Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 21:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 16:21 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
bialkomat napisał(a):
Vic Rattlehead napisał(a):
Wydaje mi się, że Rudy jest jednak w pewnym stopniu świadomy klapy i zawodu fanów. Oczywiście nie przyzna się do tego, bo ego mu nie pozwoli - ale następny album pokaże, czy uznał on Koliberka za porażkę. Znając życie będzie tak jak teraz, rozbudzą oczekiwania fanów, żeby potem po wysłuchaniu mogli oni popełnić zbiorowe samobójstwo.

Przyznać może się nie przyzna, ale z drugiej strony pokazał już kiedyś, że potrafi się uczyć na błędach i wyciągać wnioski


Nie bardzo do czego ma się przyznawać. Moim zdaniem nie jest tak ryzykowna jak Risk, a wszystkie nowinki brzmieniowe jakie posiada są właśnie jej największym plusem.
Płytę dołuje kilka katastrofalnych wtop, jak utwór tytułowy czy zamykanie coverem i to wątpliwej jakosci. Rudy jak dla mnie może się tylko przyznać do zbytniego pośpiechu wydawania SC i tylko to wpłynęło na jej jakosć (stąd odrzewany tytułowy i wspomaganie się coverem), bo jeśli chodzi o utwory stworzone w sesji tej płyty to jak dla mnie poza wyjątkiem w postaci Forget to Remember są ok. A oryginalne aranże typu banjo czy trąbka to naprawde powód do dumy.

Co do tragicznego wokalu - też nie jest to kwestia - sorry fani. Życie.

A jeśli chodzi o ranking na najlepsze albumy to byłby potwornie przewidywalny. Ciekawe jak dla mnie byłoby tylko to, kto będzie wyżej - Endgame czy System. Jest jakas rywalizacja między tymi płytami, choćby o miano najlepszej płyty po reaktywacji.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 16:46 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Moim zdaniem nie jest tak ryzykowna jak Risk, a wszystkie nowinki brzmieniowe jakie posiada są właśnie jej największym plusem.

Zgadza się, to nie chodzi nawet o to, że jest "ryzykowna". Ona jest po prostu słabiutka.
Yer Blue napisał(a):
A jeśli chodzi o ranking na najlepsze albumy to byłby potwornie przewidywalny.

A poza tym myślę, że jego wyniki i tak pewnie w większości by się pokrywały z tym co pokazuje rankingowa klasyfikacja. Przynajmniej jeśli chodzi o kolejność.
Cytuj:
Ciekawe jak dla mnie byłoby tylko to, kto będzie wyżej - Endgame czy System. Jest jakas rywalizacja między tymi płytami, choćby o miano najlepszej płyty po reaktywacji.

Myślę, że jednak Endgame miałby znaczną przewagę.
A może by założyć taki temat i dać ankietę: System vs Endgame? Może wywiązałaby się też z tego jakaś ciekawa dysputa, a nie mamy ich za wiele ostatnio.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 17:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
A może by założyć taki temat i dać ankietę: System vs Endgame? Może wywiązałaby się też z tego jakaś ciekawa dysputa, a nie mamy ich za wiele ostatnio.

Śmiało! Bardzo dobry pomysł :)
Osobiście, na bank bym się rozpisał.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 19:34 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Nowy album, nowa edycja rankingu? Ktoś coś? :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 19:39 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Jestem mocno za! :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 19:52 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
fiXXXer_85 napisał(a):
Nowy album, nowa edycja rankingu? Ktoś coś? :)


bez przesady dopiero co premiera była

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 20:22 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
No i? Nie potrafisz jeszcze nowych kawałków ocenić? ;) Poza tym badam grunt dopiero :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 21:42 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Moim zdaniem za mało osób by wyszła z tego fajna zabawa. Nie widzę większego sensu. Czasy się zmieniły ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 14:05 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Ja tam chętnie bym wziął udział.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 12:44 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Nie Sty 17, 2016 23:38
Posty: 38
Jeśli jest możliwość, a ktoś kto zarządza tematem ma czas i ochotę, to ja mogę dodać oceny od 1 albumu do ostatniego :).

_________________
Blackout


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 03, 2016 09:45 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Oczywiście można się zastanowić nad kolejnym updatem rankingu, ale generalnie zgadzam się z przedmówcami, że po pierwsze: co nagle to po diable, a po drugie: frekwencja, frekwencja, frekwencja...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group