Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 06, 2024 03:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Jaką mieliście najdłuższą przerwe w słuchaniu Megadeth ?
słucham codziennie 26%  26%  [ 12 ]
kilka dni 26%  26%  [ 12 ]
kilka tygodni 26%  26%  [ 12 ]
kilka miechów 21%  21%  [ 10 ]
słucham "raz na rok" 2%  2%  [ 1 ]
Razem głosów : 47
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 22:54 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
moto-psycho napisał(a):
Newsted ściął kudły podczas trasy promującej Czarny album czyli gdzieś w okresie 1991-1995. Ściął je nie z powodu mody, ale dlatego, że podpaliły mu się na imprezie (ciekawe co robili i ile wychlali :) ). Junior jak już natomiast padało ściął kudły przy CW więc gdzieś w 1997 roku czyli minęło od tych wydarzeń minimalnie 2 lata. Nie widzę związku. W ogóle nie sądzę by szli w ślady Mety.


Jason stracił włosy bodajże w 1994 (lub koniec 93), natomiast Junior w 1997 ;)

poza tym nie wiem czego sie czepiacie, to ich włosy ;)

HiR3 napisał(a):
Bezgranicznie ufam słowom Mustaine'a, no niestety :)


od dawna słuchasz Megadeth że tak spytam ?
bo jeśli od niedawna to po pewnym czasie zmienisz zdanie, natomiast jeśli słuchasz od dłuższego czasu to sie kompromitujesz ;)

Cytuj:
to jest moja sprawa czy biorę jego słowa na serio czy nie - nie masz prawa mnie za to krytykować :-)


nie chodzi o krytyke tylko o logike, a Mustaine nie ma z nią nic wspólnego jeśli chodzi o jego wypowiedzi :P w dodatku do nałogoły kłamca i krętacz ale bez niego byłoby nudno :P

Cytuj:
Sam jestem basistą, więc rozmowa z Juniorem na temat grania była by dla mnie spełnieniem marzeń :D Bo jest moim wzorem do naśladowania. Chociaż, za ścięcie włosów bym go pewnie skrytykował - ale to już nie ważne, bo obecnie ma długie.


krytyka za krótkie włosy ? daj spokój to już wyszło z mody dawno temu ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 23:43 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
HiR3 napisał(a):
Bezgranicznie ufam słowom Mustaine'a, no niestety :)


Poważnie?

Żułek napisał(a):
nie chodzi o krytyke tylko o logike, a Mustaine nie ma z nią nic wspólnego jeśli chodzi o jego wypowiedzi :P w dodatku do nałogoły kłamca i krętacz ale bez niego byłoby nudno :P


Egzakly Żułek :D Nudno by było bez jego tekstów.

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledyski
PostWysłany: Śro Kwi 14, 2010 16:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
HiR3 napisał(a):
Marko napisał(a):
Aha, no to gdzie tu powrót do korzeni? :lol: Po prostu Megadeth gra od kilku płyt tą swoją mieszankę melodyjnego heavy z thrashem, w życiu bym nie powiedział, że to jakiś powrót do korzeni....


Bezgranicznie ufam słowom Mustaine'a, no niestety :)


Oj to się chyba nie raz rozczarowałeś i nie raz rozczarujesz ;)

Cytuj:
Marko napisał(a):
True fan thrashu? Czy ignorant? Jedna z dwóch opcji :)


Raczej to pierwsze, oprócz Megadeth jestem 'fanatykiem' zespołów jak Nuclear Assault, Overkill, Exodus, Pantera, Slayer czy Anthrax :-)


Dobre kapele, nie powiem :D Warto chyba jednak trochę szerzej patrzeć na muzykę i docenić nieco inne rzeczy.

Cytuj:
Cytuj:
Nie bierz wszystkiego co mówi RUDY na serio... Pewnie słowa Larsa to była jakaś tam inspiracja, ale jesli masz więcej niż 12 lat i sam grasz na jakimś instrumencie, to sam wiesz, że takie pierdolenie raczej nie ma na nic wpływu ;)


Ma wpływ czy nie, to jest moja sprawa czy biorę jego słowa na serio czy nie - nie masz prawa mnie za to krytykować :-)


Krytykować nie, ale współczuć owszem :P

Cytuj:
Marko napisał(a):
To pozostawie bez komentarza, zgadnij czemu?


Brakuje argumentów?


Coś Ty, po prostu szkoda słów na taką dziecinadę. Skrytykować legendarnego basistę Megadeth za krótkie włosy, phi :cry:

Cytuj:
Marko napisał(a):
Kurwa, a czy to się jakoś wyklucza? Jeśli faktycznie jesteś tak młody jak myślę, to może zamiast pisać pierdoły, warto poczytać co mają starsi do powiedzenia? Głupotą mądrym nie zaimponujesz..


Trudno mi było na początek określić, czy mam do czynienia z totalnym fan boyem Megadeth, czy osobą której ta wojna z początku kariery jest obojętna.


Do fanboya mi daleko, ale jestem fanem obydwóch zespołów i nie widzę powodu, dla którego miałbym nie lubić Mety, albo Mega? Sam Mustaine by Cię wyśmiał raczej, w końcu niemal przy każdej okazji powtarza, że był istotną częścią Metallicy, więc wiesz :P Konflikt między Dave'em a Metą to taki fajny smaczek, ale nie raz łapałem się głowę po jakichś nieprzemyślanych "wystrzałach" Rudego - może i było to pasjonujące 20 lat temu, ale teraz jest irytujące i męczące, nie ma się czym podniecać... :roll:

Cytuj:
Marko napisał(a):
Ok, idę po kolejne piwo, to chyba najlepszy komentarz Bez obrazy mistrzu, ale...


