Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Śro Maj 22, 2024 19:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Non-album tracks - ulubiony utwór?
99 Ways To Die 19%  19%  [ 16 ]
Angry Again 25%  25%  [ 21 ]
Black Swan 7%  7%  [ 6 ]
Breakpoint 0%  0%  [ 0 ]
Coming Home 6%  6%  [ 5 ]
Crown Of Worms 1%  1%  [ 1 ]
Diadems 2%  2%  [ 2 ]
Duke Nukem Theme 5%  5%  [ 4 ]
Go To Hell 10%  10%  [ 8 ]
Kill The King 10%  10%  [ 8 ]
New World Order 12%  12%  [ 10 ]
One Thing 2%  2%  [ 2 ]
Razem głosów : 83
Autor Wiadomość
 Temat postu: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 14:51 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Tak troche w nawiązaniu do tematu o mniej znanych kawałkach Megadeth (a także tradycyjnie już - z braku laku i dla rozruszania forum ;)) proponuję akietę na ulubiony utwór spośród tych nie wydanych nigdy na regularnych studyjnych płytach.
Osobiście zawsze uważałem, że wiele albumów dużo straciło, że nie znalazło się na nich przynajmniej częśc z tych kawałków. Poza tym tego typu ankieta czy ranking ma chyba wiekszy sens niz na przyklad 'ulubiony utwór z całej dyskografii' gdzie wybór jest praktycznie niemożliwy.
Do wyboru są tylko autorskie utwory (żadnych coverów) pochodzące z wszelejakich soundtracków, składaków, b-side'ów, odrzutów itp itd. Są też utwory z HD, bo to w końcu nie jest regularny album a tylko skladak.
A jak ktoś byłby niezdecydowany to ma do wyboru max. 3 opcje.
Ja akurat nie mam z tym problemu i zdecydowanie wybieram New World Order, i osobiscie nigdy nie mogłem odżałować że taki kawałak nie znalazł się na żadnej płycie, a został udostępniony innej kapeli.. :|


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 15:53 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ale możesz wyjaśnić co tu robią kawałki z HT ? przecież to jest wlasnie regularne wydawnictwo

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 15:56 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Nie, to nie jest regularne wydawnictwo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:02 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no jak nie jak tak ? tyle ze epka a nie album

a ze nie mozna tego u nas kupic to swoją drogą, co nie zmiania faktu ze jest ogólnie dostepna w przeciwieństwie do japońskich bonusów

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Hmmm, ciężko mi wybrać z tego. Skoro są wałki z HT to równie dobrze możnaby je było wszystkie wypisać i wtedy wybrałbym raczej No More Mr Nice Guy. Choć ten cover jest u mnie na równi z 99 Ways To Die, więc niech będzie głos na ten utwór


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:11 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
no jak nie jak tak ?


Echh...
Regularne wydawnictwo - czyli album studyjny zawierający premierowy materiał. Chcesz, żebym jak dziecku tłumaczył? :D
A HT jest przecież albumem kompilacyjnym, zawierającym zestaw utworów wydanych wcześniej, głównie na soundtrackach.

Poza tym kurcze, to jest tylko głupia ankieta :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:14 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
wlaściwie to wszystkie te kawałki są ogólnie dostepne poprzez remastery oraz Warchest oprócz Black Swan więc nie wiem jaki sens ma ten temat ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:17 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
W skrócie mówiąc, autorowi chodziło o utwory Megadeth które nie znalazły się na albumach studyjnych i niech tak zostanie.

Black Swan, Coming Home, Kill The King. Aczkolwiek miałem dylemat z Angry Again ahh...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:20 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
wlaściwie to wszystkie te kawałki są ogólnie dostepne poprzez remastery oraz Warchest

A gdzie jest napisane "najlepszy utwór ogólnie niedostępny"? :lol:

Poza tym i repeat again: to tylko ankieta :)
i nie musisz się doszukiwać w niej sensu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 16:35 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
MegaMSG napisał(a):
W skrócie mówiąc, autorowi chodziło o utwory Megadeth które nie znalazły się na albumach studyjnych i niech tak zostanie.


niech ci bedzie ;)

bialkomat napisał(a):
A gdzie jest napisane "najlepszy utwór ogólnie niedostępny"? :lol:


utwór ogólnie niedostepny = utwór którego nie ma na żadnym albumie (czyli to o czym wspomniałeś na początku) oraz nie jest w regularnej sprzedaży a jeśli jest na jakimś składaku czy epce to jego nakład jest ograniczony i przez to jest ogólnie niedostepny ;)

troche masło maślane ale tak to jest

czyli wg mnie do takich kawałków pasowałbym wlasnie Black Swan, cover Led Zeppelin oraz remiksy niektórych kawałków umieszczone na singlach czy OST-ach (Mortal Kombat) a nie kawałki które można dostać bez problemu w sklepie

