Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Maj 07, 2024 06:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Jaką mieliście najdłuższą przerwe w słuchaniu Megadeth ?
słucham codziennie 26%  26%  [ 12 ]
kilka dni 26%  26%  [ 12 ]
kilka tygodni 26%  26%  [ 12 ]
kilka miechów 21%  21%  [ 10 ]
słucham "raz na rok" 2%  2%  [ 1 ]
Razem głosów : 47
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 22:30 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
tak moze byc.

CTE jest popowy:D no dobra, nic mi się tak dobrze nie spiewa i ni etanczy z Mega jak CTE. Melodyjny, skoczny i ma chwytliwe refreny xD


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 22:34 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Mnie się wydaje, że ten cały projekt to zwyczajnie prace nad kolejną płytą Megadeth. Mam nadzieję przynajmniej, że tak jest.


nie bo jest zdecydowanie za wczesnie

Cytuj:
Nie chcę żadnych pobocznych gównien.


ty to se możesz chcieć :P

Cytuj:
Podejrzewam, że jak z EMI podpisał umowę dotyczącą promocji ostatniego albumu, to jednocześnie podpisał "wyrok" na wydanie kolejnej płyty, zwłaszcza, że miał/ma "wojnę" z obecną wytwórnią.


chodzą słuchy o "re-recording album" wiec nie spodziewałbym się czegoś nowego w njbliższym czasie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 23:06 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Nie musi być w najbliższym czasie. Mogli już zacząć coś działać z nowym materiałem, ale może się on przecież ukazać w przyszłym roku. David jest pewnie podpalony tym, że wrócił, może być dobra atmosfera w zespole, a co za tym idzie - wena twórcza ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 07:17 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
przepraszam, miałam na mysli CW a nie CTE, wiosna wiosna problemy z koncentracja.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 23:21 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Coś nowego to DVD z trasy RIP i pewnie tym się wykupią bo muszą wydać dla RR jeszcze jeden album

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 11:48 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Partia perkusji jest moim zdaniem lepsza
Dave napisał ze za kulisami koncertu w Hollywood za kulisami był jego przyjaciel John Tempesta czy Rudy nie rozumie że Drover musi zostać wymieniony na bardziej kreatywnego perkusistę np na Tempesta

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 00:48 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Argo napisał(a):
Partia perkusji jest moim zdaniem lepsza
Dave napisał ze za kulisami koncertu w Hollywood za kulisami był jego przyjaciel John Tempesta czy Rudy nie rozumie że Drover musi zostać wymieniony na bardziej kreatywnego perkusistę np na Tempesta


Argo, czy Ty czytasz posty przed wysłaniem? :lol:

Wracając do tematu, Tempesta w Megadeth - TAK :!: ale chyba szanse są na to małe :roll:

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 17:13 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
od czasu do czasu czytam :oops:

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 18:29 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Marko napisał(a):
Argo napisał(a):
Tempesta w Megadeth - TAK :!: ale chyba szanse są na to małe :roll:


Ma za krótkie włosy na Megadeth, wątpię żeby dołączył.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:58 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
HiR3 napisał(a):
Marko napisał(a):
Argo napisał(a):
Tempesta w Megadeth - TAK :!: ale chyba szanse są na to małe :roll:


Ma za krótkie włosy na Megadeth, wątpię żeby dołączył.


A Ty wiesz, że Ellefson też miał krótkie włosy podczas pobytu w Megadeth? Zresztą, chary DiGrasso z okresu Risk też ciężko nazwać długimi... Jeśli to prowok, to cienki, postaraj się bardziej :D

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:09 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Marko napisał(a):
A Ty wiesz, że Ellefson też miał krótkie włosy podczas pobytu w Megadeth? Zresztą, chary DiGrasso z okresu Risk też ciężko nazwać długimi... Jeśli to prowok, to cienki, postaraj się bardziej :D


Ale teraz jest powrót do korzeni :D Risk było taką małą parodiom Load/Reload, a że w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted, tak też uczynił Ellefson. Co nie zmienia faktu, że Junior zawsze miał długi włosy i nie wiem co mu odbiło w okresie Risk :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:19 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
HiR3 napisał(a):
Ale teraz jest powrót do korzeni :D


Średnio, to że jest więcej solówek i agresywnych riffów nie znaczy, że grają jak w czasach PSBWB?...

