straciło.

Oczywiście prawda i nie ma co dyskutować.

Cytuj:
Jeśli ktos uważa, że płyta nic nie wnosi to niech przypomni sobie szybko When - absolutnie unikatowy i bez precedensu numer w historii zespołu.

Ja nie lubię TWNAH. A co wnosi wyżej wymieniony utwór? Cover i autorski utwór w jednym? Nie znam genezy powstania tego utworu, ale skojarzenia z Am I Evil są nieodłączne. Tak samo jak i przy Crown of Worm (w tym przypadku Prince o ile mnie pamięć nie myli). Akurat z tego albumy 3 pierwsze kawałki nawet lubię i doceniam, a później jest jeszcze Recipe i Silent Scorn :)

Cytuj:
Ja musze przyznać zaczynam doceniać Super Collider - uważam, że to całkiem ambitna płyta. I przynajmniej wnosi jakieś świeży powiew do dyskografii Megadeth. Jej głównym problemem jest tragiczny wokal i 3 kaszaniaste numery. Wielka zaletą różnorodność i niecodzienne pomysły (banjo, trąbka, bluesowy wstęp itd.), a ja ponad wszystko cenię sobie oryginalność. Po kilku zbyt podobnych do siebie płyt Mega wręcz potrzebowało takiej płyty jak Koliber

Wreszcie ktoś zrozumiał, jestem tego samego zdania. Na wokal nie zwróciłem tak wiele uwagi. Wiadomo, że Dave nie stanie się młodszy od gadania, a z dnia na dzień jest coraz starszy. Colliber uważam za drugi w kolejności album po reaktywacji (zaraz za System Has Failed). Nie lubię takiego wymuszonego grania jakie jest na UA i częściowo End.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 13:52 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Cytuj:
Absolutnie nic nie wnosząca płytą w dziejach Mega jest United Abominations. Mogłoby dla mnie nie powstać, Megadeth nic by nie straciło.

Cytuj:
Oczywiście prawda i nie ma co dyskutować.


Ja się nie zgdzę. Album jest dość dobry. Jego mankamentem jest fatalna produkcja i plastikowe brzmienie perkusji. No i okładka z dupy nie mówiąc o teledysku.

Mnie mniej jednak ma dobre utwory i dość często ostatnio do niej wracam. To chyba ostatni album gdzie głos Rudego jeszcze jako tako brzmiał...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 15:18 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Wto Kwi 14, 2015 15:11
Posty: 27
Miejscowość: Łomża!
Przecież odpowiedź jest oczywista. "Youthanasia" to przecież jedno z najgorszych gówien, jakie można było na nasz świat wydać.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2015 17:47 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ziomaletto napisał(a):
Przecież odpowiedź jest oczywista. "Youthanasia" to przecież jedno z najgorszych gówien, jakie można było na nasz świat wydać.


...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2015 18:52 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Tak powiedział człowiek o szerokich horyzontach muzycznych, który nie jest zamknięty na sam metal, więc tak musi być, musimy się z tym pogodzić... ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2015 21:08 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Ziomaletto napisał(a):
Przecież odpowiedź jest oczywista. "Youthanasia" to przecież jedno z najgorszych gówien, jakie można było na nasz świat wydać.


a weź z łaski swojej wypierdalaj.

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2015 22:25 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Forest napisał(a):
a weź z łaski swojej wypierdalaj.

Dobra, spokojnie. Bez takich. Po co być jak on?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 08:37 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Czemu jak już ktoś nowy się pojawi to najczęściej jest mentalnym gimbem? :lol: Pewnie Żułek ich przyciąga!!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 11:26 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
albo Żułek w końcu postanowił wrócić z fałszywym kontem i trolluje :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 12:42 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Ziomaletto napisał(a):
Przecież odpowiedź jest oczywista. "Youthanasia" to przecież jedno z najgorszych gówien, jakie można było na nasz świat wydać.


Z łaski swojej uzasadnij. Napisz recenzję i przekonaj nas, że to jedno z najgorszych gówien. Samymi sloganami w stylu Bula Komorowskiego typu "Zgoda buduje" nas nie przekonasz. Rozwiń myśl, poprzyj przykładami to będzie miało sens. Póki co Prezentujesz poziom przedszkolaka, który poznał brzydkie słowa i próbujesz się popisać na imieninach u cioci.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 09:45 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Nie karmić trolla!!!!!!!! :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group