Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Maj 12, 2024 11:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 11:28 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Nie przypominam sobie, żeby ten temat był poruszany na forum. Dave dwa razy oficjalnie wspomniał, że chciałby założyć super grupę z Juniorem, Hetfieldem i Ulrichem. Najpierw napisał o tym na czacie:

"Wspólny projekt Mustaine/Hetfield/Ellefson/Ulrich jest obecnie omawiany. Z przyjemnością bym coś takiego zrobił, ale oni nie mają na niego czasu, a szczerze mówiąc chciałbym przy czymś takim dać z siebie wszystko, ale nie zostało już dużo."

A następnie w wywiadzie radiowym:

“Rozmawiałem z Larsem i Jamesem o mnie i Davidzie Ellefsonie, tworzących nagranie supergrupy z Larsem i Jamesem. Wiesz, James nigdy nie powiedział „nie”, ale to wciąż jedynie wisi w powietrzu. Zamierzam wciąż mu o tym tłuc. Coś takiego jest na mojej liście spraw do załatwienia.”

Co o tym sądzicie? Projekt ma szansę na realizację i czy w ogóle chcielibyście coś takie usłyszeć? No i jak w takim nagraniu powinny się rozłożyć siły, jeśli chodzi o wokal?
Ja nie ukrywam, że chciałbym aby to doszło do skutku. Uważam, że takie połączenie mogłoby w końcu stworzyć coś czyściej thrashowego niż ostatnie dokonania Mega i Mety.
No ale patrząc na to realnie widzę nikłe szanse, głównie dlatego, że Metallica dopiero co nagrała album z Reedem, więc wątpię, aby chcieli się dalej bawić w takie kooperacje.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 12:31 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Nie pamiętam gdzie to dokładnie czytałem ale Mustaine w jednym z wywiadów zwrócił uwagę, że to co mówi to żart i według niego gazety zaraz zrobią z tego mega sensację.
To było coś w rodzaju (mówiąc do dziennikarza) "umówmy się, że ja nic nie mówiłem a Ty nic nie słyszałeś" bo zaraz będzie to supernews we wszystkich gazetach i będzie, że Mustaine to i tamto...

P.S. na forum deathmagnetic już się dzieci mety burzą, że nie chcą bo obecny skład jest dosłownie przenajświętszy i jak tak można w ogóle mówić.

Choć moim skromnym zdaniem nic szczególnego w człowieku małpie na basie nie ma ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 12:50 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Jestem na nie. Może 20 lat wcześniej, kiedy byli jeszcze młodzi i gniewni, to coś by z tego wyszło, ale teraz chciałbym to usłyszeć, ale nie chcę kompromitacji. I Metallica i Megadeth, mimo ostatnich w miarę dobrych płyt, nagrywają na siłę. Nie ma w nich świeżości. A nawet taki James, zapewne jeśli się zgodzi, to tylko po to, żeby Dave w końcu dał mu spokój. Więc wolę w tym przypadku żyć nadzieją, która nigdy nie dojdzie do skutku.
Swoją drogą, na deathmagnetic ktoś zaproponował, żeby do składu dołączyć jeszcze Kirka i Dave'a przydzielić do rytmicznej a go do prowadzącej. :D :D :D

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 12:53 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
yaku napisał(a):
Jestem na nie.


+1 ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 13:04 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Na jeden utwor to zadziała, jako ciekawostka. O ile do tego dojdzie. Umowmy sie, po tylu latach Rudy juz nie potrzebuje Mety a Meta spoko da sobie rade bez Rudego. Jedyna osoba, ktora tego bardzo chce to sam Rudy i ja go rozumiem, ale to zadziała tylko jako ciekawostka.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 14:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Przecież to jest pomysł Mustaine'a stary jak świat, z dekadę ma conajmniej :D

"Z wielką chęcią zagrałbym ponownie z Jamesem i Larsem, i mówiłem to już w wielu wywiadach. Ja i David Ellefson, James i Lars, pół Metalliki, pół Megadeth, James śpiewałby moje kawałki, a ja jego. To by był odlot! Może by to było do dupy, może by było zajebiste, ale jestem przekonany, że powrót do tych starych czasów, kiedy metal był sposobem na życie a ludzie traktowali nas jak swoich przywódców, sprawiłby nam mnóstwo przyjemności." (Mustaine, 2001)

"Słyszałem, że Lars powiedział w naszym 'VH1 Behind the Music' coś takiego, że oni chcieliby zrobić znowu coś razem ze mną. Myślę, że ja po prostu marzę o dawnych, dobrych dniach kiedy wszyscy razem graliśmy metal. Skoro ja wspominam te czasy, oni też mogą, taką mam nadzieję. Ale gdybyśmy to zrobili, powaliłoby to wszystkich na kolana." (Mustaine, 2001)

