Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Maj 11, 2024 18:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 16:35 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Yer Blue napisał(a):
mro-ziak napisał(a):
to dla mnie prawdziwy zaszczyt ale z widzą na temat M przez brak znajomości języka jestem raczej daleko w tyle..


No niestety mam podobnie...


i właśnie od tego mamy forum, Szczep, pokłony)))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 18:32 
Ja w 1992 roku miałem kumplam, ktory był zwichniętym metalem i puszczał takiemu gnojkowi jak ja wszystko od Sepultury, poprzez Testament, Slayer, Pantere i reszte... No i zaraził mnie ciężką muzą więc zacząłem skupywac kasety. Poszedłem do sklepu, zobaczyłem Countdown to Extinction, kupiłem i... w tydzień poźniej miałem już wszystkie 5 albumów... No i ta miłośc trwa i się pogłębia... hehe
Generalnie mam pierdolca na ich punkcie i wszyscy moi znajomi, z ktorymi się zetknąłem przez te wszystkie lata znają (muszą znac ;) Megadeth!!

No i teraz wyobrazcie sobie ze po 16 latach ciaglego słuchania Megadeth, rok temu pojechałem na Metalmanie z kumplami i zatrzymalismy sie w hotelu w budynku Spodku.
Ok. godziny 19 (moze wczesniej) wychodze z pokoju, a tam.... ochroniarz....

Mysle sobie, po co mi ochroniarz;))

Ja patrzę co sie dzieje, a tu zajebisty tłok i poruszenie i ktos gada po angielsku. Wychodze 5 metrów z pokoju i na co natrafilem?? Na piepszoną konferencje prasową Megadeth!!! Zespół rozsiadł się 5 metrów na wprost od mojego pokoju!! Myslałem że się tam gibne..
Potem jeszcze miałem okazje zamienic kilka słów z Davem i James'em Lomenzo no i strzeliłem sobie fotki...
Wyjazd na ten koncert przerósł najśmielsze moje oczekiwania...

PS. wygląda na to że też jestem tutaj senior....


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 18:57 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nowack napisał(a):
No i teraz wyobrazcie sobie ze po 16 latach ciaglego słuchania Megadeth, rok temu pojechałem na Metalmanie z kumplami i zatrzymalismy sie w hotelu w budynku Spodku.
Ok. godziny 19 (moze wczesniej) wychodze z pokoju, a tam.... ochroniarz....

Mysle sobie, po co mi ochroniarz;))

Ja patrzę co sie dzieje, a tu zajebisty tłok i poruszenie i ktos gada po angielsku. Wychodze 5 metrów z pokoju i na co natrafilem?? Na piepszoną konferencje prasową Megadeth!!! Zespół rozsiadł się 5 metrów na wprost od mojego pokoju!! Myslałem że się tam gibne..
Potem jeszcze miałem okazje zamienic kilka słów z Davem i James'em Lomenzo no i strzeliłem sobie fotki...
Wyjazd na ten koncert przerósł najśmielsze moje oczekiwania...



cholerny farciarz :P

to mam pytanie w takim razie, w jednym numerze Heavy Metal Pages dali wlasnie "relacje" z tej konferencji i w 1 odpowiedzi na pytanie dziennikarza Dave powiedział ze na jednym z koncertów u nas dostał w morde butem, czy coś takiego faktycznie powiedział i czy chodziło mu o koncert u nas czy ktoś z HMP ma bujną wyobraźnie ? :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 19:11 
A przyznam się, że nie mam pojęcia.. Przyznam się, że nawet nie czytałem wywiadu..
W ogóle to tak z 5 minut tej konferencji ominąłem, bo bylismy zajęci spijaniem browarów w pokoju zanim wyszedłem zobaczyc co się dzieje..
Poza tym jak już ochłonąłem, to chłopaki zaczęli gadac o nowym albumie - czyli UA, o trasie i o atmosferze w zespole..

Jedno zwróciło moją uwagę, jak bodajże Shawn Drover powiedział, z myślą o Mustainie, "szefie".
To pokazuje stosunki jakie panują w Megadeth...
Szef Mustaine i jego pracownicy...

I zawsze tak było


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 19:15 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nowack napisał(a):
A przyznam się, że nie mam pojęcia.. Przyznam się, że nawet nie czytałem wywiadu..


hmm szkoda :roll:

Cytuj:
Jedno zwróciło moją uwagę, jak bodajże Shawn Drover powiedział, z myślą o Mustainie, "szefie".
To pokazuje stosunki jakie panują w Megadeth...
Szef Mustaine i jego pracownicy...

I zawsze tak było


no nie wiem, Junior pewnie nie raz opierdolił rudego jak sie nawalił i musieli odwołać koncert ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 15:09 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
nowack napisał(a):
Ja patrzę co sie dzieje, a tu zajebisty tłok i poruszenie i ktos gada po angielsku. Wychodze 5 metrów z pokoju i na co natrafilem?? Na piepszoną konferencje prasową Megadeth!!! Zespół rozsiadł się 5 metrów na wprost od mojego pokoju!! Myslałem że się tam gibne..
Potem jeszcze miałem okazje zamienic kilka słów z Davem i James'em Lomenzo no i strzeliłem sobie fotki...
Wyjazd na ten koncert przerósł najśmielsze moje oczekiwania...


