Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lis 02, 2013 19:47 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 10, 2011 23:38
Posty: 113
I bardzo dobrze, ze dostało się Super Koliberowi.Kaszana i tyle.


Holy Wars już po raz kolejny wygrywa, być może słusznie, ale rażą mnie niskie pozycje genialnych utworów z PS, czyli The Conjuring i Bad Omen.Ale to tylko moje zdanie, że zasługują na wyższą notę.
Cieszę się z dobrej pozycji Good Mourning/Black Friday i Set The World Afire.Tornado Of Souls za solówkę jeszcze może być wysoko, ale IMDH trochę za wysoko.Widział bym je gdzieś w pierwszej dziesiątce, ale nie na 3cim miejscu.

A najlepsze, że Dance In The Rain, z którego przed wydaniem płyty wszyscy się śmiali za tytuł jest najlepszym utworem z płyty i wylądowaniu w rankingu z całkiem niezgorszą średnią. :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 02, 2013 23:24 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Cytuj:
rażą mnie niskie pozycje genialnych utworów z PS, czyli The Conjuring i Bad Omen


Ta. A mnie razi wyższa pozycja Trusta od The Conjuring...

Swoją drogą w czasach nowożytnych (tj. po reaktywacji) najwyżej sklasyfikowany jest 15 Blackmail The Universe 8,39 8-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 09:16 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Dziękuję Państwu za wspólną zabawę :) No to teraz przesłać ranking Rudemu i niech kombinuje nad nowym albumem :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 09:42 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
rozwajler napisał(a):
Swoją drogą w czasach nowożytnych (tj. po reaktywacji) najwyżej sklasyfikowany jest 15 Blackmail The Universe 8,39 8-)
A drugi w tej 'kategorii' Kick The Chair, też z TSHF :]


Natomiast trzeci najwyżej notowany kawałek z SC, to.. cover. Żenua..


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 10:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
fiXXXer_85 napisał(a):
No to teraz przesłać ranking Rudemu i niech kombinuje nad nowym albumem

Temat się przewija nie po raz pierwszy. Może ktoś jest chętny na podjęcie inicjatywy ?

A tak w ogóle to dzięki Przemek, że ponownie ogarnąłeś temat rankingu. Szacun :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 10:32 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
A tak w ogóle to dzięki Przemek, że ponownie ogarnąłeś temat rankingu. Szacun :)

Ee, to nie jest większy problem jak mam już przygotowaną tabelkę, która wszystko liczy :)
Inna sprawa, że tym razem była wyjątkowo słaba mobilizacja i szło to wszystko jak krew z nosa...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 11:00 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Inna sprawa, że tym razem była wyjątkowo słaba mobilizacja i szło to wszystko jak krew z nosa...

Domyślam się, że tym miałeś największy beret. Wyniki również jakoś nie są "szeroko komentowane", co pokazuje, że zainteresowanie forum słabnie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 11:32 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Forum żyje jedynie w okresach tworzenia nowych albumów i krótko po ich wydaniu.

Jeszcze w czasach występów wielkiej czwórki coś się działo bo było to coś nowego. Czas godzenia się, wspólne słit focie Dejwa i Dżejmsa itp. teraz nic się nie dzieje więc i na forum nie ma czego komentować.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 11:41 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
mateusz napisał(a):
Wyniki również jakoś nie są "szeroko komentowane", co pokazuje, że zainteresowanie forum słabnie.


Tak naprawdę nie ma co za bardzo komentować. Które miejsce zajął SC nikogo bardzo nie dziwi, a w reszta listy też bez jakiś rewolucyjnych zmian.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 12:02 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
rozwajler napisał(a):
Forum żyje jedynie w okresach tworzenia nowych albumów i krótko po ich wydaniu.

Jeszcze w czasach występów wielkiej czwórki coś się działo bo było to coś nowego.

No najbardziej to ono żyło w okresie swojego formowania się. To były czasy - człowiek nie nadążał z czytaniem i pisaniem :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 12:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
khomaniac napisał(a):
Tak naprawdę nie ma co za bardzo komentować. Które miejsce zajął SC nikogo bardzo nie dziwi, a w reszta listy też bez jakiś rewolucyjnych zmian.

