Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Maj 10, 2024 13:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 22:12 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Hmm ja wiem tyle co napiał Dave - tzn wkurwił się za kiepską promocję Endgame


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 14:36 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Wywiad z Droverem

http://pitchblack.ca/2009/11/01/megadeth

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 04, 2009 22:28 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
może kawki ?

Image

;) ;) ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 15:18 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Czy to prawda ze Megadeth chce nagrać nowy deledysk do ... jakiejś piosenki z UA?? używając fragmenty z making of of UA

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 22:43 
Witam wszystkich forumowiczów :)
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na te informacje, ale lepszego nie widziałem, więc...
Ogólnoświatowa sprzedaż Endgame to w tej chwili ok 176 500 sztuk. United Abominations sprzedało się jak dotąd w ilości ponad 440 000, więc nie jest to chyba zły wynik, jeśli będziemy pamiętać, że sprzedaż płyt ogólnie leci ostro w dół. W samych Stanach to już ponad 80 000. Endgame jest też najdłużej (7 tygodni) na liście bb200 od czasu wydania Risk (jeśli nie liczymy składanki gratest hits, która była o tydzień dłużej).
Recka wkrótce, pozdrawiam :)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 01:07 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Poczytajcie sobie artykuł z jednej ze stron Mety:

:arrow: http://www.deathmagnetic.pl/inne/czy-en ... -magnetic/

...a zwłaszcza komentarze...

Heh aż miło się czyta 8-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 01:37 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Nie wiem czy widzieliście ten dokument ale zapodaję linkiem:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=FnwZ_7fA ... re=related

To część pierwsza. Kolejne sobie już przerzucicie Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 10:18 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
rozwajler napisał(a):
Nie wiem czy widzieliście ten dokument ale zapodaję linkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=FnwZ_7fA ... re=related

To część pierwsza. Kolejne sobie już przerzucicie

Podejrzewam, że większość widziała Behind The Music ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 10:22 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
rozwajler napisał(a):
Poczytajcie sobie artykuł z jednej ze stron Mety:

http://www.deathmagnetic.pl/inne/czy-en ... -magnetic/

...a zwłaszcza komentarze...

Heh aż miło się czyta

Było ! Radzę jednak powertować trochę forum, bo zbędnie przypominasz o tym, co dawno już wszyscy wiedzą. Póki co, w sporej części swoich postów napisałeś, o tym, co miało już miejsce, co każdy już wie, i co każdy już oglądał (Behind The Music zna raczej każdy fan Megadeth). Bez urazy oczywiście, ale musisz zrozumieć, że to trochę irytujące z Twojej strony ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 11:23 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
E tam, daj spokój chłopakowi ;)
Nikomu sie krzywda przecież nie stała z powodu jednego czy kilku postów.
Poza tym wiesz, ja czy Ty i paru jeszcze innych użytkowników jesteśmy na tym Forum niemal od początku; uczestniczymy w wielu tematach i doskonale wiemy co już było a co nie, ale nie można wymagać od nowej osoby aby na dzień dobry przewertowała ok 10 tyś. postów nim cokolwiek zechce napisać. Tak, wiem, że jest opcja szukaj, ale też nie zawsze wszystko idzie znaleźć to co chcielibyśmy dorzucić od siebie.

A co do Behind The Music, to fakt, coś na ten temat być może i było i z pewnością większość fanów to widziała, ale z drugiej strony ja sobie nie przypominam, żeby na tym forum była jakaś większa dyskusja o tym dokumencie. Uważam wręcz że zasługuje to nawet na osobny temat! Nawet nie tylko o BtM, ale ogólnie o dokumentach o Megadeth - był w końcu jeszcze np. Evolver - o tym przecież też tutaj właściwie nigdy nie było mowy (no może poza tym że ktoś wspomniał że coś takiego jest...)
Poza tym jeszcze nawiązując do Twoich słów można by powidzieć: "po co pisać o np. Rust In Peace - przecież każdy szanujący się fan Megadeth to słyszał..." ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 11:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
A co do Behind The Music, to fakt, coś na ten temat być może i było i z pewnością większość fanów to widziała, ale z drugiej strony ja sobie nie przypominam, żeby na tym forum była jakaś większa dyskusja o tym dokumencie. Uważam wręcz że zasługuje to nawet na osobny temat! Nawet nie tylko o BtM, ale ogólnie o dokumentach o Megadeth - był w końcu jeszcze np. Evolver - o tym przecież też tutaj właściwie nigdy nie było mowy (no może poza tym że ktoś wspomniał że coś takiego jest...)

