Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Maj 21, 2024 10:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 09:48 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
bialkomat napisał(a):
Kiedy Mustaine opowiada o nagrywaniu "These Boots", pisze coś takiego, że gdy kilka lat temu wydawali kolejną reedycję KIMB'a to oryginalne teksty były wyciszone natomiast słychać głównie tekst Rudego.
Faktycznie była taka wersja?

To jak to właściwie jest z tym "These Boots"? Wie ktoś?
Bo moim zdaniem cosik tu nie gra :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 12:02 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
sam sie zastanawiałem o co chodzi z tym tekstem ale od myślenia głowa boli wiec szybko przestałem :mrgreen:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 08:01 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
Niby w empikach miało byc od 7 grudnia ale dzien pozniej w Wa-wie nie było w żadnym, mieli tylko w spisie (zdaje sie po 48 zł - czyli jakos drogo). Tak wiec nie ma wyjacia, trza zamawiac.


nie będzie w empikach :((( ksiażka dostępna wyłącznie w wydawnictwie KAGRA

dlatego - nie było wyboru, trzeba było zamówić tam... w efekcie mam od wczoraj (szło 6 dni)

Cytuj:
ksiażka ogólnie nic nowego nie wnosi, po RIP jest napisana po łebkach



szkoda trochę, ale cóż...

a może tak skusicie się i sami napiszecie pełną biografię Megadeth?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 09:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Anka napisał(a):
a może tak skusicie się i sami napiszecie pełną biografię Megadeth?


ojej przecież wiadomo że ta robota jest zarezerwowana dla ciebie ;)
nie będziemy sie wpychać przed szereg ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 10:48 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Anek, a czy da się na tym zarobić?? :mrgreen:


P.S.
Czekam ocziwiście na Twoje komentarze/opinie/recenzję na temat książki :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 11:18 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
ojej przecież wiadomo że ta robota jest zarezerwowana dla ciebie


nie ma problemu, o ile przygotujesz mi materiały:))) zbierz 200-300 wywiadów (potłumaczonych na nasz jezyk) i... mozemy rozmawiać:))

Cytuj:
nie będziemy sie wpychać przed szereg


jasne... rusz tyłek trochę i głowę:)))

Cytuj:
Anek, a czy da się na tym zarobić??


jak najbardziej, o ile nie odda się i nie zleci dystrybucji KOMUŚ OBCEMU (np. do EMPIKU, tam zedrą połowę ceny), a samemu bedzie sie zajmować sprzedażą i rozprowadzaniem książek

ponieważ jestem w temacie, napiszę Wam tak:

niedawno ukazała się książka o Paradise Lost (autorstwa pana T.Jeleniewskiego), wiem gdzie była drukowana, wiem jak wygląda, ile ma stron i jakiego jest formatu, znam cenę tejże ksiażki i... cenę druku :))) i napiszę Wam tak:

"Paradise Lost. Ikona” to książka formatu A5 o objętości 142 stron, w tym 2 strony kolorowe, oprawa miękka, sposób zespolenia - klejenie
cena druku 1 egzemplarza takiej książki = 5 zł (bez względu na ilość, czy będzie 50 egz. czy 300)

a książka kosztuje 21 zł, można ją nabyć na Allegro oraz przez stronę internetową firmy GARD Records... wiem, że wydrukowano 300 sztuk tej pozycji i pewnie większosć się sprzeda, bo PL sa w naszym kraju znani

Cytuj:
Czekam ocziwiście na Twoje komentarze/opinie/recenzję na temat książki


pierwszy już teraz zapodam:

kur...wa jaką ładną żonę ma Dave!!! i jakie wspaniałe dzieci!!

cdn.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 08:53 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
dobra, mam już tę lekturę za sobą:)))

czytało mi się znakomicie i pierwsze co powiem to: zazdroszczę temu ćpunowi farta i szczęścia :))) rzeczywiscie coś/ktoś musiał nad nim cały czas czuwać, inaczej juz 20 lat temu "odfrunąłby" na tamten świat niczym K. Cobain

trzeba mieć sporo odwagi, by tak sie otworzyć i całemu światu powiedzieć to jakim się ("gnojkiem") całe życie było...

trochę mało o muzyce, a bardzo duzo o samej otoczce, ale nie szkodzi

parę zwrotów utkwiło mi w pamięci (tu zapodam jeden - pop metal przy albumie "Cryptic Writings")

aaaa... i jedna rzecz, którą jeszcze chcę dopowiedzieć: po lekturze książki chcę mieć album MD.45 z wokalami Dave'a (choć wiem, ze to średniacki krążek)


tyle na razie, na gorąco


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 09:12 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
parę zwrotów utkwiło mi w pamięci (tu zapodam jeden - pop metal przy albumie "Cryptic Writings")

