Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 20, 2024 16:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:23 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
mateusz napisał(a):
Wszem i wobec wiadome jest, że muzycy Metallicy mogą nosić sprzęt Megadeth, bo mają zwyczajnie słabsze umiejętności. Sądzę, że kierowałeś się tutaj gustem wyłącznie i jakąś popularnością.

No kierujemy się gustem i odczuciami. Jeśli mielibyśmy się kierować tylko techniką to muzycy Megadeth powinni nosić sprzęt muzykom Atheist itd. itp. ;)

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:46 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Cytuj:
muzycy Megadeth powinni nosić sprzęt muzykom Atheist itd. itp.


No tak. Friedman, Drover, Broderick, Poland to obecnie jedni z najlepszych gitarzystów na świecie. Lo Menzo to rockowy klasyk basowy, Ellefson to legenda thrashu, Menza Samuelson i Drover (s) to cholernie świetni perkusiści a Mustaine w swoich technikach jest zajebiście innowacyjny. W Metalu mało który zespół tak technicznych muzyków :P

Ciekaw jestem jakie to utwory Metalliki mogą osiągnąć skale światową. Jak dla mnie żaden nie wybija się w tej skali poza jakieś 3-4 ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 13:05 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
MegaMSG napisał(a):
No tak. Friedman, Drover, Broderick, Poland to obecnie jedni z najlepszych gitarzystów na świecie. Lo Menzo to rockowy klasyk basowy, Ellefson to legenda thrashu, Menza Samuelson i Drover (s) to cholernie świetni perkusiści a Mustaine w swoich technikach jest zajebiście innowacyjny. W Metalu mało który zespół tak technicznych muzyków :P


Nie chcę zaczynać durnej dyskusji, ale zdaje mi się, że nie wiesz o istnieniu Atheist. ;) Nikt nie mówił, że muzycy M są słabi, tylko zwróciłem uwagę na kolejne cienkie porównanie, że jedni są lepsi od innych. I jak to już kilka osób pisało - majstersztyk techniczny nie równa się sukcesowi kompozycyjnemu. Nie wypowiadam się nawet w kategorii metalu, najprostszy przykład to 'Satisfaction' Stonesów - banał, z błędem gramatycznym, a po dziś dzień kopie dupę całemu światu. ;)

P.S. Polecam się jednak z Atheist zapoznać.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 13:31 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
mateusz napisał(a):
To mnie trochę zdziwiło. Megadeth byś nie dał 10 w sklai światowej a Metallice, owszem. Wszem i wobec wiadome jest, że muzycy Metallicy mogą nosić sprzęt Megadeth, bo mają zwyczajnie słabsze umiejętności. Sądzę, że kierowałeś się tutaj gustem wyłącznie i jakąś popularnością.


popularność nie ma tu nic do rzeczy ;) a umiejętności (słabsze)m jakoś nie przeszkodziły Metallice w skomponowaniu takich dzieł jak "The Call of Ktulu", "Master of puppets" czy "One" - uważam, ze Megadeth nie ma w swym dorobku tak znamienitych dzieł (ma tylko trochę nieznacznie mniejsze, ale to wystarczy by nie dać maksa ;) )

Cytuj:
Ciekaw jestem jakie to utwory Metalliki mogą osiągnąć skale światową. Jak dla mnie żaden nie wybija się w tej skali poza jakieś 3-4


dlatego nikt nie pyta Cię o zdanie ;)

Cytuj:
No tak. Friedman, Drover, Broderick, Poland to obecnie jedni z najlepszych gitarzystów na świecie. Lo Menzo to rockowy klasyk basowy, Ellefson to legenda thrashu, Menza Samuelson i Drover (s) to cholernie świetni perkusiści a Mustaine w swoich technikach jest zajebiście innowacyjny. W Metalu mało który zespół tak technicznych muzyków

jak widać sama technika to za mało, skoro tacy muzycy popełniali tak mało ambitne płyty jak "Youthanasia", "Cryptic..." czy "Risk" ;) zawierające generalnie miłe dla ucha melodie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 14:36 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Anka napisał(a):
popularność nie ma tu nic do rzeczy a umiejętności (słabsze)m jakoś nie przeszkodziły Metallice w skomponowaniu takich dzieł jak "The Call of Ktulu", "Master of puppets" czy "One" - uważam, ze Megadeth nie ma w swym dorobku tak znamienitych dzieł (ma tylko trochę nieznacznie mniejsze, ale to wystarczy by nie dać maksa )