Można więc założyć ;)
bialkomat napisał(a):
Poza tym jeszcze nawiązując do Twoich słów można by powidzieć: "po co pisać o np. Rust In Peace - przecież każdy szanujący się fan Megadeth to słyszał..."

Ja nie pisałem, że "po co o czymś rozmawiać, skoro każdy (i do tego szanujący się fan) to coś zna". Rozwajler napisał, że "nie wiem czy ktoś widział..." i to trochę zmienia postać rzeczy. Można więc równie dobrze napisać przykładowo: "nie wiem czy ktoś słyszał, ale macie link do Rust In Peace ;) To taka oczywista oczywistość.
Lepszym rozwiązaniem jest założenie właśnie osobnego tematu o dukomentach, o którym wspomniałeś.
bialkomat napisał(a):
ale nie można wymagać od nowej osoby aby na dzień dobry przewertowała ok 10 tyś. postów nim cokolwiek zechce napisać. Tak, wiem, że jest opcja szukaj, ale też nie zawsze wszystko idzie znaleźć to co chcielibyśmy dorzucić od siebie.

Pewnie, ale wątek z gościem od MH był całkiem niedawno i raczej jednak logiczne jest, że przy dyskusji o nowym albumie padło mnóstwo ciekawostek, odnośników itd.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 15:56 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Żułek napisał(a):
Martin Adam Friedman

rozwajler napisał(a):
Hmm... Na napisach do Last Action Hero podali w takiej kolejności jak napisałem. Ale chill


Na napisach końcowych w "that one night" tez jest Adam Martin :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 17:22 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mateusz napisał(a):
rozwajler napisał(a):
Poczytajcie sobie artykuł z jednej ze stron Mety:

http://www.deathmagnetic.pl/inne/czy-en ... -magnetic/

...a zwłaszcza komentarze...

Heh aż miło się czyta

Było ! Radzę jednak powertować trochę forum, bo zbędnie przypominasz o tym, co dawno już wszyscy wiedzą.


Było nie było, lecz ja widze pierwszy raz ten artykuł i komentarze.D ziwne bo raczej śledze forum systematycznie, tak wiec Rozwajler nie na darmo rzucił linka.

A tak w temacie: jestem zdruzgotany niskim nakładem Endgame, 80 tys. w USA i nie wiele wiecej jak drugie w reszcie swiata brzmi kiepsko i wątpie by już jakoś wielce urósł ten wynik. Zdaje sie nawet Risk doczłapał do miliona egzemlarzy. A własnie, macie może dokładne wyniki sprzedarzy wszystkich płyt? Chetnie poczytam.
Sleepwalker, czekam na recke.

A odchodząc z tematu: widziałem behind the music ale rozumiem o czym jest mowa głownie jak sa jakieś sugestywne fotki lub filmy (typu jak Junior pokazuje miejsce, w którym powstał riff do Symfonii), ewentualnie jak sa proste słowa, typu "Kick my dog" :) Macie może polskie napisy?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 17:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
A tak w temacie: jestem zdruzgotany niskim nakładem Endgame, 80 tys. w USA i nie wiele wiecej jak drugie w reszcie swiata brzmi kiepsko i wątpie by już jakoś wielce urósł ten wynik.


ale czemu ? Megadeth od wielu lat żyje z koncertów, zwłaszcza ze wytwórnia ponoć olała promocja (chociaż u nas była była dobrze promowana, jak żadna wcześniej)

Cytuj:
Zdaje sie nawet Risk doczłapał do miliona egzemlarzy. A własnie, macie może dokładne wyniki sprzedarzy wszystkich płyt? Chetnie poczytam.


wątpie ;)

Cytuj:
U.S. only. Sales through clubs such as BMG aren't included. Rounded to the nearest 1,000 or 100 when applicable. *'s indicate that an album was released prior to 5/25/91, so not all sales are counted.