Cytuj:
Risk było taką małą parodiom Load/Reload,


A słyszałeś te 3 albumy? To, że Megadeth złagodziło styl jak Meta (to chyba każdy wie) nie oznacza, że te płyty to jakieś kalki czy parodie (BTW., słowo parodie napisałeś z błędem, jak chcesz być brany na poważnie, to pisz poprawnie, bo Cie ludzie zleją ;))

Cytuj:
że w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted, tak też uczynił Ellefson.


Jestem ciekaw, czy powiedziałbyś mu to w twarz :D Poczytaj wywiady i dowiedz się, co i jak... Bo się raczej mylisz.
Cytuj:
Co nie zmienia faktu, że Junior zawsze miał długi włosy i nie wiem co mu odbiło w okresie Risk :D


Patrz wyżej ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:22 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
Co nie zmienia faktu, że Junior zawsze miał długi włosy i nie wiem co mu odbiło w okresie Risk :D


Junior ściał włosy w okresie trasy CW a nie RISK ;)

HiR3 napisał(a):
Risk było taką małą parodiom Load/Reload


parodią jeśli już ;) chociaż bym tego tak nie nazwał ;)
mógłbyś wyjaśnić dokładnie co rozumiesz przez "parodie Load-Reload" ? ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:41 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Marko napisał(a):
Średnio, to że jest więcej solówek i agresywnych riffów nie znaczy, że grają jak w czasach PSBWB?...

Do tych czasów nie da się powrócić, jeśli grali by tak samo można było by uznać to za plagiatowanie samego siebie - wtedy byli młodzi, co za tym idzie bardziej gniewni :D PSBWB? to właśnie mój ulubiony album :D

Marko napisał(a):
A słyszałeś te 3 albumy? To, że Megadeth złagodziło styl jak Meta (to chyba każdy wie) nie oznacza, że te płyty to jakieś kalki czy parodie


Słyszałem wszystkie, Load/Reload są słabe - chociaż ogromny plus dla nich za "King Nothing". Risk bardziej wchodzi w mój gust, dzięki wokalowi Mustaine'a. Jeśli moje źródła się nie mylą, Risk było odpowiedzią na słowa Larsa, aby Dave nagrał album w nieco innym stylu.

Marko napisał(a):
(BTW., słowo parodie napisałeś z błędem, jak chcesz być brany na poważnie, to pisz poprawnie, bo Cie ludzie zleją )


Błędzik się zdarzył, z góry przepraszam :D No niestety, jak się szybko pisze to takie są skutki - zwykle błędów nie popełniam bo jestem administratorem dość sporego serwisu (41042 userów), więc jednak poziom trzeba trzymać.

Marko napisał(a):
że w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted, tak też uczynił Ellefson.


Sam jestem basistą, więc rozmowa z Juniorem na temat grania była by dla mnie spełnieniem marzeń :D Bo jest moim wzorem do naśladowania. Chociaż, za ścięcie włosów bym go pewnie skrytykował - ale to już nie ważne, bo obecnie ma długie.

Żułek napisał(a):
mógłbyś wyjaśnić dokładnie co rozumiesz przez "parodie Load-Reload" ?

Dave zawsze chciał udowodnić że jest lepszy od Mety, za każdym razem mu to oczywiście wychodziło :D


Mam wrażenie, że niektórzy uznali mnie za jakiegoś fana Metallici - nic bardziej mylnego! Moim ulubionym zespołem jest MEGADETH.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
HiR3 napisał(a):
Marko napisał(a):
Średnio, to że jest więcej solówek i agresywnych riffów nie znaczy, że grają jak w czasach PSBWB?...