Ok, ale z procentami uważaj, będzie Ci trochę gorzej ripostować moje wypowiedzi. Mistrzowi takiemu jak Ty to bez różnicy pewnie, chociaż...


Riposty? E tam, taka tam dyskusyjka ;)

Cytuj:
moto-psycho napisał(a):
Poza tym co ma długość włosów do umiejętności gry na basie.


Cytując jakiegoś osobnika wyżej "Jestem ciekaw, czy powiedziałbyś mu to w twarz ", jakbym miał taką okazję, na pewno wolałbym porozmawiać na temat technik gry na basie niż włosów ;-).


Głos rozsądku, tak trzymaj :P

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 17:50 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
MartiFromHell napisał(a):
mój tata dzis powiedzial ze Mega to komercha a dejw ma głos jak pedał. Obraziłam sie na niego. ale te ostatnie zdjęcia chyba pasują do jego stwierdzenia z tą komerchą.


no proste, komercha i to już od 1985 :!:

jak ja kocham słowo "komercha" :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 20:21 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
:D tylko przytoczylam słowa mojego tatusia:D

mozesz sie rozwinac?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 20:35 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
komercjalizacja sztuki - gdzie jej dzieła stają się przedmiotem handlu, a sam proces twórczy podporządkowany jest osiągnięciu zysku, co wymaga dostosowania się do potrzeb odbiorcy (który staje się klientem), często kosztem artystycznej niezależności i jakości.


w przypadku Megadeth ten cytat odnosi się tylko do Risk

oczywiscie każdy wiekszy sukces i zmiane najprościej nazwać "komerchą" co widać zwłaszcza po tróóó fanach death/black metalu którzy chcieliby aby ich ulubione kapele wiecznie nagrywały podziemne demówki na których nic nie słychać ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 21:38 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Ha ha rozumiem i wyjątkowo zupełnie się z Tobą zgodzę. Dlategoż zdołałam pokłócic się o Mega z tatą:D

ale on za to np Metallice nazywa dyskoteką

Maidenowiec:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 22:58 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Skoro Maidenowiec to Metallice raczej powinien uważać za rzeźnię, nie za dyskotekę :D

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 09:18 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
mówi ze MOP jest spoko ale generalnie mate to dyskoteka. w sumie to nie widze zwiazku miedzy meta a maidenem, oswiecisz mnie?:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 13:28 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
YHY :D Związek jest taki, że to 2 najpopularniejsze kapelki w ciężkim graniu i prawie każdy od nich zaczyna swoją przygodę z ciężkim graniem :D

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 20:14 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Nie widziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj ma ktoś basowe Taby do How The Story Ends ????

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 07:05 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Marko napisał(a):
YHY :D Związek jest taki, że to 2 najpopularniejsze kapelki w ciężkim graniu i prawie każdy od nich zaczyna swoją przygodę z ciężkim graniem :D

no tak, masz zupelna racje, z tym ze u mnie jeszcze bylo led zeppelin i pantera:D

czy Dave spiewa o tym ze ma igły w oczach i twarzy tylko w Victory?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 13:52 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
Argo napisał(a):
Nie widziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj ma ktoś basowe Taby do How The Story Ends ????

A nie ma ich po prostu w zwyklych tabach na guitar pro na ultimate-guitar.com ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 18:30 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 29, 2010 15:27
Posty: 49
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
przynajmniej na na bemowo, co? byłoby zajebiście gdyby Friedman się chwilowo zdecydował na powrót :)

Jeszcze bardziej zajebiście byłoby gdyby wrócił na stałe :) Broderick skilla ma dobrego i odgrywa solówki Martiego lepiej niż on sam, do tego jest taki Mega sexxxi 8-), ale dobrym kompozytorem to on nigdy nie zostanie. Jego solówki na Endgeju są nudne i brzmią jak jakieś wprawki, do tego wjebał je chyba wszędzie gdzie tylko się da :x
MARTI WRÓC! :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 07:16 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Przeciez jestem;D

Marty teraz jest Japonska Kreskowka!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:10 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Na oficjalnym forum Megadeth zapanowało małe poruszenie wpisem w angielskiej Wikipedii o nowym albumie Megadeth jaki miałby się ukazać w 2011. Jak sądzicie czy jest jakaś szanse za zespól wejdzie tym roku do studia?? Może sudden death jest forpoczta nowego materiału???

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:23 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Nie ździwiłbym się, płyta co dwa lata to standard, ale nie sądzę żeby to było potwierdzone w tym momencie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 12:30 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Ja obstawiam zimę 2011 bo.
1 maja własne studio studio
2 wiele godzin niewykorzystanych riffów z serii "United Abominations" i "Endgame"
3 podejrzewam ze Dave che jak najszybciej rozwiązać kontrakt z RR
4 w jednym z wywiadów Ellefson wspomina o zdziwieniu Drovera gdy ten dowiedział się ile niewykorzystanego materiału (zapewne demówek) ma jeszcze Megadeth. Więc jest szansa w przyszłości na coś w stylu Rare track

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 07:28 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
wiele godzin niewykorzystanych riffów z serii "United Abominations" i "Endgame"


jakieś odrzuty??

Cytuj:
podejrzewam ze Dave che jak najszybciej rozwiązać kontrakt z RR


no to niech koncertówke-zapchajdziurę jaką wypuści, albo EPkę


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 16:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Anka napisał(a):
no to niech koncertówke-zapchajdziurę jaką wypuści, albo EPkę

Niby Blood In The Water mają ogarnąć.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group