Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 11:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 09:37 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Wszystko tak jak pisze Mateusz. Jak ktoś nie chce uwzględniać jakiejś swojej pracy niech da znać.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 09:41 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
Ale użytkownik, chyba będzie miał możliwość wyboru, które jego prace mają być brane pod uwagę przy głosowaniu.
Bo wiecie, ktoś mógł se dla jaj wrzucić okładkę, potem mógł się postarać i zrobić jakąś poważniejszą.

Również to sugerowałem, chociaż osobiście aż tak wielkiego znaczenia dla mnie to nie ma.
Poza tym jako uczestnik jestem w tej sprawie w pewnym sensie stroną, tak więc nie będę forsował żadnej opcji :) Niech inni (pomysłodawca, mod) o wszystkim decydują.
Myślę też że trzeba od razu podjąć jakąś decyzję tak żeby po tej północy od razu uruchomić ankietę i nie robić żadnej dodatkowej przerwy na debatowanie nad jej formą.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 10:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
stanger napisał(a):
Ale użytkownik, chyba będzie miał możliwość wyboru, które jego prace mają być brane pod uwagę przy głosowaniu.
Bo wiecie, ktoś mógł se dla jaj wrzucić okładkę, potem mógł się postarać i zrobić jakąś poważniejszą.

bialkomat napisał(a):
Również to sugerowałem, chociaż osobiście aż tak wielkiego znaczenia dla mnie to nie ma.

Oczywiście. Dlatego:
fiXXXer_85 napisał(a):
Jak ktoś nie chce uwzględniać jakiejś swojej pracy niech da znać.

bialkomat napisał(a):
Myślę też że trzeba od razu podjąć jakąś decyzję tak żeby po tej północy od razu uruchomić ankietę i nie robić żadnej dodatkowej przerwy na debatowanie nad jej formą.

No właśnie chcę uniknąć tej przerwy, dlatego od dwóch czy tam trzech dni już staram się wałkować ten temat. Niech machina rusza prędko :D

Apel do biorących udział w konkursie - zadecydujcie ostatecznie do północy, które z Waszych prac mają być uwzględniane przy głosowaniu. Brak odzewu oznacza, że wszystkie zaprezentowane wcześniej propozycje danego usera będą brane pod uwagę!


Nie piszcie mi w razie czego PM'ek tylko wrzucajcie biorące udział w konkursie prace tutaj. Proszę o nie umieszczanie posta pod postem - wszystkie swoje propozycje należy uwzględnić w jednym! Ma to być decyzja ostateczna, więc radzę przemyśleć wybór i nie robić śmietnika. Jeśli ktoś nie chce się powtarzać i uważa, że nie będzie nic zmieniał, nie musi wtedy ponownie wrzucać prac.

Gorąca prośba do zbierających prace na fb - Yaku, Aga, Fixxx, Vic - trzymajcie rękę na pulsie, zbierzcie do kupy wszystkie dzieła i ustalcie autorów.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 14:52 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Ja ostatecznie te dwie wystawiam :p


Załączniki:
2.JPG
2.JPG [ 45.31 KiB | Obejrzany 8910 razy ]
1.JPG
1.JPG [ 62.07 KiB | Obejrzany 8910 razy ]

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 18:49 
Offline
Droogie

Rejestracja: Pon Kwi 08, 2013 20:59
Posty: 2
Również ostatecznie daję to.


Załączniki:
burn.jpg
burn.jpg [ 210.25 KiB | Obejrzany 8889 razy ]
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 20:43 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Ja w takim razie pozostanę przy Burnie :)
Jimmy0555 napisał(a):
Ja ostatecznie te dwie wystawiam :p

