Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Maj 11, 2024 15:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 17:23 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 16:44
Posty: 74
haha, to jest dobre :D
Veilaine napisał(a):
"The next person you see throwing something onstage, hit him. If he's too big, throw him up here, and I'll hit him!"

"Jeśli zobaczysz kolejną osobę rzucającą coś na scenę, walnij go. Jeśli jest za duży, rzuć go tutaj i ja go strzelę!"
Veilaine napisał(a):
(During a 1987 Albany, NY show, Mustaine was talking about the tour when he noticed some guy giving a security guy some verbal harassment)

"Hey. You. Asshole. C'mere. Why don't you show us how big your dick is if you think you can fuck with my security boy. I'll personally kick your ass. I'll shove my guitar so far up your ass I'll be tuning it in your mouth. C'mon, asshole, you wanna die? You don't fuck with these people's show, or you'll die."

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opierdalać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 02:22 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 16:44
Posty: 74
Reiben znów po imprezie, więc ma ochotę na dawkę polsko-angielskiej zabawy z tekstami Dave'a :P no to lecimy.
Veilaine napisał(a):
(In Boston during The World Needs A Hero tour)

"Osama Bin Laden is a fucking cunt. Imagine what it would be like to be him and wake up outside his little tent or cave and see an army getting ready to beat his ass."

(W Bostonie podczas trasy The World Needs A Hero)

"Osama Bin Laden jest pierdolonym posrańcem. Wyobraźcie sobie, jakby to było być nim i obudzić się na zewnątrz swojego namiotu albo jaskini i sobaczyć armię gotową to skopania mu tyłka"
Veilaine napisał(a):
(Story told by a fan who met Dave at an album signing)

I went up, shook his hand and said, "Dave, you rule and made me want to play. And Metallica sucks!"
Dave replied, "Well hey, they payed for part of my house. Well, the bathrooms anyway."
Then my brother who was right behind me walks up in a Metallica t-shirt and gets his stuff signed and shakes hands. Finally my dad says, "Yeah you really inspired my son and he kicks ass, and thanks for doing that."
And so Dave says, "No problem, which one is he?"
My dad points me out and Dave goes, "Hey, glad I could help. Who's the idiot with him in the Metallica shirt?"
My dad says, "That's his brother."
Dave responds, "Oh, so you must be the drummer."

(Historyjka opowiedziana przez fana, który spotkał Dave'a podczas podpisywania albumu)

Podniosłem się, uścisnąłem jego rękę i powiedziałem, "Dave, rządzisz i sprawiasz, że chcę grać. I Metallica ssie!"
Dave odrzekł, "Cóż, zapłacili za część mej chałupy. Cóż, tak czy inaczej za łazienki."
Wtedy mój brat, który był tuż za mną podszedł w koszulce Metallici, zabrał swoje podpisane rzeczy i uścisnął dłoń. W końcu mój ojciec rzekł, "Yeah, serio inspirujesz mojego syna i on kopie dupę, dzięki, że to robisz."
Więc Dave rzekł, "Żaden problem, który to on?"
Mój tata wskazał mnie i Dave powiedział, "Hey, jestem zadowolony, że mogłem pomóc. Co to za idiota, który jest z nim w koszulce Metallci?"
Tata powiedział, "To jest jego brat."
Dave odpowiedział. "Oh, czyli Ty musisz być perkusistą."
Veilaine napisał(a):
Interviewer: Have you ever trashed a hotel room?
Dave: No, but I trashed Dave Ellefson's room once. I came in drunk and tried to flush the toilet with my foot, slipped and broke the toilet, spewing water all over David's room."

Reporter: Czy kiedykolwiek rozwaliłeś pokój hotelowy?
Dave: Nie, ale rozwaliłem pokój Dave'a Ellefsona raz. Wszedłem pijany i starałem się skasować mu toaletę moimi nogami, wypiepszając i łamiąc mu kibel, woda rzygała(?) po całej podłodze pokoju Dave'a."
Veilaine napisał(a):
(During the London show on the Cryptic writings tour, Dave went on a rant about the state of metal and its media coverage)

"I was sitting in my hotel room, with a copy of your rock magazine (Kerrang) and I didn't know whether to read it...or wipe my ass with it!"

(Podczas show w Londynie na trasie Crypting Writting, Dave narzekał na stan metalu i jego medialnego zasięgu)

"Siedziałem w moim pokoju hotelowym, z kopią waszego magazynu rockowego (Kerrang'a) i nie wiedziałem czy to czytać...czy podetrzeć sobie tym dupę!"

Wydaje mi się, że narazie stać mnie na tyle. W innych wypowiedziach zbyt wiele rzeczy mi się miesza i nie mogę to przetłumaczyć, ale jak mi się uda, to na pewno coś dodam :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 15:47 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Reiben - wielkie dzieki za tłumaczenia, nieźle sie napracowałeś 8-)

W ogóle dzieki wszystkim za tłumaczenia tekstów Mustaine'a i prosiłbym o jeszcze, mam kilka utworów, w które chętnie bym sie wgłebil:

Bad Omen
Five Magics
Prince Of Darkness
Diadems
Trust
Sin

Za tłumaczenia byłbym bardzo wdzieczny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Śro Lut 04, 2009 20:28 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
O robieniu sobie tatuażu:
"Never, you don’t put a bumper sticker on Mercedes-Benz. "

"Nigdy. Nie przykleja się naklejki na zderzak na Mercedesie"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 13:42 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Nie Lut 22, 2009 19:12
Posty: 31
Cytuj:
Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?

DM: "...Glam rock znaczy gejowska muzyka z L.A."

