Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 07:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

wiadomo ;)
Wake Up Dead 17%  17%  [ 11 ]
The Conjuring 6%  6%  [ 4 ]
Peace Sells 17%  17%  [ 11 ]
Devil's Island 5%  5%  [ 3 ]
Good Mourning / Black Friday 30%  30%  [ 19 ]
Bad Omen 5%  5%  [ 3 ]
I Ain't Superstitious 0%  0%  [ 0 ]
My Last Words 19%  19%  [ 12 ]
Razem głosów : 63
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Maj 20, 2015 20:37 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Spoko tylko jesteś hipokrytą zgadzając się z moim zdaniem a jednocześnie piszesz takie rzeczy:

Cytuj:
Boże, co za ortodoksyjne pedały zamieszkują ten padół?


Fajnie że jesteś na forum i jesteś w temacie ale takie wycieczki nie świadczą o Tobie za dobrze i decydowanie przeczy temu, że szanujesz czyjeś zdanie mimo że odmienne.

Dlatego luzuj gościu i dyskutuj a nie obrażaj. Nie chcemy tu poziomu gimnazjalnego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 12:32 
Offline
Droogie

Rejestracja: Pią Lip 17, 2015 12:28
Posty: 10
Świetny album mimo dosyć ubogiej produkcji jak na dzisiejsze standardy. 10/10


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 11:55 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
Zagłosowałam na Devil's Island, chociaż długo się wahałam nad nim i nad Wake Up Dead. Każdy utwór cenię na swój sposób, a płyta - Peace Sells...But Who's Buying? wydaje mi się świetna. Przypomina mi chyba najlepsze czasy dla metalu, czyli druga połowa lat 80, w których została płytka wydana, tak samo jak i wiele innych zespołów, zaczynających się rozkręcać, wydawać coraz więcej albumów. Kocham PS...BWB? dlatego, że to najprawdopodobniej ten album nawrócił mnie na "stary" Megadeth, gdyż jako początkowa fanka słuchałam ostatnich płytek, które mówiąc między nami - były średnie. I choć wolę od tego albumu SFSGSW!, uważam go za jeden z najrówniejszych płyt, jakie Megadeth wydało w całej swojej karierze.
Zacznę od początku - Wake Up Dead genialne solówki, mało tekstu wokalnego (to lubię!), dużo grania i tego cudownego w mniej więcej środku utworu "piłowania" na gitarach 10/10. Drugi utwór The Conjuring - całkiem fajny, chociaż nigdy jakoś specjalnie nie przyciągał mojej uwagi 6/10. Tytułowy - 9/10, mimo że nie jest to jakiś przegenialny utwór, zasługuje na dobrą opinię choćby ze względu na początkowy bas, naprawdę niezły tekst, który nadaje się do śpiewania, hehe. I te końcowe okrzyki, uwielbiam ^^. Devil's Island... No co tu powiedzieć? Ekstra! Kiedyś jakoś mnie podbiło, ale potem zwróciłam na niego uwagę i stwierdziłam niespodziewanie: "Boże, to jest super"10/10. Good Mourning/Black Friday, Bad Omen, I Ain't Superstitious, My Last Words - każdy z tych utworów kocham, nawet niezbyt przez was lubiany cover, a w pozostałych kawałkach, te solówki, wrzaski, granie, wokal, granie jeszcze raz, gitary, perkusja, bas... Każdy z nich dostaje po 8/10 punktów.
Megadeth to geniusze muzyczni :D

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group