Z tego co widzę na fb wcięło Ci gdzieś Built for War.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 23:45 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Na facebooka wrzuciliśmy okładki tylko informacyjnie, co by sobie ludzie mogli popodziwiać, głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie na forum, przynajmniej takie były ustalenia Fixa z tego co wiem. :)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 10, 2013 06:40 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Czas żeby ktoś stworzył ankietę i zamieścił wszystkie prace w jednym poście, tak by był jakiś przegląd przy głosowaniu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 10, 2013 06:50 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Założę temat do głowania dziś popołudniu, teraz nie mam czasu... :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 20:12 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
hmmm, nie mogłem się opanować by nie dodać takiego zdjęcia moich dwóch synalków :D

nawet jeśli moje skojarzenie nie ma nic wspólnego z odczuciami reszty, czyli Was, przyznam się bez bicia że ja te zdjęcie widzę z tym opisem :D :D


Załączniki:
Tapeta z Przeglądarki fotografii systemu Windows.jpg
Tapeta z Przeglądarki fotografii systemu Windows.jpg [ 226.01 KiB | Obejrzany 8787 razy ]
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 20:26 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Dobre :D Nagroda honorowa! :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 20:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
pewnie po kryjomu słuchaja Metalliki więc się nie liczy :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 21:48 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
fiXXXer_85 napisał(a):
Dobre :D Nagroda honorowa! :D


dziękuję :D


Cytuj:
pewnie po kryjomu słuchaja Metalliki więc się nie liczy


sam nie wierzysz w to co piszesz :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 06:38 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Zablokowałem temat z ankietą. Czas oddawania głosów upłynął. Fixxx, możesz uroczyście ogłosić zwycięzców :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:08 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Super. A więc pokonując niespodziewane przeszkody udało nam się przeprowadzić ankietę z całkiem niezłym wynikiem liczby oddanych głosów. Nie jest zaskoczeniem, że wygrała MetalDetH, nikt chyba nie ma wątpliwości, że zasłużenie. Większe emocje były w walce o pozostałe miejsca na podium, do końca nie było pewne, które prace wygrają. Cała akcja mimo drobnych zgrzytów okazała się udana, może w przyszłości jeszcze jakiś konkurs zorganizujemy? :)

Aby formalności stało się zadość, gratuluję MetalDetH, gitarzyście i pabloisevil oraz pozostałym uczestnikom! Zwycięzców proszę o przesłanie mi swoich adresów przez PW :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:18 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Ja również gratuluję wszystkim, którzy znaleźli się na pudle :)

fiXXXer_85 napisał(a):
A więc pokonując niespodziewane przeszkody udało nam się przeprowadzić ankietę z całkiem niezłym wynikiem liczby oddanych głosów.

Ja osobiście spodziewałem się ich nieco więcej. Jeśli przyjmiemy, że zdecydowana większość oddała zapewne po 3 głosy, to daje to ok 30 userów, którzy wzięli udział w ankiecie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:29 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Nawet te 30 wydaje mi się dużo. Ja nie potrafię nawet wymienić tylu uzytkowników tego forum :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 15:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Z mojej strony kieruję ukłony w stronę Pana Fixxxera - wspaniała inicjatywa! Szacunek!
fiXXXer_85 napisał(a):
może w przyszłości jeszcze jakiś konkurs zorganizujemy?

Gdybyśmy mieli jakichś sponsorów, to by było świetnie. Dwa razy w roku jakieś konkursy dałyby na pewno sporo frajdy i ożywiły forum, przynajmniej na jakiś czas.

W końcu respekt dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie i włożyli w niego serce oraz poświęcili swój czas.
Zwycięzcom składam gratulacje. Wasze prace powinny dotrzeć do zespołu, aby zobaczyli jak powinny wyglądać okładki z prawdziwego zdarzenia :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 18:16 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Przyłączam się do gratulacji, zajebiste okładki ze wszystkich miejsc podium i nie tylko :P A pomysł z regularnymi konkursami jak najbardziej popieram!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 19:27 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
Aaaaaaa! Kurczę, jak miło! :D Aż nie wiem,co powiedzieć... Przede wszystkim dziękuję przepięknie Fixxxerowi za super pomysł z konkursem i kosteczki :D Szacun, jesteś wielki!! :D
A poza tym wielkie dzięki wszystkim,którzy na mnie głosowali i gratuluję pozostałym zwycięzcom i nie tylko im, bo było naprawdę dużo świetnych prac :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group