Tak, jestem świadomy tego, jednak zawsze jakieś większe zamieszanie było.
bialkomat napisał(a):
No najbardziej to ono żyło w okresie swojego formowania się. To były czasy - człowiek nie nadążał z czytaniem i pisaniem

Ta, radocha była niesamowita. Wtedy to się pisało posty długie jak wypracowania. Teraz rzadko kto ma coś do powiedzenia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 14:21 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no cóż mimo wszystko troszke zaskoczyło mnie SC ponieważ wg rankingu albumów jest mimo wszystko przed Riskiem a miałem cichą nadzieje że jednak będzie ostatni ;) Dance In The Rain ciągnie album w góre, nie wiem co widzicie w tym kawałku Image
szkoda że kawałki z TWNAH (1000, Moto, tytułowy) tak strasznie spadły w dół :roll:

mateusz napisał(a):
bialkomat napisał(a):
No najbardziej to ono żyło w okresie swojego formowania się. To były czasy - człowiek nie nadążał z czytaniem i pisaniem

Ta, radocha była niesamowita. Wtedy to się pisało posty długie jak wypracowania. Teraz rzadko kto ma coś do powiedzenia.


rozwiązenie jest tylko jedno, trzeba zapomnieć na chwile o Megadeth a skupić się na innych zespołach, przecież płyty wychodzą cały czas a postów nie ma prawie wcale, wstydzcie się ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 14:59 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Nie no nie ma nad czym ubolewać, Khomaniac ma w gruncie rzeczy rację, że opublikowanie kolejnej wersji rankingu nie jest jakimś szczególnym pretekstem do wielostronicowych dyskusji.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 15:37 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Haha Koliber ostatni :D Spodziewałem się, że nie zajmie wysokiej pozycji ale nie, że będzie ostatni. Fani dali upust swojej złości. Pierwsza trójka jak najbardziej zasłużona, dalej też jest nieźle, nie spodziewałem się, że Wake up Dead będzie tak wysoko.

mateusz napisał(a):
TH1RT3EN wyżej od TSHF :shock: Tak kiepski album wyżej od tak kapitalnego Systemu...


Trzynastka nie jest zła, może gorsza od Systemu ale dużo jej nie brakuje. Na szczęście jest wyżej od UA czy TWNaH ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 17:05 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Mnie tam wyniki zaskoczyły.
Bardzo wzrosły akcje So Far, co widać również po wejściu Darkest Hour na podium. Wg mnie jest to bardzo na wyrost, ale to właśnie jest ciekawe.

Coś co mnie rozwaliło najbardziej to takie mdławe Addicted To Chaos w top 20. Dla mnie to akurat jeden z gorszych numerów z Youthanasii a się okazuje najbardziej cenionym i wywindowanym do ścisłej czołówki.

Blackmail The Universe w top 20 to też trochę skandal ;) Choc naprawdę bardzo sobie go cenię.

Ciekawie ułożyła się czołówka z Endgame - miejsca od 22 do 25 - 4 pod rząd. I tutaj jednocześnie moj mały bunt, że z tak zajebistej płyty nie ma nic w top 20. A tytułowy w ogole gdzieś nisko.

A co do Super Collider to myślałem, że będzie na ostatnim, więc pokazaliśmy raczej, że nie jest tak najgorzej.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 22:58 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Coś co mnie rozwaliło najbardziej to takie mdławe Addicted To Chaos w top 20. Dla mnie to akurat jeden z gorszych numerów z Youthanasii a się okazuje najbardziej cenionym i wywindowanym do ścisłej czołówki.

Nieco wyżej z Y jest jednak jeszcze ATLM, ale żadna to też sensacja
Cytuj:
Ciekawie ułożyła się czołówka z Endgame - miejsca od 22 do 25 - 4 pod rząd. I tutaj jednocześnie moj mały bunt, że z tak zajebistej płyty nie ma nic w top 20. A tytułowy w ogole gdzieś nisko.

