Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 04:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 22:35 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Nic dziwnego że cię "okrzyczał", bo to świetny kawałek i nie ma w tym za grosz ironii.

A teraz pora na "wyróżnienia". Zdecydowanie najgorsze rzeczy od Megadeth to dla mnie I'll Be There i The Doctor Is Calling. Chyba tylko raz odważyłem się je odsłuchać do końca. Do "czołówki" dołącza Of Mice And Men , a z najnowszego "osiągnięcia" Off the Edge. Forget to Remember na razie zostaje tylko pretendentem do tej "zaszczytnej kategorii", ale prawdopodobnie do niej dołączy.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 12, 2013 14:25 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Super Colider to wdzięczny materiał do tego tematu ;) Jeśli chodzi o kawałki tytułowe to choć SC się stara to i tak nie przebije World Needs a Hero w swojej beznadziejności.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 15:47 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Agnieszka napisał(a):
Dzięki SC nastały dobre czasy dla tego tematu :D

JerBlu mnie kiedyś okrzyczał, że za nisko oceniłam Sin. Może teraz to się zmieni :mrgreen:


Napisałem tylko, że mi złamałaś serce wstawiając 1 w rankingu dla Sin ;) Nic nie krzyczałem ;)

Dla mnie najgorszym utworem Megadeth jest "My Kingdom" i trudno mi sobie wyobrazić, że powstanie cos gorszego. Ale jak bym stworzył swoje top 10 najgorszych to pewnie Super Collider miałby najliczniejsza reprezentację. Płyta z największą iloscią niewypałów, bezwzględnie. Takich jak Cold Sweat.

Na tę chwilę moje top 5 wygląda tak:

1. My Kingdom
2. Dialectic Chaos
3. Moto Psycho
4. Cold Sweat
5. Off The Edge


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 15:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Cold Sweat to nie jest ich utwór, więc trochę to naciągane ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 16:05 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
A Dialectic Chaos to tylko intro ;)

Ale obydwa zaliczam co je będe oszczędzać :) W ogole zapomniałem jeszcze o Never say Die, którego nigdy nie lubilem (nawet w wykonaniu Sabs), słuchałem może ze 2 razy w życiu. Ale jak bym miał nie liczyc przeróbek to na 5 miejsce wskoczyłby Super Collider chyba. W 10 byłoby jeszcze The World Needs A Hero, Forget to Remember, Elysian Fields, Never Walk Alone... A Call to Arms oraz Drugs, Guns And Money.

Absolutnie nic z Riska :) Z Cryptica nie weszłoby nic pewnie do top 30 :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 13:55 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 30, 2013 12:57
Posty: 31
Miejscowość: Gdańsk
Cały Risk, całe The World Needs A Hero, cały The System Has Failed, całe United Abominations.
Na wszystkich tych albumach, nie ma ANI JEDNEGO utworu, który by mi się spodobał. Wręcz przeciwnie.

_________________
Beware my friends, as you pass by
As you are now, so once was I
As I am now, so you must be
Prepare my friends to follow me


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 15:21 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
maryjane napisał(a):
Cały Risk, całe The World Needs A Hero, cały The System Has Failed, całe United Abominations.
Na wszystkich tych albumach, nie ma ANI JEDNEGO utworu, który by mi się spodobał. Wręcz przeciwnie.


Jestem w stanie pojąć, że nie lubisz Riska, World Needs a Hero czy UA ale System? Naprawdę takie kawałki jak Blackmail teh Universe, Kick the Chair czy Back in the Day Ci się nie podobają choć trochę? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 16:36 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 30, 2013 12:57
Posty: 31
Miejscowość: Gdańsk
Nie :D Możecie mnie nazwać jakimś dziwakiem, ale ja po prostu nie czuje w tych płytach tego klimatu co był kiedyś, czuję że to czego słucham jest bez potencjału... Po prostu mi się nie podobają te kawałki. Te, które wymieniłeś są troszeczkę lepsze od pozostałych, ale bez szału :)

_________________
Beware my friends, as you pass by
As you are now, so once was I
As I am now, so you must be
Prepare my friends to follow me


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 18:26 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Jeśli chodzi o System, to trochę się dziwię , że nie uważasz Back in the Day za coś lepszego niż przyzwoity kawałek. Pozwól że zgadnę, iż twoim "faworytem" do najgorszego kawałka z tego krążka jest Of Mice and Men, czyż nie?

Natomiast ja razie do kolekcji moich "ukochanych" bękartów dołączam Super Collider (jak ja go mogłem pominąć... no tak, na początku chyba byłem największym optymistą na forum jeśli chodzi o ten kawałek, choć bez przesady), a Breadline włazi do kategorii "pretendentów" w zamieszczonej w temacie kategorii (coś znowu go nie lubię bardziej,. Natomiast Forget to Remember okazał się nie być dla moich uszów taką katastrofą i zabieram mu "nominację". To chyba zasługa tego że słyszałem bardziej przesłodzone rzeczy takich wykonawców jak (rzygam) Bullet for My Valentine. W porównaniu z takimi "arcydziełami" tychże "wspaniałych" artystów Forget to Remember to typowy przeciętny pop rock, który można nawet z ochotą od czasu do czasu posłuchać, bez uczucia wstydu lub tego co nazywam: rzyganiem umysłowym.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 01, 2013 11:08 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Forget to Remember to jeden z najlepszych utworów z ostatniej płyty Mega, Yer Blue, masz warna ode mnie za potraktowanie tak nisko tego kawałka :twisted:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:36 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
mro-ziak napisał(a):
Forget to Remember to jeden z najlepszych utworów z ostatniej płyty Mega, Yer Blue, masz warna ode mnie za potraktowanie tak nisko tego kawałka :twisted:

Mam takie samo zdanie o tym kawałku! To, że coś nie jest ciężkie, szybkie, mroczne nie oznacza, że jest słabym kawałkiem! Podobne mam odczucie przy Breadline i Ecstacy. :) Naprawdę dobre kawałki.

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 12:55 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mro-ziak napisał(a):
Yer Blue, masz warna ode mnie za potraktowanie tak nisko tego kawałka :twisted:


Jeszcze mi tylko powiedz co to jest ten warn :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 13:39 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Może chodziło o warana? Takiego z komodo... :roll:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 15:56 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Tu nie oficjalne forum, za krytykę zespołu nie ma warnów :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 17:46 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Yer Blue napisał(a):
mro-ziak napisał(a):
Yer Blue, masz warna ode mnie za potraktowanie tak nisko tego kawałka :twisted:


Jeszcze mi tylko powiedz co to jest ten warn :)


Piotruniu, warn to w tłumaczeniu na moje oznacza ze nie postawię Ci piwa tylko karmi :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 11:30 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
maryjane napisał(a):
Cały Risk, całe The World Needs A Hero, cały The System Has Failed, całe United Abominations.
Na wszystkich tych albumach, nie ma ANI JEDNEGO utworu, który by mi się spodobał. Wręcz przeciwnie.


Podpadasz kolego, System jest zajebisty.

A z Mroziakiem się zgadzam, Forget to Remember jest całkiem przyzwoity jak na poziom ostatniej płyty, przynajmniej nie działa mi na nerwy jak większość materiału z SC :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group