Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 13, 2024 01:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 22:47 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Sob Lip 11, 2009 13:16
Posty: 111
Nawet fajne te radio :)

Edit: ale np zdziwiłem się, że usłyszałem tam Foo Fighters.

Edit Edit ;p CZEMU ONI TAM PUSZCZAJĄ METALLICE? I To jeszcze LOAD żeby było śmieszniej ;/ (nie żebym nie lubił ich, ale trochę mnie to dziwi...)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:28 
Megadeth po raz ósmy w karierze nominowano do Grammy!

Nominację w kategorii Best Metal Performance otrzymał utwór Head Crusher.
Rozdanie nagród 31 stycznia w Los Angeles.

Pozostałe nominacje:

Best Metal Performance
(For solo, duo, group or collaborative performances, with vocals. Singles or Tracks only.)

Judas Priest - Dissident Aggressor
Track from: A Touch Of Evil — Live [Epic]

Lamb Of God - Set To Fail
Track from: Wrath [Epic]

Megadeth - Head Crusher
Track from: Endgame [Roadrunner Records]

Ministry - Señor Peligro
Track from: Adios... [13th Planet]

Slayer - Hate Worldwide
[American / Columbia]


Góra
  
 
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 12:54 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie wiem jak mam to nazwać, komedia czy tragedia ? a może 2 w 1 ? :roll:

mimo wszystko chciałbym aby wygrali ;) do 8 razy sztuka ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 15:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Jeśli Mustaine wygra to - znając jego - na kolejnej płycie Megadeth będzie z 5 takich Head Crusherów :lol:

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 15:59 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
O ile będą kolejne studyjne albumy Megadeth a na to się nie zapowiada póki co

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 04:01 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Argo napisał(a):
O ile będą kolejne studyjne albumy Megadeth a na to się nie zapowiada póki co


Skąd te wnioski? Już The World Needs A Hero miał być pożegnalnym albumem Megadeth, więc wiesz... ;-)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 07:17 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
heh, nie przesadzadzie? dopiero co wydali nową płytę a Wy już zastanawiacie się co, jak i czy wogóle zrobią w przyszłości... wiadomo że teraz to tylko trasa, trasa i trasa,jak coś wydadzą (mam taką nadzieję) to conajmniej w 2011 :cry:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 22:08 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Taka ciekawostka ;)

http://www.youtube.com/watch?v=rXh8PkV9XU4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pk1dOzJXimY&feature=related


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 22:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Muszę przyznać, że zajebiście mi się podobają te interpretacje :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 09, 2009 23:34 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Sie 19, 2009 11:45
Posty: 48
O ile dobrze mi się wydaje, Mustaine czasem ogłasza w MegadethRadio, że nigdy nie usłyszę w nim Nickelback. Były może jakieś nieuprzejmości między tymi zespołami, czy może tylko mam zawodny słuch?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 09, 2009 23:50 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
szczepan napisał(a):


Świetna jest ta laska, a sprawdźcie sobie jej wersję "Raining Blood". Niszczy, jak oryginał.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 05:41 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
lubię banany napisał(a):
O ile dobrze mi się wydaje, Mustaine czasem ogłasza w MegadethRadio, że nigdy nie usłyszę w nim Nickelback. Były może jakieś nieuprzejmości między tymi zespołami, czy może tylko mam zawodny słuch?



Nie chodzi o to że są między tymi zespołami jakieś nieuprzejmości. Sprawa jest tylko tego rzędu, że Nickelback jest tak komercyjne, że bardziej się już nie da a Dave nie będzie puszczał komercyjnych kawałków bo takie są w innych radiach. W tym radiu możesz posłuchać normalnej muzy czyli takiej jaką uznaje się za nie radiową ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 00:18 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
w nowym Mystic Art oraz Hard Rockerze znajduja sie materiały o Megadeth ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 22:44 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Nergal o Megadeth:

-Ze Slayerem grałeś już trasę...
-Tak i gralibyśmy z nimi jeszcze więcej, gdyby nie Megadeth, którego lider skutecznie blokował nasze wspólne występy. Oba zespoły ruszyły w trasę bez nas, bo Mustaine (lider Megadeth) nie chciał występować z kapelą, która w tak otwarty sposób propaguje wartości niezgodne z jego chrześcijańskimi poglądami. To dziwi tym bardziej, bo sam Slayer nie ukrywa się ze swoim satanistycznym wizerunkiem.

:lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 16:29 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Pod tym względem Dave jest jebnięty moim zdaniem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 17:27 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Taka ciekawostka Poland in Dover wystąpili w jednej kompozycji

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... mID=132095

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 23:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Nie trzeba wielkiej znajomości angielskiego, żeby zrozumieć o co tutaj chodzi, tak więc miłej lektury :lol: Myślałem, żeby to wkleić do humoru, ale wyluzowałem... Mustaine jest żałosny :lol: I piszę to jako jego wielki fan ;-) Koleś ma po prostu zryty beret...