Taa, pamiętasz naszą debatę Y vs CW? - ciekawe co by teraz na to powiedział Yer Blue ;)
Cytuj:
aaaa... i jedna rzecz, którą jeszcze chcę dopowiedzieć: po lekturze książki chcę mieć album MD.45 z wokalami Dave'a (choć wiem, ze to średniacki krążek)

To jeszcze go nie masz?
Moim zdaniem lepszy niż oryginał. Po prostu głos Lee Ving'a kompletnie mi nie odpowiada


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 16:38 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
Taa, pamiętasz naszą debatę Y vs CW?


jasne... co więcej przypomiałem sobie opisy w Tylko Rock, odnośnie melodyjnych płyt Megadeth, a stało tamn napisane: "Youthanasia" - pudel metal, a "Cryptic" - pudel metal rasowy :)))

Cytuj:
To jeszcze go nie masz?


nie mam, bo niby dlaczego muszę wszystko mieć:)))

Cytuj:
Moim zdaniem lepszy niż oryginał. Po prostu głos Lee Ving'a kompletnie mi nie odpowiada


zgadzam się w 100% (wczoraj męczyłem te numery z wokalem Dave'a na youtubie)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 10:44 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
tak sobie juz do polowy doszedlem (dziekuje sw. mikolaju :D ) hmm, troche smiac sie chce jak sie slyszy te przechwalki rudego ile to razy przerzucil kogos przez bark, albo kogos tlukl po bani prawie na smierc :) poza tym czesto jak czytam to mam wrazenie ze to jakas komedia, np. jak tego gitarzyste ktory doszedl do nich na pewna trase (nie chce zdradzac szczegolow :D ) otoczyli ochroniarze a on nerwowo zaczal szukac po kieszeniach jakiegos dowodu ze ma czarny pas, jak jakas typowa niezdara z filmu komediowego. ale ogolnie moge powiedziec ze czyta sie przyjemnie ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 12:10 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Rudy przecież już wielokrotnie udowodnił, iż ma wybujałą fantazję :D Ja się spodziewam kiczowatego "filmu" akcji :D
Ja jeszcze książki niestety nie posiadam, ale nadrobię to :)

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 12:45 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
Sa tam tez takie rzeczy jak np. "że" zamiast "ze", widzialem nawet zdanie zaczęte z malej litery. i wlasnie doszedlem do zdjecia na ktorym jest rudy z Jacksonem Flying V, a podpisany jest on "Ja i mój Dean Angel of Death".


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 13:26 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
artek_4 napisał(a):
Sa tam tez takie rzeczy jak np. "że" zamiast "ze", widzialem nawet zdanie zaczęte z malej litery. i wlasnie doszedlem do zdjecia na ktorym jest rudy z Jacksonem Flying V, a podpisany jest on "Ja i mój Dean Angel of Death".

Taa, tych literówek jest koszmarnie dużo.
Z tym "że" i "ze" to pewnie sprawdzanie pisowni w Wordzie coś źle zasugerowało i autor kliknął "zmień wszystko" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 13:36 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
Mam jeszcze jeden problem. Byla ta akcja, kiedy to Mustaine i (no wlasnie, kto?) zostali zlapani przez policje kiedy w jakiejs nieprzyjemnej dzielnicy byli po towar. I bylo cos, ze rudego puscili a tego drugiego zatrzymali, zeby wsypal tego, ktory sprzedawal im ten towar. I wlasnie za nic nie moge skapowac, kim byl ten drugi. Wydarzenie to bylo poprzedzone slowami "Chuck Behler mial jeszcze jeden problem - szalonego technicznego gitarowego o ksywce Gadget."
No i opowiada, ze z Chuckiem jednej nocy byli po smack, potem ze Gadget wpakowal ten smack pomiedzy siedzenia, gdy zatrzymala ich policja, no i ze tego Gadgeta zlapali, i przez pare dni siedzial w celi z tym gosciem, ktorego wsypal. A potem slowa rudego "Zaplacilem ponad piec tysiecy by rozwiazac ten problem (kaucja?), ale nie bylem pewien czy bede trzymal Chucka z zespole". I nic mi sie tutaj nie zgadza, bylo ich trzech, Behler i Gadget to ta sama osoba ? nic a nic :D moglby ktos objasnic?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 13:50 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 16, 2010 21:11
Posty: 98
Spytaj Dave'a w shoutboxie :lol:

_________________
www.lastfm.pl/user/blade445


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 17:30 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
No i ja mam to cudo.
Czyta sie kapitalnie, Rudy ma ciekawe pioro, no i barwne zycie. Obecnie czytam rozdział o Metallice i naprawde jestem pod wrazeniem jego wkładu w ten zespoł. Pierwsza demowka to były 4 jego kompozycje na 7, poza tym tez na scenie odbierał Hetfieldowi mikrofon - on wyraznie chciał byc liderem. I chyba za tą pewnosc siebie nie zagrzał tam długo miejsca.
W ogole musze przyznac, że nie wiedzaiłem, że Rudy był praktycznie od samego poczatku działalnosci Mety - przed nim praktycznie jeszcze nie było zespołu, oraz tego, że to Lars go wkrecił do ekipy. A najciekawsze jest to, że pomogła mu w tym znajomosc zespolu Budgie :D W gole nie wiedzaiłem, że Dave tak kocha Budgie :)

Chciałbym sie delektowac ta ksiazka jak najdłużej, staram sie nie połknac jej od razu. Jak bede jakies fajne kawałki to bede komentował na bierzaco.