W Call pomógł Dave ;)
Rozumiem Cię, czyli już wiem, ze nie kierowałeś się właśnie techniką, ale utwory, które wymieniłeś nie stanowią też o tym, by dac ocene 10 pewnym kawałkom Metallicy, bo tutaj znowu wkrada się gust. Ty dasz 10 - inni niżej, a dzadzą jakimś utworom Megadeth 10.
To jest kwestia już wyłącznie gustu odnośnie tego czy Megadeth nie ma lepszych kompozycji od tych, które wymieniłeś przy Metallice ;)
Tobie się podobają ww kawałki i dałbyś im 10 a dla mnie są lepsze od tych SOD, Holy Wars, Tornado Of Souls i wiele innych - czyli zwyczajnie kwestia gustu.
Nikt nikomu nie udowodni, co jest lepsze tak naprawdę.
Anka napisał(a):
jak widać sama technika to za mało, skoro tacy muzycy popełniali tak mało ambitne płyty jak "Youthanasia", "Cryptic..." czy "Risk" zawierające generalnie miłe dla ucha melodie

Jasne, ja również nie jestem w stanie ocenia dorobku muzycznego kierując się techniką.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 19:08 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Anka, ale ty pierdolisz :P To w takim razie ja będę walił siekierą po jajach facetów i przystawiał mikrofon to ust. Wtedy będzie tró i bez melodyjek. Kurde wkurza mnie twierdzenie że melodyjki są be bo nie są tró. Megadeth na Y , CW i Risk był dojrzały, pokazywał umiar w grze, ale oczywiście i tak jest pełno tró fanów thrash metalu dla których Loady, Stompy czy Riski to gówna bo tam były melodyjki i łagodniejsze brzmienie. Ocenajcie do k***- nędzy samą muzykę na danym albumie. Risk jak dla mnie jest lepszy muzycznie od Peace Sells czy CTE, pokazuje o wiele więcej i jest ciekawszym albumem (jak dla mnie). Inna sprawa że Risk jest świetnym albumem Rockowym, a Peace Sells i CTE to klasyki metalowe.

Deceiver, Atheist znam, ale Megadeth i tak ma najlepszych muzyków w Metalu. Bo wybacz ale muzycy Atheist nie są wybitnie znani i doceniani jak taki Friedman ;) To chyba o czymś świadczy. Poza tym nie twierdze że muzyka megadethu jest super techniczna, chodzi mi głównie o muzyków.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 19:39 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
MegaMSG napisał(a):
Deceiver, Atheist znam, ale Megadeth i tak ma najlepszych muzyków w Metalu. Bo wybacz ale muzycy Atheist nie są wybitnie znani i doceniani jak taki Friedman ;) To chyba o czymś świadczy. Poza tym nie twierdze że muzyka megadethu jest super techniczna, chodzi mi głównie o muzyków.


No bez jaj, pewnie, że nie są bo trudniejszą muzę grali i zrobili to za szybko nie tak jak Schuldiner. Podobnie jak Mekong Delta.
Ale to, że nie zdobyli takiej sławy jak Megadeth nie znaczy, że są gorszymi muzykami, no litości. Popularność nie jest miarą umiejętności. Najlepiej to widać na porównaniu Metallica - Megadeth. Ta pierwsza sławniejsza i prostsze, ale mocniejsze w przekazie kompozycje, a jednak muzycy Megadeth lepsi.

Z innej beczki - kto sławniejszy Pink czy Britney?...
No właśnie, a ta pierwsza lepiej śpiewa. :lol:

Cytuj:
To w takim razie ja będę walił siekierą po jajach facetów i przystawiał mikrofon to ust. Wtedy będzie tró i bez melodyjek.

Z power metalem nie wyskakuj...