Do tych czasów nie da się powrócić, jeśli grali by tak samo można było by uznać to za plagiatowanie samego siebie - wtedy byli młodzi, co za tym idzie bardziej gniewni :D


Aha, no to gdzie tu powrót do korzeni? :lol: Po prostu Megadeth gra od kilku płyt tą swoją mieszankę melodyjnego heavy z thrashem, w życiu bym nie powiedział, że to jakiś powrót do korzeni....

Cytuj:
Marko napisał(a):
A słyszałeś te 3 albumy? To, że Megadeth złagodziło styl jak Meta (to chyba każdy wie) nie oznacza, że te płyty to jakieś kalki czy parodie (BTW., słowo parodie napisałeś z błędem, jak chcesz być brany na poważnie, to pisz poprawnie, bo Cie ludzie zleją )


Słyszałem wszystkie, Load/Reload są słabe


True fan thrashu? Czy ignorant? Jedna z dwóch opcji :)

Cytuj:
chociaż ogromny plus dla nich za "King Nothing". Risk bardziej wchodzi w mój gust, dzięki wokalowi Mustaine'a. Jeśli moje źródła się nie mylą, Risk było odpowiedzią na słowa Larsa, aby Dave nagrał album w nieco innym stylu.


Nie bierz wszystkiego co mówi RUDY na serio... Pewnie słowa Larsa to była jakaś tam inspiracja, ale jesli masz więcej niż 12 lat i sam grasz na jakimś instrumencie, to sam wiesz, że takie pierdolenie raczej nie ma na nic wpływu ;)

Cytuj:
Marko napisał(a):
że w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted, tak też uczynił Ellefson.


Sam jestem basistą, więc rozmowa z Juniorem na temat grania była by dla mnie spełnieniem marzeń :D Bo jest moim wzorem do naśladowania. Chociaż, za ścięcie włosów bym go pewnie skrytykował - ale to już nie ważne, bo obecnie ma długie.


To pozostawie bez komentarza, zgadnij czemu?

Cytuj:
Mam wrażenie, że niektórzy uznali mnie za jakiegoś fana Metallici - nic bardziej mylnego! Moim ulubionym zespołem jest MEGADETH.


Kurwa, a czy to się jakoś wyklucza? Jeśli faktycznie jesteś tak młody jak myślę, to może zamiast pisać pierdoły, warto poczytać co mają starsi do powiedzenia? Głupotą mądrym nie zaimponujesz..

Cytuj:
Żułek napisał(a):
mógłbyś wyjaśnić dokładnie co rozumiesz przez "parodie Load-Reload" ?

Dave zawsze chciał udowodnić że jest lepszy od Mety, za każdym razem mu to oczywiście wychodziło :D


Ok, idę po kolejne piwo, to chyba najlepszy komentarz :) Bez obrazy mistrzu, ale...

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:05 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
HiR3 napisał(a):
w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted, tak też uczynił Ellefson.

[/quote]

Może się mylę, ale czuję jakby "w Mecie też pierwszy ściął włosy basista Jason Newsted" mówiło, że Ellefson podążył za jakąś modą lub chciał upodobnić się do Newsteda. Tak czy siak nie widzę związku między tymi wydarzeniami. Newsted ściął kudły podczas trasy promującej Czarny album czyli gdzieś w okresie 1991-1995. Ściął je nie z powodu mody, ale dlatego, że podpaliły mu się na imprezie (ciekawe co robili i ile wychlali :) ). Junior jak już natomiast padało ściął kudły przy CW więc gdzieś w 1997 roku czyli minęło od tych wydarzeń minimalnie 2 lata. Nie widzę związku. W ogóle nie sądzę by szli w ślady Mety.

