Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Maj 21, 2024 17:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

wiadomo :)
Trust 26%  26%  [ 14 ]
Almost Honest 2%  2%  [ 1 ]
Use the Man 2%  2%  [ 1 ]
Mastermind 0%  0%  [ 0 ]
The Disintegrators 0%  0%  [ 0 ]
I'll Get Even 9%  9%  [ 5 ]
Sin 4%  4%  [ 2 ]
A Secret Place 17%  17%  [ 9 ]
Have Cool, Will Travel 0%  0%  [ 0 ]
She-Wolf 15%  15%  [ 8 ]
Vortex 17%  17%  [ 9 ]
FFF 8%  8%  [ 4 ]
One Thing 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 53
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Cryptic Writings
PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 17:05 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
dla mnie Vortex to też nic specjalnie, zresztą chyba pisałem o tym wczesniej ale nie chce mi sie sprawdzac ;)
są lepsze na płycie i są gorsze ale jak dla mnie to nic z niej nie przebije I'll Get Even :mrgreen:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Cryptic Writings
PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 21:42 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Czw Paź 06, 2011 19:41
Posty: 194
Chyba również podzielę się moją opinią na temat CW... ale to za niedługo, gdyż w pierwszym dniu od otrzymania (oczywiście remaster) mam jeszcze wahania co do najlepszego utworu.. Póki co zdradzę że płyta nie jest zła, i nie miałem okazji zbytnio wykrzywiać twarzy podczas słuchania jej... Faworytami póki co The Disintegrators, I'll Get Even, Sin (Evil that's within lepszy, ale to tylko bonusik...) i She-Wolf. Więcej może jutro ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Cryptic Writings
PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 17:14 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
Bardzo lubię tą płytę.W te wakacje ją kupiłam i pamiętam,że słuchałam jej wtedy prawie cały czas :) Z oddaniem głosu w ankiecie jeszcze się wstrzymam - waham się między Trustem,który jest niewątpliwie świetny i A Secret Place,które uwielbiam-ma w sobie coś genialnego (przypomina mi nieco Blood of Heroes).Oprócz tych dwóch moje ulubione kawałki z tej płyty to: I'll Get Even (kocham te zwrotki!jedynie refreny są takie odrobinę "na odwal się" ),Sin,She-Wolf...i jeszcze może hitowy Almost Honest.W sumie to nie ma na Crypticu kawałka,który by mi się nie podobał,ale za to są takie,których nie zawsze mam ochotę słuchać.Np.takie Have Cool,Will Travel- czasami naprawdę miło mi się tego słucha,a czasami potwornie nudzi.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Cryptic Writings
PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 22:45 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Bardzo lubię ten album. Najlepsze kawałki: FFF oraz Almost Honest ( dlaczego on zdobył tak mało głosów? ). Głos oddałem na pierwszy utwór. Fakt riff zerżnięty ( co ciekawe, nawet nie jest jego współautorem, Motorbreath napisali Hugh Tanner i Het ), jednak nie psuje to zabawy. Utwór wyróżnia się na tle pozostałych. Uwielbiam ten styl śpiewania Mustaine'a. Nawet nie wiem czy nie lepszy, niż "oryginał". Akurat Motorbreath w oryginale to moim zdaniem najgorszy utwór z Kill Em' All :p

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Cryptic Writings
PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 12:16 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Ja również uwielbiam Almost honest, myślałem czy nie zagłosować ale oddałem głos na Sin. Generalnie trochę mierny album, wracam do niego rzadziej niż do Risk :v ale ma kilka mocnych punktów. Te wyżej + She wolf, Ill get even, use the man i chyba tyle :p.

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group