Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Lip 07, 2024 10:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Lis 09, 2011 16:05 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
mateusz napisał(a):
Tak w ogóle, to fajnie wypadła ta wersja live PEN1 z japońskiej edycji TH1RT3EN
http://www.youtube.com/watch?v=bsWQbqpV ... re=related


Odnośnie bonusów słyszał ktoś może Head Crusher z wersji TH1RT3EN dosttępnej na iTunes ??

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 09, 2011 16:13 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Argo napisał(a):
Odnośnie bonusów słyszał ktoś może Head Crusher z wersji TH1RT3EN dosttępnej na iTunes ??

Pierwsze słyszę :shock:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 09, 2011 16:25 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
METALLICA's collaborative album with Lou Reed, titled "Lulu", sold 13,000 copies in the United States in its first week of release to land at position No. 36 on The Billboard 200 chart.


MEGADETH's new album, "TH1RT3EN", sold 42,000 copies in the United States in its first week of release to land at position No. 11 on The Billboard 200 chart.


czyli Megadeth lepsze od Lulu ale wypadło z 10, do tego:

Cytuj:
"Lulu" first-week chart positions:

Australia: #33
Belgium: #30
Canada: #26
Finland: #20
Ireland: #36
Netherlands: #17
Norway: #11
Sweden: #9
UK: #36
USA: #36
Poland: #16

"TH1RT3EN" first-week chart positions:

Australia: #13
Belgium: #83
Ireland: #43
Netherlands: #42
Norway: #32
UK: #34
USA: #11


wiec generalnie cieniutko

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 09, 2011 17:33 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
mateusz napisał(a):
Argo napisał(a):
Odnośnie bonusów słyszał ktoś może Head Crusher z wersji TH1RT3EN dosttępnej na iTunes ??

Pierwsze słyszę :shock:


http://www.megadeth.com/news.php?year=2011&month=10

Tu jest news o tym bonusie dla itunes

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 09, 2011 17:47 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no ale przecież to kawałek live jest, czym sie podniecać ?

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 20:08 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
"Playing the bass is one step above playing the kazoo"

Czy Dave coś takiego powiedział? Jeśli tak to już go nie lubię :evil:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 16:46 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Magazyn Revolver wybrał pięć najlepszych kawałków Megadeth, na miejscu pierwszym umieścił Mechanix, a następnie Peace Sells, Hook in Mouth, Tornado of Souls i Foreclosure of a Dream. ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 16:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jakieś kiepskie to zestawienie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 17:10 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
Żułek napisał(a):
Magazyn Revolver wybrał pięć najlepszych kawałków Megadeth, na miejscu pierwszym umieścił Mechanix, a następnie Peace Sells, Hook in Mouth, Tornado of Souls i Foreclosure of a Dream. ;)

Dobre sobie :lol: Mechanix na pierwszym?Z KiMB duuuzo bardziej zajebisty jest moim skromnym zdaniem Looking Down The Cross...I co tu w ogóle robi Foreclosure Of A Dream?Kawalek bardzo lubie,ale nie na tyle,zeby byl w Top 5.A gdzie chociazby:ATLM? IMDH? SB? SoD? H18? RiP? GM/BF?HW?
Ech te rankingi ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 17:17 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Żułek napisał(a):
Magazyn Revolver wybrał pięć najlepszych kawałków Megadeth, na miejscu pierwszym umieścił Mechanix, a następnie Peace Sells, Hook in Mouth, Tornado of Souls i Foreclosure of a Dream. ;)


Jedynie ToS tam pasuje.

MetalDetH napisał(a):
A gdzie chociazby:ATLM? IMDH? SB? SoD? H18? RiP? GM/BF?HW?


ATLM to nic wielkiego, słaba balladka i to nawet w porównaniu z innymi balladami Megadeth, Promises i Coming Home gniotą ją z miejsca. IMDH jest dobre, ale nie wybitne, nawet na SFSGSW, gdzie miecie nim Mary Jane czy Liar. SoD? Proszę ja Ciebie, Sweating Bullets czy Ashes gniotą to na starcie. H18 tu pełna zgoda. RiP? Są "lepsze" na ... RiP, chociaż wszystkie kawałki z tej płyty mają u mnie 10/10. GM/BF - tu ok. HW patrz RiP.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 17:41 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Hook in Mouth mi to jedynie pasuje, bo znajduje się wśród mojej "świętej trójcy" obok Black Friday i Ashes :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 22:15 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
yaku napisał(a):
Jedynie ToS tam pasuje.

A mi jeszcze chyba Hook In Mouth,bo Peace Sells to u mnie może w top 10 by się znalazło,ale napewno nie top 5.
yaku napisał(a):
ATLM to nic wielkiego, słaba balladka i to nawet w porównaniu z innymi balladami Megadeth, Promises i Coming Home gniotą ją z miejsca.

A jak dla mnie to właśnie Monde miażdży te 2 przez ciebie wymienione(które swoją drogą też uwielbiam).
yaku napisał(a):
IMDH jest dobre, ale nie wybitne, nawet na SFSGSW, gdzie miecie nim Mary Jane czy Liar.

A według mnie- dokładnie na odwrót ;)
yaku napisał(a):
SoD? Proszę ja Ciebie, Sweating Bullets czy Ashes gniotą to na starcie.

Sweating Bullets też wymieniłam,o Ashes In Your Mouth zapomniałam.Te 3 to chyba na równi stawiam.
yaku napisał(a):
H18 tu pełna zgoda.

Dobrze,że chociaż tu się zgadzamy ;)
yaku napisał(a):
RiP? Są "lepsze" na ... RiP, chociaż wszystkie kawałki z tej płyty mają u mnie 10/10. GM/BF - tu ok. HW patrz RiP.