Oczywiście do tego nie dojdzie, byłbym bardzo zaskoczony, gdyby było inaczej ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 20:56 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
a ja jestem na tak, nawet jeśli miałbym się przeokropnie rozczarować, ale sam fakt stworzenia takiego projektu musiałby podziałać na nich naprawdę motywująco i kompozytorsko, oczywiście gdyby tylko pół Mety chciało tego tak bardzo jak nasz rudy, bo dopóki tego nie chcą to nawet jeśli wkońcu się zgodzą tylko dlatego ,że rudy się uparł to raczej bez sensu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 21:30 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Cytuj:
Cóż, James odmówił, ale i tak wyczuwam coś w powietrzu. Będę go naciskał - zapowiedział Mustaine


Mnie osobiście ciężko coś na ten temat napisać. Raczej mogłoby być to zrobione na siłę, albo tak by Dave poczuł się lepiej i jakoś dowartościował jednak. Taki projekt "z litości".


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 21:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
mateusz napisał(a):
Cytuj:
Cóż, James odmówił, ale i tak wyczuwam coś w powietrzu. Będę go naciskał - zapowiedział Mustaine

O tym nie słyszałem... Żal mi gościa trochę :?

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 17, 2011 18:43 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yaku napisał(a):
Jestem na nie. Może 20 lat wcześniej, kiedy byli jeszcze młodzi i gniewni, to coś by z tego wyszło, ale teraz chciałbym to usłyszeć, ale nie chcę kompromitacji. I Metallica i Megadeth, mimo ostatnich w miarę dobrych płyt, nagrywają na siłę. Nie ma w nich świeżości.

Zgadzam się - też myślę, że czego by ten twór nie spłodził, to byłoby to do bólu na siłę, tak że aż niesłuchalne :|


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 20:49 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Cytuj:
”wyglądam dnia, gdy James zadzwoni do mnie i powie: ’hej gościu, chce nagrać coś z Tobą, Davidem Eellefsonem i Larsem.” Wiesz, dziwne rzeczy mogą się wydarzyć. Według mnie byłoby to coś naprawdę fajnego. Rozmawiałem o tym z nim po katastrofie w Japonii. Powiedział: ”Teraz czegoś takie nie możemy zrobić”. Nie powiedział „nie”, powiedział tylko, że nie może tego zrobić teraz. [...] Jeśli jednak napisze tak o tym, to będzie to najszybsza droga, aby zrujnować ten pomysł. Możesz powiedzieć, że żartowałem na ten temat, ale nie pisz, że tak powiedziałem. To tylko żart.”

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 23:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Cytuj:
Co dla Ciebie znaczy ściągnięcie w końcu Wielkiej Czwórki do Stanów?
Wiesz, chciałbym, żeby było więcej niż tylko dwa koncerty, które już zapisują się do podręczników historii. Chciałbym zagrać kilka kolejnych koncertów w przyszłe wakacje. Ale musisz wziąć pod uwagę, że takie przemieszczanie się z miejsca na miejsce to duża wyprawa.

[...]

Lars właśnie dziś spytał mnie, czy może wprowadzić w życie jeden z moich dawnych pomysłów o czymś, rozmawialiśmy więc dziś przez telefon, a gdy odebrałem, to powiedział: ”Hej, tu Twój stary perkusista”, co od razu wprowadziło uśmiech na mojej twarzy.

[...]

Metallica ogłosiła niedawno, że nagrywają album z Lou Reedem, a nagrali też jeden kawałek z Ray’em Daviesem. Czy widzisz siebie robiącego kiedyś z nimi jakiś projekt?
Wiesz, w zasadzie już dawno temu jeden projekt z Metalliką zrobiłem. Chodzi Ci o jakiś inny projekt z Metalliką? Nie wiem... skoro wygrzebują starych rockmenów do współpracy, to chyba nieco starszych ode mnie więc będę musiał się postarać o swoją kartę seniora [śmiech]. Ale tak, oczywiście, że chciałbym, to przecież był mój zespół. Megadeth był kolejnym, logicznym krokiem w mojej karierze. To była naturalna progresja, ale szansa na powrót dla nas i ponowne zagranie – uważam, że byłoby to idealne, rozmawiałem już o tym z Jamesem. Nie powiedział ”Nie”, więc on, ja, Lars i David Ellefson powinniśmy nagrać coś razem, i zobaczyć jak to wyjdzie. Nie jako zespół, czy coś w tym stylu, ale coś, z czego mogłyby być pieniądze na cele dobroczynne. Starzejemy się, a sam fakt, że rozmawialiśmy o tym jest niezłym starem. Granie razem jest nawet o tyle lepsze, a pomysł o tym, żeby zrobić coś razem mógłby być nieco zbyt wielki dla mojego mózgu i pewnie by eksplodował.