Jednym sie na razie "zawiodłem" - miał byc satanizm, wywoływanie zaklec na ludzi a skończyło sie jedna laleczka voodoo, w której moc nie specjalnie wierze. Myslałem, że Rudy siedzaił w tym bardziej.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 18:08 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
poza tym tez na scenie odbierał Hetfieldowi mikrofon - on wyraznie chciał byc liderem.


ktoś musiał gadać skoro James sie wstydził ;)

Cytuj:
I chyba za tą pewnosc siebie nie zagrzał tam długo miejsca.


chyba jednak nie :P

Cytuj:
W ogole musze przyznac, że nie wiedzaiłem, że Rudy był praktycznie od samego poczatku działalnosci Mety - przed nim praktycznie jeszcze nie było zespołu, oraz tego, że to Lars go wkrecił do ekipy.


jak na fana Megadeth mało wiesz :shock: ;)

Cytuj:
Jednym sie na razie "zawiodłem" - miał byc satanizm, wywoływanie zaklec na ludzi a skończyło sie jedna laleczka voodoo, w której moc nie specjalnie wierze. Myslałem, że Rudy siedzaił w tym bardziej.


nie Rudy tylko perkusista który był u nich przez chwilke ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 19:29 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
w temacie satanizmu, to czytałem kiedyś w teraz rocku, że w czasach promocji "Peace sells" zespół został gdzieś na jakiejś granicy zdaje się zatrzymany i nie przepuszczony z powodu satanistycznych tekstów. Bodajże :) Myślałem, ze Dave o tym wspomni.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 05, 2011 12:30 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Żułek napisał(a):
I chyba za tą pewnosc siebie nie zagrzał tam długo miejsca.
chyba jednak nie :P



Chyba jednak tak. Gdyby nie jego charakter to by nie rzucił sie z piesciami na Jamesa, nie chlałby tyle, nie zawalałby sprawy. Mustaine poczuł sie zbyt pewnie w Metallice, mysle, że przez to, że zdawał sobie sprawe ile roboty wykonuje pozwalał sobie na wszystko. Prawdopodobnie gdyby Dave był szaraczkiem w sensie charakteru, to do dziś by grał w Mecie.

Żułek napisał(a):
jak na fana Megadeth mało wiesz :shock: ;)


Kiedys czytałem prahistorie Mety w Tylko Rocku, gdzies tak w 98 roku i jakos nie utkwiło mi w pamieci jak było a może po prostu te wiadomosci zdazyły mi sie juz ulotnic. Anyway. Ale że nawet Metka jeszcze nie miała nazwy...

A o satanizmie kiedys dosc powanie gadał w Mystic Art (po premierze Systemu), że ma nadzieje, że mu wszystkie osoby, które zaklinał jakimis czarami wybacza i , że jest pewny, że za to pojdzie do piekła. Groznie to brzmiało. A tutaj jaks laleczka voodoo i jeden połmozgowy osobnik, który prawdopodobnie sam sobie złamał noge. Ostatecznie nic wielkiego sie nikomu nie stało.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 05, 2011 13:25 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Chyba jednak tak. Gdyby nie jego charakter to by nie rzucił sie z piesciami na Jamesa,


tu akurat charakter nie ma nic do rzeczy, zrobił to co zrobiłby każdy normalny czlowiek na jego miejscu

Cytuj:
nie chlałby tyle, nie zawalałby sprawy. Mustaine poczuł sie zbyt pewnie w Metallice, mysle, że przez to, że zdawał sobie sprawe ile roboty wykonuje pozwalał sobie na wszystko. Prawdopodobnie gdyby Dave był szaraczkiem w sensie charakteru, to do dziś by grał w Mecie.


to swoją drogą, po prostu za dużo chlał i nie można było na niego liczyć to był główny powód, na trzezwo wszystko mogłoby być inaczej jednak ....

Cytuj:
A o satanizmie kiedys dosc powanie gadał w Mystic Art (po premierze Systemu), że ma nadzieje, że mu wszystkie osoby, które zaklinał jakimis czarami wybacza i , że jest pewny, że za to pojdzie do piekła. Groznie to brzmiało. A tutaj jaks laleczka voodoo i jeden połmozgowy osobnik, który prawdopodobnie sam sobie złamał noge. Ostatecznie nic wielkiego sie nikomu nie stało.
[/quote]

dziwne ze uwierzyłeś ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group