Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 09, 2024 13:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Kto był/jest najlepszym gitarzystą solowym w Megadeth?
Chris Poland 1%  1%  [ 1 ]
Jeff Young 0%  0%  [ 0 ]
Marty Friedman 68%  68%  [ 54 ]
Al Pitrelli 0%  0%  [ 0 ]
Glen Drover 0%  0%  [ 0 ]
Chris Broderick 11%  11%  [ 9 ]
Dave Mustaine 20%  20%  [ 16 ]
Razem głosów : 80
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 02:35 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
coś dla fanów Friedmana

wlaśnie ogłosił europejską trase koncertową, oczywiście nas na niej nie ma ale są nasi południowi sąsiedzi
May 17 - Exit Chmelnice - Prague, Czech Republic

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 23:51 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Z całą pewnością pojechałbym na koncert Friedmana jakby był w Polsce... do Pragi mi za daleko. W sumie słusznie że omija Polskę, bo na takim koncercie była by bardzo niszowa frekwencja. Przyklad; koncert Paula Gilberta.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 08:38 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
http://www.youtube.com/watch?v=5YkA2La2KLg&NR=1

a co powiecie na to ? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 19:17 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
mro-ziak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=5YkA2La2KLg&NR=1

a co powiecie na to ? ;)


gówno


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 19:50 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
chuj mnie to ze ma 9 lat jak sie tego sluchac nie da :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 23:21 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
ja nawet tak nie umiem ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 21:18 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
No cóż, wiadomo, że Marty, jego solówka z Ashes in Your Mouth to dla mnie cudo.
Ja odpływam także przy solówce Dave'a z Holy Wars, naprawdę się da.
Co do Ala i jego psucia na żywo: on powiedział, że będzie te solówki grał trochę w swoim stylu, bo odgrzewanie tego, co robił Marty mu nie pasuje. Ma szczęście chłopak, że nie zepsuł AIYM na Rude Awakening, bo bym go zniszczył chyba. : D. A i jego wykonanie solówki z Train of... bardziej mi się podoba.
Chris B. - hmmm, póki co porównałbym go do Cristiano Ronaldo. Oboje dużo potrafią, ale póki co gówno z tego wychodzi. Może "13" coś zmieni. No i obaj, to takie lalusie trochę. ; )

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 20:16 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Glen Drover poinformował na swoim twitterze o rozpoczęciu prac nad drugim solowym albumem

Just finished song 1 for the next glen drover band album! New album will be a little more metal as compared to its predecessor. very excited

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 08:17 
Offline
Droogie
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 28, 2012 12:48
Posty: 23
Szkoda Martego bo teraz gra takie coś :( - http://www.youtube.com/watch?v=aqG8Ww9k7ag do **** i tyle.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 22:11 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 10, 2011 23:38
Posty: 113
Eryk123 napisał(a):
Szkoda Martego bo teraz gra takie coś :( - http://www.youtube.com/watch?v=aqG8Ww9k7ag do **** i tyle.

Hah, śmiechłem jak to zobaczyłem.
Ale osobiście, niech sobie gra co chce, nawet pop dla japońskich nastolatek, mnie to nie obchodzi, bo jest Broderick, a on technicznie przynajmniej jest ok.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:04 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Cytuj:
mnie to nie obchodzi, bo jest Broderick, a on technicznie przynajmniej jest ok


Ale kompozytor z niego marny....

Już Chris Poland więcej wniósł do zespołu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2012 16:25 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Broderick ma świetną technikę i gra szybko, ale żadna jego solówka nie zapadła mi w pamięci tak jak choćby solówki Marty`ego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2012 21:46 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Mi jedynie solo zamykające HeadCrushera :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2012 23:52 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Śro Gru 21, 2011 17:18
Posty: 140
Solo brodericka z The right to go insane jest zacne ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 00:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Zacne nawiązanie do solówki z Trust ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 08:04 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Marko napisał(a):
Zacne nawiązanie do solówki z Trust ;)


proszę Cię.., na dobrą sprawę to można się wszędzie doszukać jakiegoś dźwięku podobnego do innych utworów innych kapel.., pewnie ten Twój Believer nie ma nawet jednego dźwięku podobnego do innych, czysta świeżość... :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 10:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
mro-ziak napisał(a):
Marko napisał(a):
Zacne nawiązanie do solówki z Trust ;)
proszę Cię.., na dobrą sprawę to można się wszędzie doszukać jakiegoś dźwięku podobnego do innych utworów innych kapel..,