:P

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 14:43 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
jakby nieco stonował, choć czuć hamowanie się ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 18:24 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
bialkomat napisał(a):
Yaku napisał(a):
Jestem na nie. Może 20 lat wcześniej, kiedy byli jeszcze młodzi i gniewni, to coś by z tego wyszło, ale teraz chciałbym to usłyszeć, ale nie chcę kompromitacji. I Metallica i Megadeth, mimo ostatnich w miarę dobrych płyt, nagrywają na siłę. Nie ma w nich świeżości.

Zgadzam się - też myślę, że czego by ten twór nie spłodził, to byłoby to do bólu na siłę, tak że aż niesłuchalne :|

Prorok jakiś czy coś :roll: ? Pół nuty razem nie nagrali, a wszyscy wiedza już co z tego wyjdzie.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 18:27 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
jedno Lulu już wystarczy :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 18:30 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
A co? Elvis ma śpiewać? :lol:

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 29, 2012 16:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
No i ciąg dalszy:

Cytuj:
Dave Mustaine w wywiadzie dla radiostacji 93X ponownie wypowiedział się o wspólnym projekcie z Metalliką, poniżej tłumaczenie:

"To było tylko moje gadanie, nie wydaje mi się, aby James i Lars byli tym zainteresowani. Byłoby jednak fajnie, a i wspominałem im o tym już. Wydaje mi się jednak, że są teraz tak zajęci, że nie mają czasu na zrobienie czegoś takiego. Moja żona i żona Jamesa są przyjaciółkami, dużo ze sobą rozmawiają. Z tego co i ja wiem, to ci goście mają dużo rzeczy do zrobienia, często ich nie ma, koncertują dużo, więc dla nich zrobienie takiego projektu, według mnie musieliby zrobić to z miłości. Oczywiście, ja i David zrobilibysmy to, ponieważ uważam, że wspaniale byłoby z nimi znowu zagrać. Gdy wyszedłem razem z nimi, aby zagrać na 30-leciu, wydaje mi się, że to było naprawdę fajne. Megadeth ma się teraz naprawdę dobrze, nie jestem w miejscu, w którym czekam na przysługi od kogoś. Podoba mi się to, kim teraz jestem i jestem zadowolony z tego, jak ma się moja kariera. Ale nie oszukujmy się, gdybyśmy się zeszli i zagrali razem, to wyobrażam sobie to jako coś naprawdę fajnego. Nie byłoby to nic takiego jak Megadeth, rzecz jasna, nie byłoby to też nic takiego jak Metallica. ale zobaczymy co się stanie. Może jeśli będzie odpowiednia ilość osób pytająca ich o to, to klamka zapadnie.”

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 29, 2012 16:58 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Wątpię, żeby to doszło do skutku. Dave pewnie o tym wspomniał dla picu a reszta zrobiła z tego aferę. Oczywiście byłoby fajnie, chciałbym coś takiego usłyszeć choćby z ciekawości. Ale projekt miałby jeden minus - Lars. Wyobrażacie sobie riffy Mustaine`a z denną Larsową perkusją? :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 29, 2012 18:12 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
BadOmen napisał(a):
Wątpię, żeby to doszło do skutku. Dave pewnie o tym wspomniał dla picu a reszta zrobiła z tego aferę. Oczywiście byłoby fajnie, chciałbym coś takiego usłyszeć choćby z ciekawości. Ale projekt miałby jeden minus - Lars. Wyobrażacie sobie riffy Mustaine`a z denną Larsową perkusją? :roll:


uważamże Rudy to jest ostro napalony, tylko udaje że niby mu na tym tak nie zależy, hamuje się w wywiadach by nie dać po sobie poznać ;)

nie byłoby tak źle, Lars to cipny perkusista ale rytm by trzymał, i nie chodziło by tam o to by napierdalać jak za początków tylko wogóle ich razem zobaczyć ;)

ja bym poszedł jeszcze dalej.., chciałbym ich zobaczyć w trasie koncertowej grających po połowie swoich utworów, trochę Mety, trochę Mega, grających na przemian i może nawet wspólnie śpiewających. to byłby rarytas ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 29, 2012 18:35 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mro-ziak napisał(a):
ja bym poszedł jeszcze dalej.., chciałbym ich zobaczyć w trasie koncertowej grających po połowie swoich utworów, trochę Mety, trochę Mega, grających na przemian i może nawet wspólnie śpiewających. to byłby rarytas ;)


Image

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group