As of September 19, 2007:

* Killing is My Business...And Business is Good! (original, out of print) - 198,000
Killing is My Business...And Business is Good! (2002 remaster) - 65,000
Killing is My Business...And Business is Good! (2002 remaster, clean version) - 6,200
* Peace Sells...But Who's Buying? - 628,000
Peace Sells...But Who's Buying? (5.1 DVD) - 2,200
* So Far, So Good...So What! - 401,000
* Rust In Peace - 809,000
* Rusted Pieces (video, out of print) - 37,000
Countdown to Extinction - 2,312,000
Exposure of a Dream (video, out of print) - 27,000
Youthanasia - 955,000
Evolver: The Making of Youthanasia (video, out of print) - 25,000
Hidden Treasures (out of print) - 286,000
Cryptic Writings - 798,000
Risk - 328,000
Capitol Punishment: The Megadeth Years (out of print) - 200,000
Behind the Music (Extended Version DVD) - 13,000
The World Needs A Hero - 224,000
Rude Awakening (live album, two CD version) - 69,000
Rude Awakening (alternate versions) - 9,600
Rude Awakening (DVD) - 63,000
Still, Alive...& Well? (out of print) - 26,000
The System Has Failed - 194,000
Video Hits (DVD) - 40,000
Greatest Hits: Back to the Start - 268,000
Greatest Hits: Back to the Start (Limited Edition) - 20,000
The Arsenal of Megadeth (DVD) - 36,000
That One Night: Live In Buenos Aires (DVD) - 27,000
That One Night: Live In Buenos Aires (CD) - 3,400
United Abominations: 129,000


i koniec offtopa ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 19:45 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
A tak w temacie: jestem zdruzgotany niskim nakładem Endgame, 80 tys. w USA i nie wiele wiecej jak drugie w reszcie swiata brzmi kiepsko i wątpie by już jakoś wielce urósł ten wynik. Zdaje sie nawet Risk doczłapał do miliona egzemlarzy.

Yer, ale przecież kiedyś to były zupełnie inne czasy. Chodzi mi w tym momencie głównie o brak internetu. Nie twierdzę oczywiście, że wszyscy ściągaja na potęgę i nikt nie kupuje płyt, ale jednak faktem jest, że rozwój internetu, a co za tym idzie - powrzechna i łatwa dostępność wszystkiego, jednak wpłynęła na kondycję rynku fonograficznego na świecie i myślę, że niewiele już razy będziemy mieli doczynienia z jakimikolwiek rekordami sprzedaży...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 19:52 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
chyba, że najniższymi :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 16:30 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Żułek napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
A tak w temacie: jestem zdruzgotany niskim nakładem Endgame, 80 tys. w USA i nie wiele wiecej jak drugie w reszcie swiata brzmi kiepsko i wątpie by już jakoś wielce urósł ten wynik.


ale czemu ? Megadeth od wielu lat żyje z koncertów, zwłaszcza ze wytwórnia ponoć olała promocja (chociaż u nas była była dobrze promowana, jak żadna wcześniej)


Szokująco mało - temu. Kto wie, może nowy Behemoth ma lepszy wynik.

Żułek napisał(a):
[
Cytuj:
Zdaje sie nawet Risk doczłapał do miliona egzemlarzy. A własnie, macie może dokładne wyniki sprzedarzy wszystkich płyt? Chetnie poczytam.


wątpie ;)


Znaczy wątpisz, że Risk nie ma miliona? W sumie to watpliwe jeśli w USA poszło jedynie 328 tysiecy, na świecie można dodać drugie tyle i powinno być coś około 700. Jak na tak znienawidzona płyte to i tak super wynik.

