Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 10:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 09:49 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Rudy potrzebuje mocnego impulsu, jakiejś dobrej inspiracji i metalowego albumu, który byłby bardzo dobrze przyjęty przez starych fanów. Może to trochę by zmieniło to, co się dzieję z setlistami i ogólnie koncertami. Nie wiem czy myślicie tak samo, ale to tyczy się też albumu live z trasy CtE - gdyby Mustaine podchodził do tego jak należy i był świadomy tego, że nie daje rady wokalnie w takim stopniu jak powinien, to nie byłoby tego wydawnictwa z podkładanym wokalem, bo byłoby mu potem za to wstyd. Ale jak to mawiają, pieniądz nie śmierdzi.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 06:41 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
:)

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 07:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Dave jak rasowy menel ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 12:15 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
http://www.youtube.com/watch?v=vx7GqGpvTp4#t=476

Ellefson i Broderick grają Black Sabbath :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 17:23 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
khomaniac napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=vx7GqGpvTp4#t=476

Ellefson i Broderick grają Black Sabbath :)


Kingmaker fajnie wyszedł, Hand of Doom też :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 20:17 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Mam pewne pytanie. Kojarzycie solowy album Menzy 'Life After Deth'? Powie mi ktoś okoliczności dotyczące tego albumu i dlaczego nigdy nie został oficjalnie wydany?

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 16:48 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
poczytaj se wywiadzik http://www.metal-observer.com/articles. ... =4&id=4598

fragment
Cytuj:
Your new CD is called "Life After Deth." It will be available February 15 through your website?

It's available now on my website. [www.menza.com] That was just a targeted release date. It's up there and you can purchase it right now.

Is it only available through your website?

Yes, it is. I've kind of boycotted record companies and figured, you know what? I don't want a record deal. I signed myself to my own record company [Menzanation Records]. So I am the record company, the A & R person, the producer and all that. So I can't be dropped.


ale chyba wyszła jakimś małym nakładem na cd bo jest na amazonie
http://www.amazon.com/Life-After-Deth-M ... fter+death

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 20:37 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Dzięki @Żułek :D
A teraz mam odpowiedź na swoje pytanie, które zadałem kiedyś. Przekopałem pół internetu i znalazłem jakiś przetłumaczony wywiad z Menzą, dotyczący sytuacji w 'Death. Źródło muzyka.interia.pl

Cytuj:
Były perkusista grupy Megadeth, Nick Menza, wyjawił kulisy swojego odejścia z zespołu w 1998 roku. A raczej sposobu, w jaki pozbył się go Dave Mustaine, lider formacji. "Leżę w szpitalu, nie mogę się ruszyć, a koleś dzwoni i mówi mi, że jestem wolny. Wolny? I co mam robić? Pójść do Disneylandu?" - wspomina Menza.
Dave wyrzucił Nicka z zespołu dwa dni po tym, jak perkusista przeszedł operację kolana. Nie był to skomplikowany zabieg i Nick już tydzień po opuszczeniu szpitala znów grał na perkusji.

- "Dave zadzwonił do mnie do szpitala i powiedział: Hej, wychodzi na to, że nie grasz już w zespole. Tak, dobrze mnie słyszysz. Ja mu na to mówię, że nie może tego zrobić, że Megadeth to również mój zespół. Nie Nick, to jest mój zespół i już podjąłem decyzję - usłyszałem w odpowiedzi" - wspomina były perkusista grupy, wciąż wściekły na sposób, w jaki załatwił tę sprawę Dave. Ale jest i druga strona medalu.

- "Nie wyrzucił mnie dlatego, że poszedłem na operację. Dzisiaj wiem, że dojrzewał do tej decyzji przez lata. Coraz mniej mieliśmy ze sobą wspólnego. Jemu nie podobał się kierunek w którym zmierzał zespół, mi nie podobała się sytuacja finansowa. Zarabialiśmy coraz mniej kasy, sprzedawaliśmy mniej płyt, graliśmy mniejsze koncerty... Pod koniec rzeczywiście zacząłem wszystko olewać i to musiało strasznie wkurzyć Dave'a. W pewnym momencie na próby zaczął przychodzić Jimmy, z którym Dave nagrał wcześniej płytę MD45. Sam pokazywałem mu jak się gra niektóre numery, bo miał zastąpić mnie na kilku koncertach po operacji kolana. Nie wiedziałem, że przyuczam swojego następcę" - powiedział Menza i dodał - "Dave wiele mnie nauczył i jestem dumny z tego, że grałem w tym zespole. Stworzyliśmy sporo wspaniałej muzyki i przeżyłem z tymi ludźmi mnóstwo cudownych i mniej cudownych chwil".