:shock:
Ten to ma fuksa... :)
Ja możesz to wrzuc te forosy! (bo aż niedowierzamy ;))

Tak w ogole witaj Nowack na forum! Tutaj prawie każdy ma pierdolca na punkcie Megadeth. Takie osoby zapraszamy tez do naszego rankingu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 15:20 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
właśnie !~!! dawaj foty!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 16:48 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
dziś bardzo krótko i na temat

moja przygoda z Megadeth zaczęła się w 1988 roku, kiedy w Muzyce Młodych (taka audycja metalowa w radio, w l. 80tych) zapuścili tenże albumik, momentalnie do gustu przypadło mi jedno nagranie: Mary Jane, ale pierwsze wrażenie odnośnie całego albumu - okazało się jakieś niespecjane, nienajlepsze jednym słowem

rok wcześniej mój metalowy i rockowy świat uległ gwałtownej przemianie, po wysłuchaniu i oczarowaniu płytą "Master of Puppets" (też poleciała w Muzyce Młodych w tzw. powtórkach płytowych), co ciekawe - rok 1988 był dla mnie taki jakiś trochę dziwny, ale też ważny - dlaczego? bowiem thrash zdobywał pomału moją duszę ;) pomału i nie bezboleśnie (AJFA Metalliki wchodziła mi do głowy niemal rok, South Of Heaven Slayera jakoś mnie nie porwał, za to na plus dane mi było odnotować - Under the Influence - Overkill i The New Order - Testament) z innych pozycji rozczarowały mnie - "Ram it down" Judasów i "Seventh Son..." Ironów (pół płyty dobra - pół jakaś mało dla mnie)

cdn


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 17:01 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Anka napisał(a):
moja przygoda z Megadeth zaczęła się w 1988 roku


więc mamy jedynego seniora, najstarszego! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 17:13 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
I to sie chwali.
Zawsze wiele sie można dowiedzieć ciekawostek od takich osób.
Licze, że ciag dlaszy bedzie wciagający i dużo obszerniejszy od mini wstepu ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 18:53 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Anek, a mógłbyś zdradzić ile masz wiosen na koncie? ;)
Jak byłbyś Anką, to bym nie śmiał zapytać ;) :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 20:31 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
ja będę strzelał - mytślę że około 40tki...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 20:40 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
A ja stwierdzam, że nie macie lepszych zajęć. :lol:

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 20:47 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
pewnie ma 70 tylko się nie przyzna :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 20:51 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
deceiver napisał(a):
A ja stwierdzam, że nie macie lepszych zajęć. :lol:


wreszcie chwila wolnego, choć i tak niewiem jak długo mi junior na to pozwoli :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 21:19 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Maciej napisał(a):
pewnie ma 70 tylko się nie przyzna :D


Tak, dorastał z Elvisem. :twisted:

mro-ziak napisał(a):
wreszcie chwila wolnego, choć i tak niewiem jak długo mi junior na to pozwoli :lol: :lol:


Pozdrowienia dla juniora. ;)

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 21:20 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
dzięki, przekażę :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 23:03 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
Anek, a mógłbyś zdradzić ile masz wiosen na koncie?


już niedługo samo się wyda ;)
prawdą jest, że na dobre metalu przyszło mi słuchać dość późno

jak znajdę kiedyś czas to wrzucę Wam na forum wywiad z Mustaine'm jaki pod koniec 1988 roku ukazał się w Magazynie Muzycznym "Rock" (muszę wklepać), a był to mój drugi etap/drugi krok wtajemniczania się w Megadeth


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 14:01 
widzę, że sama młodzież tu się udziela ...

Pierwszą płytą jaką usłyszałem był Killing ... w 1989, ale trudno to uznać za początki, ponieważ razem z kolegą przesłuchaliśmy tylko raz pożyczoną płytę i szczerze mówiąc nawet nie pamiętam swoich wrażeń. Kilka miesięcy później kupiłem sobie kasetę So Far ... i wtedy już uważałem że to fajny zespół, ale stawiałem go na równi z Anthraxem, Slayerem, Testamentem, Kreatorem i innymi zespołami z tych czasów. Potem w 1990 wyszła RIP, która do tej pory jest dla mnie najlepszą płytą EVER!!! i od tamtej pory jestem wielkim fanem Rudego, którego uważam za genialnego muzyka i wynalazcę thrashu. Miałem wówczas przegrywaną kasetę: na jednej stronie RIP, na drugiej Slayer "Seasons ..." która przez chyba pół roku nie wychodziła z magnetofonu.

Oczywiście Megadeth poznałem przez Metallikę, ale wiadomości na ten temat były dużo bardziej skąpe niż teraz to można sobie wyobrazić. Pamiętam Magazyn Muzyczny, pierwsze numery polskiej edycji Metal Hammera, pismo Rock & Roll i Muzykę Młodych

ech, nostalgia ....

A swoją drogą to pamiętam, że pomimo tego, że wielu moich znajomych z tamtych czasów słuchało thrashu, to jednak niewielu (a z mojego kręgu chyba tylko ja), stawiało Megadeth ponad inne zespoły.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Początki
PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 14:12 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
witamy na forum :)

ffwf napisał(a):
widzę, że sama młodzież tu się udziela ...


polemizowałbym ;)

Cytuj:
A swoją drogą to pamiętam, że pomimo tego, że wielu moich znajomych z tamtych czasów słuchało thrashu, to jednak niewielu (a z mojego kręgu chyba tylko ja), stawiało Megadeth ponad inne zespoły.


niestety to u nas raczej norma ale wlasnie po to jest to forum :D

ciekawy masz nick, strzelam ze od Fight Fire With Fire wiadomo kogo ? ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group