Cytuj:
Kurde wkurza mnie twierdzenie że melodyjki są be bo nie są tró. Megadeth na Y , CW i Risk był dojrzały, pokazywał umiar w grze,

Nikt nie powiedział, że nie są true. Dla mnie Y i Risk to zwyczajnie słabe płyty, nawet nie chodzi o umiar w grze, bo kompozycje też w większości 'leżą', są ubogie i w kopa i w emocje, ale oczywiście jako tró fan możesz mieć inne zdanie. :twisted:
Cytuj:
Ocenajcie do k***- nędzy samą muzykę na danym albumie.

Oceniamy, ale gusta mamy inne. ;)

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 19:50 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
W Call pomógł Dave


no oczywiście, wsak był w Metallice ;)

Cytuj:
Rozumiem Cię, czyli już wiem, ze nie kierowałeś się właśnie techniką, ale utwory, które wymieniłeś nie stanowią też o tym, by dac ocene 10 pewnym kawałkom Metallicy, bo tutaj znowu wkrada się gust. Ty dasz 10 - inni niżej, a dzadzą jakimś utworom Megadeth 10.
To jest kwestia już wyłącznie gustu odnośnie tego czy Megadeth nie ma lepszych kompozycji od tych, które wymieniłeś przy Metallice


nie jest to tylko kwestia gustu, owszem gust ma tu sporo do powiedzenia, ale technika również się liczy... ale nie tylko - ja odnoszę poszczególne numery i rozpatruję pod takimi kryteriami:
1. struktura/budowa danej kompozycji (w tym riffy, rytm, tempo uitd) plus jej więsza lub mniejsza złożoność, a także technika, która nie jest najważniejsza jednak, bo sama technika dobrego dzieła nie tworzy (gust tu się nie liczy)
2. feeling - czyli emocje, klimat, uczucia, jakie danej kompozycji towarzyszą (gust tu ma znaczenie)
3. co wnosi dany utwór do danego gatunku muzycznego (tu gust nie ma znaczenia)

PS
oczywiście dany utwór MUSI mi się podobać!!!

Cytuj:
Tobie się podobają ww kawałki i dałbyś im 10 a dla mnie są lepsze od tych SOD, Holy Wars, Tornado Of Souls i wiele innych - czyli zwyczajnie kwestia gustu.


nie tak do końca, wszak ja też te wymienione utwory Megadeth lubię... tu rzecz rozbija się pomiędzy ulubionymi utworami - mogę coś bardziej lubić, ale nie muszę tego wyżej cenić! (przykład pierwszy z brzegu - zdcecydowanie bardziej lubię Tempo of the Damned Exodusa od Reign in Blood Slayera, ale wyżej cenię płytę Zabójcy)

Cytuj:
Nikt nikomu nie udowodni, co jest lepsze tak naprawdę.


zakładając że NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK OBIEKTYWIZMA W MUZYCE - trudno jest udowodnić, że coś jest lepsze... można udowodnić, ze coś jest bardziej złożone, bardziej technicznie zagrane, ma większy klimat, że coś wezszło do ogólnoprzyjętego kanonu, że coś jest kamieniem milowym - ale nie musi to być dla KAZDEGO lepsze, ale tylko dlatego ze większość ludzi mówi lepsze - myśli ULUBIONE/bardziej lubiane

Cytuj:
Anka, ale ty pierdolisz


a co od razu mam dać w zęby?? ;)

Cytuj:
Kurde wkurza mnie twierdzenie że melodyjki są be bo nie są tró. Megadeth na Y , CW i Risk był dojrzały, pokazywał umiar w grze, ale oczywiście i tak jest pełno tró fanów thrash metalu dla których Loady, Stompy czy Riski to gówna bo tam były melodyjki i łagodniejsze brzmienie.


dojrzały Megadeth był na RIP i CTE, ambitny tylko do RIP ;) umiar w grze zastąp chęcią sprzedania większej ilości płyt (stąd te melodyjki u Mustaine'a)

co do LOAD to się mylisz... u mnie ma 8,5/10 i mocno dystansuje wszystko co Megadeth nagrał po... RIP (z wyłączeniem HT) ;) poza tym Metallica na LOAD wcale nie była aż tak melodyjna jak Megadeth od Yothanasii (wywal trzy balladki z LOAD i masz naprawdę ciężką hardrockową płytę)

Cytuj:
Ocenajcie do k***- nędzy samą muzykę na danym albumie. Risk jak dla mnie jest lepszy muzycznie od Peace Sells czy CTE, pokazuje o wiele więcej i jest ciekawszym albumem (jak dla mnie).