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 27, 2013 16:25 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
"Jimmy" To jest właśnie ten wywiad z 2002 o którym wspominałem, po którym Nick zapadł w długi "sen zimowy" nie udzielając się za bardzo w wywiadach aż do teraz.
Wpadłem na YT na taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=25nqwkFn1ws. Czy przypadkiem nie grali tego tak nisko jak grają teraz?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 27, 2013 18:37 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Strasznie słabo w tym stroju. Aż taki niski strój tam nie pasuje.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 22:55 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Sie 19, 2009 11:45
Posty: 48
stanger napisał(a):
Wpadłem na YT na taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=25nqwkFn1ws. Czy przypadkiem nie grali tego tak nisko jak grają teraz?
Stroili się tutaj do D#, teraz grają w D ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 04, 2013 21:38 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Na oficjalnym forum Megadeth pewien user zamieścił bardzo ciekawy post

Cytuj:
I ran into Willie, who was kind and gracious as always, at the Boston show, and he said that the band is considering entering the studio as soon as January! That doesn't mean it will happen, and we will have to wait for the band to say anything "official" , as always, but we might be hearing new stuff pretty quickly!


Jeśli to prawda to następcy SC możemy sie spodziewać szybciej niż myślimy

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 00:01 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Czyżby nowy album Megadeth :o

http://www.cduniverse.com/productinfo.a ... tyle=music

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 00:43 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Hmmmm... Dziwne. "Icon"... Skojarzyło mi się z tym, że jakiś czas temu Dave wspominał o chęci ponownego nagrania starych utworów...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 13:41 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
fiXXXer_85 napisał(a):
Hmmmm... Dziwne. "Icon"... Skojarzyło mi się z tym, że jakiś czas temu Dave wspominał o chęci ponownego nagrania starych utworów...


Albo to porostu kolejny "the best of" albo coś w tym stylu.

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 19:54 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Czw Paź 06, 2011 19:41
Posty: 194
Była chyba taka seria best ofów "Icon" o ile sie nie mylę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 10:03 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Jak by znalazły się tam jakieś "rare song" to kupie w innym wypadku szkoda kasy

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 20:56 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Megadeth ma wykonać ponoć w programie Jimmy Kimmel Live : “Kingmaker“, “High Speed Dirt“, “Tornado Of Souls“, “Devil’s Island“ i “Rattlehead

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 00:59 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
DI jeden z moich ulubionych kawałków z PS. Śmiało !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 17:14 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
w nowym MH jest zabawny artykuł o Megadeth ;)
artykuł a właściwie mini-artykuł jest z serii "podsumowanie roku", na 2 stronach jest 9 takich artykulików i Rudy załapał się na miejsce 3 ;)
oto i on:

Cytuj:
Dave Mustaine siedzi w fotelu i roni łzę. Obok niego na kanapie Lars. Rudemu źle bo - jak sam przyznaje - zawsze był numerem drugim. To akurat nie moja fantazja ale obraz sprzed dekady - jedna ze scen SKOM. Adaś Miauczyński - "znowu drugi, całe życie ciągle drugi" - z Nic Śmiesznego znosił to wprawdzie mężniej, ale Dave uszy do góry! Wreszcie się udało - tegoroczny Koliberek zadebiutował na 6 pozycji Bilboard Top 200 a więc aż 30 miejsc wyżej niż ostatnie studyjne nagranie Metalliki z Lou Reedem. Szkoda tylko ze sukces musiał Mustaine okupić najgorszą od lat płytą. Kiedy recenzowałem ją na tych łamach jeszcze się wahałem. Dziś waham się już tylko w jednej sprawie: gorsze to czy może jednak lepsze od Risk ? Tak, w kategorii "najnędzniejszy album zespołu pierwszoligowego" w 2013 roku zwyciężą Megadeth. Ciekawe czy Dave`a naszła - jak wspomnianego Miauczyńskiego - reflekcja o treści "nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi, kurwa"


:lol: :lol: :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group