Żułek napisał(a):
[
Cytuj:
U.S. only. Sales through clubs such as BMG aren't included. Rounded to the nearest 1,000 or 100 when applicable. *'s indicate that an album was released prior to 5/25/91, so not all sales are counted.

As of September 19, 2007:

* Killing is My Business...And Business is Good! (original, out of print) - 198,000
Killing is My Business...And Business is Good! (2002 remaster) - 65,000
Killing is My Business...And Business is Good! (2002 remaster, clean version) - 6,200
* Peace Sells...But Who's Buying? - 628,000
Peace Sells...But Who's Buying? (5.1 DVD) - 2,200
* So Far, So Good...So What! - 401,000
* Rust In Peace - 809,000
* Rusted Pieces (video, out of print) - 37,000
Countdown to Extinction - 2,312,000
Exposure of a Dream (video, out of print) - 27,000
Youthanasia - 955,000
Evolver: The Making of Youthanasia (video, out of print) - 25,000
Hidden Treasures (out of print) - 286,000
Cryptic Writings - 798,000
Risk - 328,000
Capitol Punishment: The Megadeth Years (out of print) - 200,000
Behind the Music (Extended Version DVD) - 13,000
The World Needs A Hero - 224,000
Rude Awakening (live album, two CD version) - 69,000
Rude Awakening (alternate versions) - 9,600
Rude Awakening (DVD) - 63,000
Still, Alive...& Well? (out of print) - 26,000
The System Has Failed - 194,000
Video Hits (DVD) - 40,000
Greatest Hits: Back to the Start - 268,000
Greatest Hits: Back to the Start (Limited Edition) - 20,000
The Arsenal of Megadeth (DVD) - 36,000
That One Night: Live In Buenos Aires (DVD) - 27,000
That One Night: Live In Buenos Aires (CD) - 3,400
United Abominations: 129,000



Dzieki Żułku!
Tylko z tego co widze to sa wyniki tylko z USA, bardzeij interesowałby mnie świat. ;)
Zaskoczył mnie całkiem przyzwoity wynik Hidden Treasures. Oraz troche to, że ta słynna Youthanasia nie dobiła jeszcze do miliona w Stanach.

Bialkomat, dobrze Cie rozumiem.
Ale jak na tak olbrzymi kraj jak USA 80 tys.to naprawde malutko, nie wazne jakie sa czasy. W takiej Polsce, gdzie rynek jest ze 100 razy mniejszy mnostwo płyt dochodzi do 50 tys. Ostatnio zaskoczyła mnie sprzedarz nowej płyty Closterkeller -zespołu raczej niszowego, a jednak po miesiacu poszło juz 9 tys. Na warunki USA byłoby to coś około 900 tys, no dobra niech bedzie nawet 200 tys. Po prostu porównujac te 80 tys. dla Megadeth to starsznie skromnituki wynik.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 16:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Tylko z tego co widze to sa wyniki tylko z USA, bardzeij interesowałby mnie świat. ;)


takich chyba nie ma ;)

Cytuj:
Zaskoczył mnie całkiem przyzwoity wynik Hidden Treasures. Oraz troche to, że ta słynna Youthanasia nie dobiła jeszcze do miliona w Stanach.


nie zupełnie

z oficialnej:
Cytuj:
The album reached #4 on U.S. Billboard charts and was certified Platinum in 1995.


czyli jest ponad milion ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 17:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jak do składu wrócą Junior, Marty, Nick i nagrają wspólnie album, to bez promocji sprzeda się w nakładzie zbliżonym do CTE ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 13:31 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 11:26
Posty: 191
Miejscowość: Śląsk
Dla tych co jeszcze nie wiedzą:

Mustaine:

"Megadeth has been on the forefront of music for over 25 years. Now we're breaking ground in radio. We're giving metalheads everywhere a look inside and an opportunity to see what influences our world and music."
I was thinking of my new slogan, "Megadeth Radio - where you'll neeeeeeeever hear Nickleback!"

Link do radia: http://www.megadeth.com/megadethradio/

;)

_________________
Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość.- J.Piłsudski


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group