"Ray of Light" Madonny jest muzycznie lepsza od 50% wszelakich płyt heavymetalowych razem wzietych ;)

poza tym - jak ktoś lubi miłe melodie pop-rockowe i ceni je nad dobry technicznie thrash (2,3,4 płyta Megadeth) to niech nie wypowiada się o HEAVY METALU ;)

jak znajdę czas i chęci zrecenzuję RISKa

Cytuj:
Deceiver, Atheist znam, ale Megadeth i tak ma najlepszych muzyków w Metalu. Bo wybacz ale muzycy Atheist nie są wybitnie znani i doceniani jak taki Friedman To chyba o czymś świadczy. Poza tym nie twierdze że muzyka megadethu jest super techniczna, chodzi mi głównie o muzyków.


Michael Jackson i Madonna są bardziej znani, ale nie oznacza to że ich muzyka jest najlepsza (może być najbardzie popularna, znana) ;)

co do muzyków Megadeth - dobry muzyk, to jeszcze nie wszystko, to nie jest gwarancja BARDZO DOBREGO utworu/płyty... przykład - proszę - płyta Metalmorphosis zespołu Killing Machine (skład mistrzowski, śmietanka muzyków, której szukać ze świecą), a płyta - tylko dobra!!

pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy życzę
cdn. ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 19:51 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
aaaaa muszę coś dopisać koledze deceiverowi (równocześnie pisaliśmy posta)

Cytuj:
Z power metalem nie wyskakuj...


masz źle opisany power metal ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 20:04 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Anka napisał(a):
Cytuj:
Z power metalem nie wyskakuj...


masz źle opisany power metal ;)

Wiem wiem, szydziłem z tej popularniejszej klasyfikacji (zaoceanicznej) jakoś tak pod rozmówcę. ;)

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 20:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Po pierwsze: offtop

Po drugie: ochłońcie, bo się zaczyna robić nerwowo (tego się po tym forum nie spodziewałem...)

Po trzecie: zamknąć temat, bo wyniki chyba skomentowane na 100 sposobów :lol:

Poza tym z kilkoma opiniami się tutaj zgadzam, ale kilka mnie naprawdę nieźle rozśmieszyło hah! :lol:

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 20:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie chce mi sie komentować specjalnie wyników chociaż kilka kawałków mnie nieco zdziwiło

typowałem ze wygra Holy Wars jednak przegrał minimalnie z Five Magics
w sumie to był taki cichy faworyt rankingu i wiedziałem ze bedzie wysoko ale nie aż tak
dosyc wysoko jest Rust In Peace... Polaris i Take No Prisoners co cieszy chociaż podejrzewam tak jak bialko pisał wiec sie powtarzał nie bede ;)

dziwne ze Poison Was The Cure jest na 18 miejscu :o nie rozumiem tego :roll:
wysoko została oceniona Y to tylko potwierdza ze to cholernie równa płyta
dziwią ,mnie nieskie oceny wiekszośći TWNAH ale widocznie nie każdy ja do konca rozumie ;)

10 Countdown To Extinction - dobry kawałek ale jak dla mnie za wysoko
38 Peace Sells - chyba faktycznie sie wiekszości przejadło
81 Duke Nukem Theme oraz 96 Silent Scorn to jakaś kpina aby te dziadoskie kawałki były w rankingu a swietnego ponad instrumentala Absolution z remastera Y nie było :evil:
89 Rattlehead i 101 Anarchy In The U.K. to już wogule porażka dla mnie w tym rankingu
cały Risk no powiedzmy ze miał zły dzien ;)

Marko napisał(a):
Po pierwsze: offtop


znowu :roll:

Cytuj:
Po drugie: ochłońcie, bo się zaczyna robić nerwowo (tego się po tym forum nie spodziewałem...)


na każdym forum jest nerwowo jeśli do głosu dochodzą fanatycy ;)

Cytuj:
Po trzecie: zamknąć temat, bo wyniki chyba skomentowane na 100 sposobów :lol:


jestem za, najwyzej sie odblokuje jakby pojawiła sie nowa osoba która by podała ocenki
ale wydaje mi sie ze powinien o tym zdecydować bialko, w koncu to on prowadzi ranking

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 21:07 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Marko napisał(a):
Po drugie: ochłońcie, bo się zaczyna robić nerwowo (tego się po tym forum nie spodziewałem...)