Ex-MEGADETH Guitarist JEFF YOUNG Slams DAVE MUSTAINE Over GUITAR WORLD Comments - Dec. 18, 2009

Former MEGADETH guitarist Jeff Young has penned an open letter to the band's mainman Dave Mustaine, accusing him of, among other things, "dissing, exaggerating and just plain lying on some level about nearly every talented musician that has passed through his dysfunctional little ensemble."

"Until now, I chose to keep my mouth shut, even for the VH1 'Behind the Music' episode," Jeff writes on his official MySpace blog. "And boy, could I have eaten up some serious air time with the truth about what REALLY went on 'behind the music' in MEGADETH. But it's been well over twenty years and the guy just can't seem to stop himself.

"Here [Mustaine] goes again, bragging in the pages of Guitar World about how he allegedly sings the solo melodies to all his lead guitarists!!

"Seriously, folks? This guy should take his comedy act on the road, if you'll pardon the pun.

"I can't speak for the others but as exceptional as all the MEGADETH lead guys have been, I don't believe his preposterous yarn for a second.

"Regarding the 'So Far, So Good, So What?!'-era sessions: Mustaine was nowhere in the building during any of my rhythm or lead tracking sessions. And since I came into the process at the last minute, there were also NO band rehearsals whatsoever. So when, exactly, did he sing me those solos?

"Fact is, from what I heard of his unedited 'So Far, So Good, So What?!' lead tracks, the guy can barely play his own lead lines, let alone sing some of the stunning lines that Chris [Poland], Marty [Friedman] or Glen [Drover] played."

Jeff then addresses Dave directly, stating, "Let's be clear for the record: you were not in the studio with me during any of my tracking... not one song — not one second. You know it and I know it. You need to stop blatantly lying to your fans and in the media.

"Perhaps next time you look in the mirror with the ole' 'hello me, meet the real me' crap — you'll pause to consider why you feel the need to continually perpetuate ridiculous ox manur and belittle others in order to make yourself seem more significant or talented.

"You consider yourself a 'genius,' yet after all these years, you're still not smart enough to comprehend that when you diminish others, you dimish yourself most of all — even as you clearly telegraph your raging insecurity for anyone with an ounce of insight to see. You may also want to go back and re-read the lyrics you wrote in 'Liar'. Then consider the giant glass house you've built for yourself and put your silly little stones down, once and for all. At the very least for all the players that helped create all the success you now so arrogantly and selfishly enjoy."

Young concludes his missive by stating, "Oh, and while we're at it: you may want to stop telling the world that you invented the 'spider chord!' Classical guitarists commonly use that approach and it is considered part of the standard classical guitar technique, you fool."

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 15:34 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Na liscie 10 najlepszych kapel mijającej dekady według witryny Ultimate-Guitar.com Metallica uplasowała się na miejscu pierwszym. W uzasadnieniu napisano, że nagroda to docenienie wszystkiego, co musiała przejść Metallica (sprawa Napstera, okres prawie rozpadu, St. Anger i Some Kind Of Monster), aby zakończyć dekadę niesamowitym Death Magnetic i wejściem do Rock and Roll Hall Of Fame. Poniżej pierwsza dziesiątka:

1. Metallica
2. Avenged Sevenfold
3. Muse
4. Green Day
5. Foo Fighters
6. Megadeth
7. Dream Theater
8. Mastodon
9. Lamb Of God
10. Red Hot Chili Peppers

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 19:00 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Ciekawy mini dokument wpływie Mustaine'a na muzykę metalową http://www.youtube.com/watch?v=2klEuEtOWuI
Całość ładnie podsumował Scott Ian z Anthrax słowami "Bez Mustaine'a nie było by Metalliki. Bez Mustaine'a mogło by nie być thrash metalu" :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 19:39 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Żułek napisał(a):
Na liscie 10 najlepszych kapel mijającej dekady według witryny Ultimate-Guitar.com Metallica uplasowała się na miejscu pierwszym. W uzasadnieniu napisano, że nagroda to docenienie wszystkiego, co musiała przejść Metallica (sprawa Napstera, okres prawie rozpadu, St. Anger i Some Kind Of Monster), aby zakończyć dekadę niesamowitym Death Magnetic i wejściem do Rock and Roll Hall Of Fame. Poniżej pierwsza dziesiątka:

1. Metallica
2. Avenged Sevenfold
3. Muse
4. Green Day
5. Foo Fighters
6. Megadeth
7. Dream Theater
8. Mastodon
9. Lamb Of God
10. Red Hot Chili Peppers


Jakaś z dupy ta lista. Chociażby dlatego że nie ma Nile :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group