Tu chodzi bardziej o to że Dave rozwija słowo glam jako Gay L.A. Music


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 20:09 
Reiben napisał(a):
Veilaine napisał(a):
"When you've been selling records for 20 years and you've sold millions of records and you're a legend and you've created something as big as an entire guitar playing style, which is quite an undertaking, then come and tell me how to do my job."

"Kiedy będziesz sprzedawał albumy przez 20 lat w milionowych nakładach, będziesz legendą, stworzysz coś tak wielkiego jak entire(tego nie mogłem znaleźć) styl grania na gitarze, który będzie obiecujący(?), wtedy przyjdź do mnie i mów mi jak mam wykonywać swoją pracę."

Widzę, że z tym zdaniem problem jest, więc przychodzę z pomocą:
"stworzysz coś tak wielkiego jak swój własny styl grania na gitarze, w który włożysz kupe wysiłku"


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Śro Kwi 01, 2009 18:27 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
ja mam gdzies tłumaczenie 5magix.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Śro Kwi 01, 2009 19:11 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
to znajdz i wrzuc do tłumaczen

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:00 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Sob Lip 11, 2009 13:16
Posty: 111
haha to jest dobre :D

Q: Occupation if you weren't a musician?
DM: "A drummer."

Pytanie: Czym byś się zajmował, gdybyś nie był muzykiem?
Odp: Perkusistą.

A "No matter how beautiful a girl is, she still shits." to nie jest wcale "Nie ważne jak dziewczyna jest piękna, wciąż jest gówniana." tylko "Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to chyba ma więcej sensu, nie? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 00:39 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 11:26
Posty: 191
Miejscowość: Śląsk
Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:
“… he wears all that space garbage on his arms and shit. That fuckin’ porcupine came up to me and scratched my arm once. I kicked him right in the ass!”

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten jebany jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

Image

:lol: :lol: :lol:

_________________
Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość.- J.Piłsudski


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 02:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
tekst już niemal kultowy :mrgreen: ale to raczej nie jest Kerry :P

Image

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 14:52 
Offline
Droogie

Rejestracja: Nie Maj 27, 2012 12:47
Posty: 16
Cytuj:
"Never, you don’t put a bumper sticker on Mercedes-Benz. "

"Nigdy. Nie przykleja się naklejki na zderzak na Mercedesie"

dziwne, bo w autobiografii piszę, że w okolicach Peace Sells chciał sobie zrobić tatuaż z Vic Rattlehead (nie mam pojęcia jak to się odmienia) :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 17:56 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 09, 2012 21:34
Posty: 345
core napisał(a):
Cytuj:
"Never, you don’t put a bumper sticker on Mercedes-Benz. "

"Nigdy. Nie przykleja się naklejki na zderzak na Mercedesie"

dziwne, bo w autobiografii piszę, że w okolicach Peace Sells chciał sobie zrobić tatuaż z Vic Rattlehead (nie mam pojęcia jak to się odmienia) :D



Vicem Rattleheadem ;).

Nieźle się uśmiałem, najbardziej przy tekście o Kerrym ;p.

_________________
Auschwitz, the meaning of pain
The way that I want you to die
Slow death, immense decay
Showers that cleanse you of your life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 20:49 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
To chyba dość znany tekst o tym, co zdołał zrobić Dave zanim Kirk zadomowił się w Metallice :
"Naprawdę nie obchodzi mnie Kirk. Ukradł mi robotę, ale zanim do tego doszło przynajmniej udało mi się przelecieć jego dziewczynę. Jak smakuję, Kirk?"

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 10:35 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
http://www.youtube.com/watch?v=zOSLNzchiZ8< Obczajcie to, rozwala system. Jakby ktoś nie ogarniał angielskiego mam tłumaczenie:
Cytuj:
"Widzę cię, ty mały ch*jku. Ooo, jestem taki fajny, łohohoho. Taa, zebrałem całe kieszonkowe, które dostałem od mamusi, żeby kupić sobie laserek i poświecić na Dave'a. Założę się, że ciągle jesteś prawiczkiem, co, ogierze? Mam pomysł.
Co ty na to, żeby zacząć zachowywać się jak normalny koleś, zanim ludzie dookoła skopią ci dupsko i dać mi grać, hę? Dziękuję. I co, k***a? Widzisz, kiedy jestem tu na górze i mam pieprzony mikrofon, mogę powiedzieć co tylko k***a chcę!"

EDIT: Tutaj znalazłem ciekawy artykuł: http://www.joemonster.org/art/20289/Bogowie_thrash_metalu_Dave_Mustaine

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 11:17 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jimmy0555 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=zOSLNzchiZ8< Obczajcie to, rozwala system. Jakby ktoś nie ogarniał angielskiego mam tłumaczenie:
Cytuj:
"Widzę cię, ty mały ch*jku. Ooo, jestem taki fajny, łohohoho. Taa, zebrałem całe kieszonkowe, które dostałem od mamusi, żeby kupić sobie laserek i poświecić na Dave'a. Założę się, że ciągle jesteś prawiczkiem, co, ogierze? Mam pomysł.
Co ty na to, żeby zacząć zachowywać się jak normalny koleś, zanim ludzie dookoła skopią ci dupsko i dać mi grać, hę? Dziękuję. I co, k***a? Widzisz, kiedy jestem tu na górze i mam pieprzony mikrofon, mogę powiedzieć co tylko k***a chcę!"

EDIT: Tutaj znalazłem ciekawy artykuł: http://www.joemonster.org/art/20289/Bog ... e_Mustaine

O wszystkim była już mowa na forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teksty Mustaine'a
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 11:54 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Mustaine dla Teraz Rock o powodzie zamknięcia Vic's Garage: "Wiesz w dobie całej tej współczesnej technologii, kiedy możesz nagrać płytę w sypialni, utrzymywanie własnego studia to jak walenie konia. Naprawdę tego nie potrzebujesz."

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group