Cytuj:
Poza tym i repeat again: to tylko ankieta :)
i nie musisz się doszukiwać w niej sensu :)


wiem dlatego nie zamierzam nią sobie zawracać głowy wiecej i zagłosuje na Hell, Angry i 99 :)

ale swoje napisać musiałem ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 19:02 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Coverów ani tym bardziej remixów oczywiście celowo nie zamieściłem. Wydaje mi się że podlegają jednak innym kryteriom i ocenia się je inną miarą.
Poza tym jak już pisałem to taka ankieta a nie inna. Zawsze można zrobić swoją kolejną :) Jest przecież tyyyle możliwości i pomysłów na nie :P (i mówię to absolutnie bez żadnej złośliwości :))

No i postanowiłem wcielić to w życie :)
viewtopic.php?f=1&t=31


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 19:14 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bialkomat napisał(a):
Coverów ani tym bardziej remixów oczywiście celowo nie zamieściłem. Wydaje mi się że podlegają jednak innym kryteriom i ocenia się je inną miarą.


no niby tak ale uważam jak uważam i tyle ;)

bialkomat napisał(a):
No i postanowiłem wcielić to w życie :)
http://megadeth.magres.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=31


ciesze sie :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:43 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek, absolutnie nie mam żadnej pretensji za to że zedytowałeś mój post powyżej, ale kurcze, czyżbyś był kolejnym forumowym pedantem? ;)
Aż tak Ciebie mierziła taka pierdóła? ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 12:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie po prostu miałem powód aby wypróbować jedną z opcji moda :)
ale porządek musi byc ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 15:23 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Nie no spoko, no problema
Względny porządek oczywiście byc musi, też nie lubię przesadnego burdelu, chociaż nie znoszę też osobiście takich forów na których trafiają sie czasem moderatorzy dosłownie fanatycy, którzy traktują te swoje fora jak jakieś pieprzone roślinki które codziennie się pielęgnuje, dba, podlewa i przycina żeby były ładne, pięknę i błyszczące. To jest chore.
Osobiście trafiłem na wiele takich for, na których można było dostać bana za to, że nie używa się polskich znaków albo pisze się z włączonym capslockiem. Albo strach czasem jakiś nowy temat otworzyć, bo nigdy nie wiadomo czy moderator nie stwierdzi na przykład że jest bezsensu, albo że kiedyś lata temu już ktoś coś takiego napisał i temat wyląduje w koszu.

W każdym razie mam nadzieje ze to forum takie nie bedzie i zyczę Tobie Żułku miłego i mądrego moderowania :D ;)
Chociaż akurat uważam że edycja i poprawianie czyichś postów to też lekka przesada, ale tak jak napisałem - urazy nie żywię :) to w końcu była pierdóła :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 15:57 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
skoro rozumiem i napewno tak nie bedzie :D
no edycjia posta to mówiłem, akurat była okazja do sprawdzenia co jak działa wiec musisz trenować refleks ;)
co do forum to myśle ze sie jakiś regulamin wymyśli sęsowny i bedzie gitara ;)

a teraz na temat, jeśli chodzi o New World Order to mógłby być killer, to co sie dzieje po 2:30 minucie to istne mistrzostwo świata, szkoda że cały kawałek nie jest w takim tępie, wlaśnie dlatego wole te kawałki na które głosowałem ;)

ale fakt na normalnej płycie dać go powinni zdecydowanie

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 16:04 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
A ja właśnie chyba bardziej wolę nawet tą pierwszą cześć :)
Jako że uwielbiam muzę progresywną szczególnie bardzo kręcą mnie zwrotki na 7/4 :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 16:37 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bialkomat napisał(a):
A ja właśnie chyba bardziej wolę nawet tą pierwszą cześć :)
Jako że uwielbiam muzę progresywną szczególnie bardzo kręcą mnie zwrotki na 7/4 :)


ja tam nie wiem nie znam sie :P jakies 7/4, 5/8, 1/2 jakies ułamki czy coś kogo to obchodzi to nie matma tylko Megadeth ;)

wkurza mnie natomiast jedna rzecz a raczej jej brak - The Bodies Left Behind :evil:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 17:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
to co sie dzieje po 2:30 minucie to istne mistrzostwo świata, szkoda że cały kawałek nie jest w takim tępie, wlaśnie dlatego wole te kawałki na które głosowałem

Zgadzam się ! Mnie dosyć męczy przez te pierwsze 2 minuty, późńiej jest pięknie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Non-album tracks
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 18:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Żułek napisał(a):
wkurza mnie natomiast jedna rzecz a raczej jej brak - The Bodies Left Behind :evil:


Ten kawałek w ogóle kurwa istnieje?

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group