Risk ma kształt jaki ma z różnych powodów, ale na pewno nie dlatego, że Metallica też zaczęła grać lżej lub jak kto woli "wydawać gnioty", poza tym co jest na stronce:
Cytuj:
"Wciąż uważam, że to dobry album, ale nie taki jakiego spodziewali się fani. Mogłem go wydać pod inną nazwą i wielu by go pokochało. Ludzie którzy go kupili ponieważ spodziewali się Megadeth, a go nie dostali, nie byli by na mnie źli. Ludzie ktorzy kochają tego typu muzykę nie byliby zniechęceni nazwą Megadeth."
Mustaine


HiR3 napisał(a):
Sam jestem basistą, więc rozmowa z Juniorem na temat grania była by dla mnie spełnieniem marzeń :D Bo jest moim wzorem do naśladowania. Chociaż, za ścięcie włosów bym go pewnie skrytykował - ale to już nie ważne, bo obecnie ma długie.


Dlaczego skrytykował? To jego włosy. Poza tym co ma długość włosów do umiejętności gry na basie.

(Tak w sumie. Jeśli już czyjś wizerunek mocno by ucierpiał na ścięciu kudłów to chyba tylko Mustaina :D On bez tej rudej grzywy dziwnie by wyglądał. )

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Z tej debaty o włosach to wymiękam, dobry kabaret ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:09 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
mateusz napisał(a):
Z tej debaty o włosach to wymiękam, dobry kabaret ;)


Czymś się trzeba zająć :mrgreen:

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:18 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 02, 2010 17:19
Posty: 149
Miejscowość: Ełk
Dave to ma charakter...ale czasami czepia sie o byle co...
Chyba naprawde trudno z nim wytrzymac w tym zespole :D

_________________
Fight For Freedom!
gg:15637458


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:18 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Marko napisał(a):
Aha, no to gdzie tu powrót do korzeni? :lol: Po prostu Megadeth gra od kilku płyt tą swoją mieszankę melodyjnego heavy z thrashem, w życiu bym nie powiedział, że to jakiś powrót do korzeni....


Bezgranicznie ufam słowom Mustaine'a, no niestety :)

Marko napisał(a):
True fan thrashu? Czy ignorant? Jedna z dwóch opcji :)


Raczej to pierwsze, oprócz Megadeth jestem 'fanatykiem' zespołów jak Nuclear Assault, Overkill, Exodus, Pantera, Slayer czy Anthrax :-)

Cytuj:
Nie bierz wszystkiego co mówi RUDY na serio... Pewnie słowa Larsa to była jakaś tam inspiracja, ale jesli masz więcej niż 12 lat i sam grasz na jakimś instrumencie, to sam wiesz, że takie pierdolenie raczej nie ma na nic wpływu ;)


Ma wpływ czy nie, to jest moja sprawa czy biorę jego słowa na serio czy nie - nie masz prawa mnie za to krytykować :-)

Marko napisał(a):
To pozostawie bez komentarza, zgadnij czemu?


Brakuje argumentów?

Marko napisał(a):
Kurwa, a czy to się jakoś wyklucza? Jeśli faktycznie jesteś tak młody jak myślę, to może zamiast pisać pierdoły, warto poczytać co mają starsi do powiedzenia? Głupotą mądrym nie zaimponujesz..


Trudno mi było na początek określić, czy mam do czynienia z totalnym fan boyem Megadeth, czy osobą której ta wojna z początku kariery jest obojętna.

Marko napisał(a):
Ok, idę po kolejne piwo, to chyba najlepszy komentarz Bez obrazy mistrzu, ale...


Ok, ale z procentami uważaj, będzie Ci trochę gorzej ripostować moje wypowiedzi. Mistrzowi takiemu jak Ty to bez różnicy pewnie, chociaż...

moto-psycho napisał(a):
Poza tym co ma długość włosów do umiejętności gry na basie.


Cytując jakiegoś osobnika wyżej "Jestem ciekaw, czy powiedziałbyś mu to w twarz ", jakbym miał taką okazję, na pewno wolałbym porozmawiać na temat technik gry na basie niż włosów ;-).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group