Z tytułowym bym się zgodził, na pewno zasługuje na przynajmniej kilka oczek wyżej. W ogóle nie kumam, że z Endgame najlepiej został oceniony This Day We Fight :roll:
Cytuj:
A co do Super Collider to myślałem, że będzie na ostatnim, więc pokazaliśmy raczej, że nie jest tak najgorzej.

W przedostatnim miejscu w rankingu albumów z niewiele wyższą notą od Riska ja osobiście nie potrafię doszukać się żadnych pozytywów. Megadeth zapikował ostro w dół i trza to uczciwie przyznać - jest nieciekawie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 23:05 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
bialkomat napisał(a):
[ Megadeth zapikował ostro w dół i trza to uczciwie przyznać - jest nieciekawie.


A ja boję się o przyszłość tej kapeli. Oby odbili się od dna tzn od Super Collider albumem choć na poziomie The World Needs A Hero

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 11:20 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Argo napisał(a):
bialkomat napisał(a):
[ Megadeth zapikował ostro w dół i trza to uczciwie przyznać - jest nieciekawie.


A ja boję się o przyszłość tej kapeli. Oby odbili się od dna tzn od Super Collider albumem choć na poziomie The World Needs A Hero


Wydaje mi się, że Rudy jest jednak w pewnym stopniu świadomy klapy i zawodu fanów. Oczywiście nie przyzna się do tego, bo ego mu nie pozwoli - ale następny album pokaże, czy uznał on Koliberka za porażkę. Znając życie będzie tak jak teraz, rozbudzą oczekiwania fanów, żeby potem po wysłuchaniu mogli oni popełnić zbiorowe samobójstwo.

Ranking nie jest raczej zbyt zaskakujący. Spodziewałem się jednak, że System otrzyma wyższą lokatę. Ale jako, że to jest ranking albumów na podstawie ocen pojedynczych kawałków, to z pewnością różniłby się od rankingu, w którym głosuje się na płyty jako całość.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 11:34 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Vic Rattlehead napisał(a):
Wydaje mi się, że Rudy jest jednak w pewnym stopniu świadomy klapy i zawodu fanów. Oczywiście nie przyzna się do tego, bo ego mu nie pozwoli - ale następny album pokaże, czy uznał on Koliberka za porażkę. Znając życie będzie tak jak teraz, rozbudzą oczekiwania fanów, żeby potem po wysłuchaniu mogli oni popełnić zbiorowe samobójstwo.

Przyznać może się nie przyzna, ale z drugiej strony pokazał już kiedyś, że potrafi się uczyć na błędach i wyciągać wnioski (vide Risk, zresztą tutaj nigdy się nie odżegnywał od faktu, że zdeczko zbłądził). Miejmy nadzieję, że aktualna forma kapeli okaże się tą przysłowiową sprężyną, która najpierw schodzi w dół aby się odbić.
Cytuj:
Ale jako, że to jest ranking albumów na podstawie ocen pojedynczych kawałków, to z pewnością różniłby się od rankingu, w którym głosuje się na płyty jako całość.

Zgadza się, dlatego ten ranking płyt wrzucam bardziej jako taką ciekawostkę. Wiadomo, że albumu nie odbiera się jako średnią arytmetyczną poszczególnych zawartych na nim utworów.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 14:59 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
bialkomat napisał(a):
Vic Rattlehead napisał(a):
Cytuj:
Ale jako, że to jest ranking albumów na podstawie ocen pojedynczych kawałków, to z pewnością różniłby się od rankingu, w którym głosuje się na płyty jako całość.

Zgadza się, dlatego ten ranking płyt wrzucam bardziej jako taką ciekawostkę. Wiadomo, że albumu nie odbiera się jako średnią arytmetyczną poszczególnych zawartych na nim utworów.


Ciekaw jestem jak odrębny ranking płyt wyglądałby w odniesieniu do tego. Co myślicie o tym, żeby coś takiego zrobić?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group