Pewnie, że tak, przy czym tutaj te nawiązanie jest naprawdę wyraźne. Nie mówię, że to źle, po prostu zauważam fakt ;)

EDIT:

Aj, dopiero teraz się zorientowałem, że chodzi o "The Right To Go Insane"! W głowie miałem cały czas solo do "How The Story Ends" i to o tym kawałku pisałem. Mea culpa ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 12:44 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 01, 2012 12:21
Posty: 57
Mój ranking to:
1. Chris Broderick - mega shredder, lepszy technicznie od MArtiego ciutkę, od Dave'a niestety więcej, Rudy się ostatnio solowo nie rozwija, CHris jak zawali sweepem to ziemia się wali, jeden minus - monotonne solówki na Endgame
2. Marty Friedmann - zupełnie inna szkoła niż Chris, Broderich gra sweepy, Marty arpeggia kostkuje, świetne podciągnięcia.
3. Dave - fajne solówki, najlepsze, jednak ja, jako gitarzysta patrzę też na technikę, a tej mu brakuje.
Reszta gitarzystów jest słabsza, nie będe ich oceniał, Poland miał jeszcze fajną technikę, a Drovera sola na UA to syf z malarią

Ciekawie by było, jakby ktoś z wyżej wymienionych miał "bitwę" gitarową z Zakkiem WYlde'm lub z którymś gitarzystą Accept :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 14:23 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Śro Gru 21, 2011 17:18
Posty: 140
Mr.Shades napisał(a):
Mój ranking to:
1. Chris Broderick - mega shredder, lepszy technicznie od MArtiego ciutkę, od Dave'a niestety więcej, Rudy się ostatnio solowo nie rozwija, CHris jak zawali sweepem to ziemia się wali, jeden minus - monotonne solówki na Endgame
2. Marty Friedman - zupełnie inna szkoła niż Chris, Broderich gra sweepy, Marty arpeggia kostkuje, świetne podciągnięcia.
3. Dave - fajne solówki, najlepsze, jednak ja, jako gitarzysta patrzę też na technikę, a tej mu brakuje.
Reszta gitarzystów jest słabsza, nie będe ich oceniał, Poland miał jeszcze fajną technikę, a Drovera sola na UA to syf z malarią

Ciekawie by było, jakby ktoś z wyżej wymienionych miał "bitwę" gitarową z Zakkiem WYlde'm lub z którymś gitarzystą Accept :D


Jak można tak skrzywdzić Friedmana :lol: Stawiasz przed jednym z najlepszych gitarzystów heavymetalowych jakiegoś szredera jakich wielu na świecie... Jak broderick gra na koncercie solówki to w ogóle mi nie pasują :? Takie bezpłciowe odegranie rzekłbym :P

Co do drugiej części - Wylde gra wieśniacko, masa gainu + kaczucha, a Hoffmann to zupełnie nie ten styl grania, tak więc do Friedmana obaj bez startu :p

Wkurza mnie, że ludzie zapominają, że to kompozycje sprawiają bycie wybitnym a nie umiejętności :twisted:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 15:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Mr.Shades napisał(a):
Ciekawie by było, jakby ktoś z wyżej wymienionych miał "bitwę" gitarową z Zakkiem WYlde'm

:lol: Sorry, ale widząc go w akcji, to się rzygać chcę a nie podziwiać. Nie mówiąc już o porównywaniu z Martym. Dziwi mnie ten cały szał na Zakka, onanizowanie się przy jego grze, która jest wyjątkowo nudna. Miał kilka ciekawych momentów grając u Ozzy' ego, ale to jego całe BLS to wyjątkowe gówno, okraszone przesadną ilością "skrimów". Warto wspomnieć o nieudolnych solówkach na koncertach. Na sam koniec dodam, że wyjątkowo pierdoli wszelkie klasyki. Ba, on je profanuje. Pieprzony cudak.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group