Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 13, 2024 08:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Najlepszy utwór na płycie
Blackmail The Universe 16%  16%  [ 8 ]
Die Dead Enough 8%  8%  [ 4 ]
Kick The Chair 27%  27%  [ 13 ]
The Scorpion 16%  16%  [ 8 ]
Tears In A Vial 6%  6%  [ 3 ]
I Know Jack 0%  0%  [ 0 ]
Back In The Day 20%  20%  [ 10 ]
Something I'm Not 2%  2%  [ 1 ]
Truth Be Told 2%  2%  [ 1 ]
Of Mice And Men 0%  0%  [ 0 ]
Shadow Of Deth 2%  2%  [ 1 ]
My Kingdom Come 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 49
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 22:46 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
jest przecież Junior na fotkach
i nie wiem czy w pierwszych sekundach klipu to też nie on przypadkiem bo gęby nie widać

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 10:52 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Z tą Metallicą to trochę przesadził Rudy, ale ogólnie klip spoko, faktycznie sympatyczny.

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 20:09 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Muszę przyznać, że sam pomysł jak i wykonanie bardzo fajne.
Dużo bardziej wolę tego typu klipy niż jakieś durne, tandetne historyjki.

Tę Metallikę to faktycznie mogli już sobie podarować - tak jak by Rudy koniecznie nie chciał pozwolić światu zapomnieć, że: to ja, gość, który u zarania współtworzył ten zespół i mam swój udział w jego legendzie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 20:49 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Mimo tego, że bardzo lubię Shadow Of Deth, to chyba głupi byłem, że oddałem na niego głos :D Aktualnie najbardziej podoba mi się Kick The Chair. Krązek ogólnie oceniam pozytywnie. Często porównuje go do innych wydawnictw, gdyż czerpie prawie z każdego krążka i nie są to chamskie zrzyny jak Death Magnetic Metalliki. Wartość albumu podnoszą solówki Chrisa Polanda. Bardzo się cieszę, że Rudy wpadł na taki pomysł. Niestety pozostałe ścieżki są słabo wyeksponowane. Oczywiście jestem pod wrażeniem gry wirtuoza Vinniego, ale trochę daleko perkusja jest w miksie, tak samo jak i bas. W garach brakuje mi tego klasycznego stylu Mega, czyli mocnych, finezyjnych uderzeń a'la Menza/ DeGrasso. Vinnie jednak ze względu na swój macierzysty gatunek kojarzy się trochę z Garem Samuelsonem. Wiele osób narzeka, że krążek od połowy jest gorszy. Owszem jest, ale tylko nieznacznie. Niby taki obciachowy Of Mice And Men, a też bardzo mi się podoba. To ostatni krążek Megadeth, który mogę uznać za bardzo dobry. Traktuję go na równi z Youthanasią, Kimb czy SoFar. Mam nadzieję, że w przyszłości doczemy się jeszcze takiego. Biorąc pod uwagę powrót klasycznego składu, to nie może wyjść większa kaszana, niż np. United :) Oby tylko plotki i przypuszczenia fanów się potwierdziły. Z drugiej strony ten album pokazuje, że Rudemu nie potrzeba nikogo do komponowania utworów, a wszystko zależy od jego formy. Pożyjemy zobaczymy. Ja temu albumowi wystawiam 7,8/10 co jest naprawdę wysoką notą w skali Megadethowej, biorąc pod uwagę, że RiP ma 10.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 20:58 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
A ja na krótko, głos na Back in the day ;). Świetny kawałek z mega gitarką na intrze.Na wyróżnienie zasługują także, Blackmail, Scorpion, Truth, Kick i przebojowy Die Dead Enough ;). 2 Najlepsza płyta po rektywacji.

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 15:46 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Forest napisał(a):
2 Najlepsza płyta po rektywacji.


JA chyba stawiam go nawet wyżej od Endgame chociaż nie ukrywam, że dużą rolę odegrał sentyment.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 17:13 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Ja wyżej tylko TWNAH ale to na prawdę minimalna różnica :D. A Endgame nigdy nie obsłuchałem dokładnie w całości, dzisiaj w końcu kupiłem sobie Cd-ka to wszystko może ulec zmianie :D.

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group