No z całym Rust In Peace to rzeczywiście trudna sprawa,wszystkie kawałki zajebiste :)
A Black Friday to coś wspaniałego,My Last Words zresztą też- chyba moje ulubione z PS \m/

Czyli jak widać takie rankingi nie mają żadnego sensu,bo prawie każdy wybierze co innego ;) Zresztą pisząc o takim zespole jak Megadeth nie da się wybrać tylko pięciu najlepszych kawałków...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 23:05 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
MetalDetH napisał(a):
Sweating Bullets też wymieniłam,o Ashes In Your Mouth zapomniałam.Te 3 to chyba na równi stawiam.


Do SB właśnie dlatego się nie przyczepiłem ; P

MetalDetH napisał(a):
A mi jeszcze chyba Hook In Mouth


W sumie skandowanie literek ma jakiś swój urok, HIM w top 10, może 15 ale nie 5. ; P

MetalDetH napisał(a):
A jak dla mnie to właśnie Monde miażdży te 2 przez ciebie wymienione(które swoją drogą też uwielbiam).


Dla mnie jest przeraźliwie proste i takie "tandetne" w sumie. ;)

MetalDetH napisał(a):
A Black Friday to coś wspaniałego,My Last Words zresztą też- chyba moje ulubione z PS


Czyli tu też się zgadzamy, MLW troszkę wyżej cenię od BF ale oba mają 10/10 i są najlepszymi kawałkami na PS, moim zdaniem.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 23:11 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bla bla bla :P ale macie problemy ;)
Lulu spadło u nas na 14 a Megadeth spadł na 43 :(

Cytuj:
Powoli doczekujemy się list najlepszych albumów/utworów obecnego roku. Poniżej pierwsza 10-tka metalowych kawałków 2011 wg loudwire.com

10 'A Warriors Call' - Volbeat
9 'Born to Lose' - The Devil Wears Prada
8 'The Last Time' - All That Remains
7 'The Brandenburg Gate' - Lou Reed & Metallica
6 'Public Enemy No. 1' - Megadeth
5 'Under and Over It' - Five Finger Death Punch
4 'Built to Fall' - Trivium
3 'Curl of the Burl' - Mastodon
2 'Locust' - Machine Head
1 'The Devil You Know' - Anthrax


dziwne zestawienie

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 23:52 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Tyle zacnych kawałków się na trzynastce znajduje a oni jedną z największych kup wybrali... Tak samo Anthrax, na "Worship Music" jest sporo lepszych kawałków. No ale jakby nie było taki "The devil you know" zjada na śniadanie "Public Anemy", czy "Brandenburg Gate" (albo mówiąc prościej, zjada całą Lulu) :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 00:23 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Taka ciekawostka. Słucham sobie http://www.youtube.com/watch?v=HM0CsU3REJo i tak mi się intro z Killing Road kojarzy :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 00:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Coś w tym jest. Mnie to też przypomina riff z Ain't Talkin' 'Bout Love Van Halena.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 08:45 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Dave na facebooku:

Cytuj:
OMG! I have just officially had my ass kicked! The audience in Bogotá was the best audience of the tour so far!!!

I was sick and my voice was betraying me, but it didn't matter! The fans were so amazing that I can't help but think "shame on me" for waiting so many years to come back to Colombia.

I was absolutely blown away!!! The audience sang so loud it was damn near deafening, they headbanged all night, there were enormous pits, the barricade buckled and needed to be reinforced due to the fans wanting to be near us, and all along the front was the most beautiful girls and guys, that I couldn't let the fact I was sick slow me down!

We debuted "Guns, Drugs, & Money" and my slight nervous disorder stirred up the remnants of dyslexia and I introduced the song as "Drugs, Guns, & Money" and since this was the first time we have ever played the song together, I expected a disastrous outcome, but it was actually received pretty well.

Anyway, we are off to La Paz next, and we will be playing on Friday the 25th, so tomorrow (Thanksgiving) we will be traveling.

Please let me make clear how thankful I/we are for our South and Central American fans. It's also obvious we are all deeply in love with our own families, friends, and our teammates.

I look forward to playing Friday, and working our way back home, but tonight has given us a memory to cherish forever.

God bless you all,

Dave Mustaine :-*


Musi być w bardzo dobrym humorze.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 09:15 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
yaku napisał(a):
Dave na facebooku:

Cytuj:
OMG! I have just officially had my ass kicked! The audience in Bogotá was the best audience of the tour so far!!!

I was sick and my voice was betraying me, but it didn't matter! The fans were so amazing that I can't help but think "shame on me" for waiting so many years to come back to Colombia.

I was absolutely blown away!!! The audience sang so loud it was damn near deafening, they headbanged all night, there were enormous pits, the barricade buckled and needed to be reinforced due to the fans wanting to be near us, and all along the front was the most beautiful girls and guys, that I couldn't let the fact I was sick slow me down!

We debuted "Guns, Drugs, & Money" and my slight nervous disorder stirred up the remnants of dyslexia and I introduced the song as "Drugs, Guns, & Money" and since this was the first time we have ever played the song together, I expected a disastrous outcome, but it was actually received pretty well.

Anyway, we are off to La Paz next, and we will be playing on Friday the 25th, so tomorrow (Thanksgiving) we will be traveling.

Please let me make clear how thankful I/we are for our South and Central American fans. It's also obvious we are all deeply in love with our own families, friends, and our teammates.

I look forward to playing Friday, and working our way back home, but tonight has given us a memory to cherish forever.

God bless you all,

Dave Mustaine :-*


Musi być w bardzo dobrym humorze.



Pewnie przywitali go chlebem i kokainą :lol:

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 10:39 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
taa, dlatego pojawilo sie GD&M i dlatego (priorytetowo) zmienił kolejność słów ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 812 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 41  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group