No bez jaj? Gdzie?

Cytuj:
Po pierwsze: offtop
Cytuj:
znowu :roll:

No żeby Żułek na to uwagę zwracał to jestem w szoku. :lol:

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 21:13 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie no nie mam nic przeciwko bo ciekawie sie was czyta :)
ale Atheist raczej nie ma wiele wspólnego z rankingiem utworów Megadeth :P ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 21:34 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Luzujcie bananowca panowie ;)

ja sądziłem, że wygra Tornado ale jak widać się pomyliłem :D ku wielkiemu zaskoczeniu wygrało Five Magics ale to bardzo mnie cieszy :) a reszta mnie jakoś bardzo nie zaskoczyła bo każdy ma inny gust i mogło sie to potoczyć dosyć różnie... ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 21:42 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Ja bym chciał żeby wygrał Mechanix. :twisted:

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 22:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Anka napisał(a):
1. struktura/budowa danej kompozycji (w tym riffy, rytm, tempo uitd) plus jej więsza lub mniejsza złożoność, a także technika, która nie jest najważniejsza jednak, bo sama technika dobrego dzieła nie tworzy (gust tu się nie liczy)

Jasne, jasne, ale taki przykładowo Holy Wars jest rozbudowanym utworem i przykładowo odnosząc go do Master Of Puppets, który również jest "rozległy" można polemizować, co jest lepsze, ale oczywiście wtedy będzie się już oeniało pod względem gustu ;)

Ogólnie rozumiem jak podchodzisz do oceniania utworów, fajnie to ująłeś i wiem teraz czym się kierujesz dokładnie ;)

Żułek, nie zamykaj tematu, bez sensu. Ktoś nowy będzie musiał pisać "petycje", by otworzyć temat na nowo ? I co, późńiej znowu się zamknie ? I tak ziarnko do ziarnka ? To zniechęcajace jest ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 08:44 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
Jasne, jasne, ale taki przykładowo Holy Wars jest rozbudowanym utworem i przykładowo odnosząc go do Master Of Puppets, który również jest "rozległy" można polemizować, co jest lepsze, ale oczywiście wtedy będzie się już oeniało pod względem gustu


dokładnie!! ;)

Cytuj:
ja sądziłem, że wygra Tornado ale jak widać się pomyliłem ku wielkiemu zaskoczeniu wygrało Five Magics ale to bardzo mnie cieszy a reszta mnie jakoś bardzo nie zaskoczyła bo każdy ma inny gust i mogło sie to potoczyć dosyć różnie...


moim zdecydowanym faworytem (znaczy się nie ulubionym nagraniem, a kawałkiem jaki należało typować do wygranej) był Holy Wars ;)

Cytuj:
Ja bym chciał żeby wygrał Mechanix


coż, szans za wielkich nie miał, może więcej szczęscia będzie miał w rankingu... Metalliki ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 09:21 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Anka napisał(a):
Cytuj:
Ja bym chciał żeby wygrał Mechanix


coż, szans za wielkich nie miał, może więcej szczęscia będzie miał w rankingu... Metalliki ;)


Dlatego zostanie dla mnie kawałkiem bardziej osobistym, nie mówię tu o tekście. :twisted:

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 19:33 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
jestem za, najwyzej sie odblokuje jakby pojawiła sie nowa osoba która by podała ocenki
ale wydaje mi sie ze powinien o tym zdecydować bialko, w koncu to on prowadzi ranking

Jeśli chodzi o blokowanie tematu, to jestem przeciw. To znaczy nie rozumiem po prostu niby czemu miałoby to właściwie służyć :roll:
Przecież jeśli ktoś chciałby coś napisać jeszcze w tym temacie (chociażby nawet za rok), to czemu nie miałby mieć takiej możliwości ?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group