Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Śro Maj 08, 2024 19:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 16:02 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
O takich rankingach moze i słyszy Hetfield, ale Dave? Wątpie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 16:03 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
bialkomat napisał(a):
[
Yer Blue napisał(a):
A 20 osób i tak mysle dało dość miarodajny poglad na popularnośc tych utworów w Polsce. Tak jak przed wyborami sa różne sondy i pewna ilośc osób już w przybliżeniu określa procent danych głosów, tak samo jest i z tym rankingiem. Uważam, że jakby było 1000 uczestników to pewne pozycje by sie tylko umocniły...

Moim zdaniem 20 to nie jest jedank miarodajna ilość. Współczynnik błędu przy tylu uczestnikach jest bardzo duży.
Wystarczy, że dołączy się tylko jedna osoba i dowali powiedzmy dychę jakiemuś utworowi, albo jakąś niższą niż większość ocenę, to od razu średnia i pozycja utworu zmienia się diametralnie!
Wiem, bo widzę to na codzień, jak wklepuję te wasze ocenki ;)


I tu sie bardzo mylisz. Owszem jak jest 20 osób to jedna niska ocena może coś zmienić ale jak jest 1000 to jest to juz tylko kropla w morzu, dlatego jakby było i nawet kilka "odchyłow" podczas duzej frekwecji to i tak wygraja Ci co maja wygrac. Nasz ranking w dużej mierze to wyłoni - granica błedu jest minimalna, ale byc po prostu musi.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 16:05 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
No zgadza się, oczywiście!
Ja to napisałem tylko w odniesieniu do tej naszej 18-tki.
A 1000 uczestników to by było coś... :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 17:50 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Na moje oko to w 18 może się sporo pozmieniać. Nawet i zwycięzca, zakładam że różnica między pierwszym a drugim będzie w granicach kilku setnych. A sama piątka to już w ogóle równa będzie...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 19:32 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Dave będzie miał w dupie wszelkie rankingi bo to jego twórczość, jego muzyka i zawsze miał w dupie zdanie innych na ten temat. I w sumie słusznie. Ja też bym miał :D tak samo jak ktoś mi mówi, że riff, który wymyśliłem jest do dupy albo komuś się nie podoba moje brzmienie mówię mu żeby spadał delikatnie mówiąc ;)
Ale zamieścić to na oficjalnym forum można. Why not? :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group